April 18, 2024, 07:30:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Bol od propadanja.  (Pročitano 12912 puta)

Van mreže KikiNiki

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Bol od propadanja.
« poslato: April 01, 2012, 10:07:33 posle podne »
Kada radim propadanja posle nekog 5og 6og ponavljanja imam bolove u u predelu grudi, nisu u pitanju misici vec kosti. I nakon toga imam bolove oko grudi, na primer osetim te bolove kada ustanem sa klupe za benc. I u jos nekim situacijama osecam bolove. Inace radim ih samo 1 nedeljno, i bio sam preskocio 1 nedelju i bolovi su skoro nestali, ali sada sam opet probo da vidim i opet bolovi. Pitao sam trenere u teretani i ljude i kazu da radim pravilno tako da ne znam u cemu je problem.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Bol od propadanja.
« Odgovor #1 poslato: April 01, 2012, 10:08:22 posle podne »
ok ajd sad ako mzoe neke slika da mi obelezis u paintu koji te etacno delovi bole,ovako je skroz nejasno
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže KikiNiki

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Bol od propadanja.
« Odgovor #2 poslato: April 01, 2012, 10:19:50 posle podne »
pa u predelu grudi, grudni kos

Van mreže Veljko1981

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Bol od propadanja.
« Odgovor #3 poslato: April 02, 2012, 12:12:57 pre podne »
ako si mnogo mlad, hoće taj predeo da "kvrcne" i da boli kada kreneš ozbiljno da radiš vežbe. viđao sam to. možda rebra nisu 100 srasla sa grudnom kosti, pa imaju izvestan hod. Takođe, moguće je da te bole mišići pektoralis major baš na mestu gde se pripajaju sa grudnom kosti, ovo hoće kod ljudi koji izvode eksplozivne pokrete u propadanju. možda je obično istegnuće, na to ja sumnjam.

Bez čučnjeva u kavezu za biceps!

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Bol od propadanja.
« Odgovor #4 poslato: April 02, 2012, 12:18:07 pre podne »
nacrtaj na ovoj slici sta te tacno boli,ili na nekoj "skelet" slici..nemoj da si lenj kad vec oce ljudi da ti pomognu...

p.s. jel ima neko neke preporuke za nekog privatnog sportskog doktora,zeza me rame vec 5-6 godina,a socijalci mi nista ne pomogose...
« Poslednja izmena: April 02, 2012, 12:20:40 pre podne Black&Decker »

Van mreže KikiNiki

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Bol od propadanja.
« Odgovor #5 poslato: April 02, 2012, 12:52:30 pre podne »
Trenutno ne osecam bol, kad budem opet osetio obelezicu na slici. Al jedinos to znam da me sigurno boli jeste ovaj poslednji deo na dnu slike gde se spaja grudni kos tacnije tacka spajanja te 2 kosti. Al to nije od propadanja kolko se dobro secam, vec ume nekad da me zaboli.

A gore navedenos to sam reko da kad ustajem sa klupe za benc posle radjenja benca boli me ova centralna kost sto razdvala levu sisu od desne :)
« Poslednja izmena: April 02, 2012, 12:55:00 pre podne KikiNiki »

Van mreže Veljko1981

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Bol od propadanja.
« Odgovor #6 poslato: April 02, 2012, 01:00:45 pre podne »
takozvana grudna kost  ::)
Bez čučnjeva u kavezu za biceps!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Bol od propadanja.
« Odgovor #7 poslato: April 02, 2012, 05:19:18 pre podne »
ne znam koliko imas godina,ako si jos u pubertetu moguce da ti se grudna kost jos uvek nije skroz formirala (bukvalno receno,imas tri dela grudne kosti i oni vremenom srastu)Veljko,rebra ne mogu nikad da srastu s grudnom kosti,ona su vezana hrskavicom za nju tako d auivek imas minimalan "hod",ono sto srasta jeste sama grudna kost.Ja opet kazem osim ako nisi jako mlad,ovo ti je sve sraslo u jednu kost.Jednostavno telo ti se navikava na vezbanje,mene su boleli laktovi,kolena,grudna kost ma sve moguce prvih godinu dana vezbanja.Ne rastu samo misici vec se i same kosti navikavaju na sve jace misicne pripoje,i one hipertrofiraju i postaju gusce i jace.

ako je bol bas jak i konstantno se vraca,idi kod fizioterapeuta jer mi ovde mozemo samo nagadjati :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bol od propadanja.
« Odgovor #8 poslato: April 02, 2012, 06:44:12 pre podne »
Citat
ako je bol bas jak i konstantno se vraca,idi kod fizioterapeuta jer mi ovde mozemo samo nagadjati

bravo