April 29, 2024, 06:25:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban savet :D  (Pročitano 6745 puta)

Van mreže Steva92

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Potreban savet :D
« poslato: April 06, 2012, 01:57:13 posle podne »
Pozdrav ljudi, vec dugo vremena se razmisljam da li da uzmem neki metancic cisto da pridobijem misicne mase...visok sam 177,tezak 75 kg...ali bih zeleo da povecam grudi ledja i ruke...noge nebih forsirao iz razloga sto treniram box i imamo puno aerobnih treninga(trci se dok se nepadne u nessvest :D )... e sad, imam 20 godina, i oprobao bi se metancicem pa ako ima neko neki savet,dobro bi mi dosao...:)
Ako nisi deo mog sistema, ima da te nema...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #1 poslato: April 06, 2012, 02:00:27 posle podne »
Citat
.ali bih zeleo da povecam grudi ledja i ruke

 8) 8) 8) 8)

Citat
.noge nebih forsirao iz razloga sto treniram box i imamo puno aerobnih treninga

 8) 8) 8)

Van mreže Steva92

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #2 poslato: April 06, 2012, 02:02:08 posle podne »
heheh  8) daj brate savet neki ziv ti ja...da l da se bakcem sa metancicem-salamcicem  ;D il da dizem ruke :)
Ako nisi deo mog sistema, ima da te nema...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #3 poslato: April 06, 2012, 02:03:52 posle podne »
heheh  8) daj brate savet neki ziv ti ja...da l da se bakcem sa metancicem-salamcicem  ;D il da dizem ruke :)

ja bi digao ruke da sam na tvom mestu
a bakcao mi se sa proteincicom tipa 2.3 gr po kg tezine,sa bcaa-icom,sa glutamincicem..
pre nego sto poletis,nauci da hodas.
stara izreka kaze

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #4 poslato: April 06, 2012, 02:06:55 posle podne »
inace je u boksu najbitnije da imas sto veca ledja, grudi i ruke... i nemoj da uzmes nikakav metancic nego jedi, spavaj i treniraj... i obavezno treniraj noge, posto svaki udarac pocinje iz nogu.
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Steva92

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #5 poslato: April 06, 2012, 02:09:12 posle podne »
Tacno tako... sobzirom sto se tice bodibildinga ja zaista ne znam da ''hodam'' bas kako bi trebalo...bas zato sam i teo da cujem misljenje nekog iskusnog... Mada nebih ja gutao taj metan ko pelikan..vec neke minimalne kolicine cisto da malo ubrzam proces rasta misica(ishrana mi je u fulu,  sve kao sto su mnogi iskusni vezbaci napisali u temama ''ishrana'') pa reko da jos pridodam necime pa sam mislio metancicem, neki moji drugari ga krkaju pa mi rekli da super radi a da i nije stetan, posto se navodno uzima mesec dana, pa se neuzima 6 meseci....
Ako nisi deo mog sistema, ima da te nema...

Van mreže Steva92

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #6 poslato: April 06, 2012, 02:10:37 posle podne »
inace je u boksu najbitnije da imas sto veca ledja, grudi i ruke... i nemoj da uzmes nikakav metancic nego jedi, spavaj i treniraj... i obavezno treniraj noge, posto svaki udarac pocinje iz nogu.

Zna brate, hvala na savetu, dugo sam u boksu, imam tehniku u fulu,a zamisli jos kad je neko masivniji pa kad izvede par udaraca kao grom da udari :D ho ho ho ko tajson :D
Ako nisi deo mog sistema, ima da te nema...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #7 poslato: April 06, 2012, 02:10:48 posle podne »
Citat
pa mi rekli da super radi a da i nije stetan,

 8) 8)

Van mreže Steva92

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #8 poslato: April 06, 2012, 02:13:07 posle podne »
HAHAHAHAHHAHAHHA PEDJA, UNISTIO SI ME!   ;D ;D ;D
Ako nisi deo mog sistema, ima da te nema...

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #9 poslato: April 06, 2012, 02:21:40 posle podne »
a radis i meceve ili rekreativno treniras? sve u svemu, batali metan :)
The training is nothing, will is everything.

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #10 poslato: April 06, 2012, 02:23:24 posle podne »
De napisi tu ishranu da vidimo koliko si ti skapirao,i koliko je u fullu..A ako hoces na sledeci stepenik posle ishrane to mu dodje suplement,a onda za par godinica mozda nekad i metancic,ali za par godinica znoja prolivenog u teretani ,sati citanja na forumu,i mnogo mnogo pojedenog mesa :)
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #11 poslato: April 06, 2012, 02:35:08 posle podne »
svidja mi se ovo tretiranje...metancic--bomboncic.... ;D

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #12 poslato: April 06, 2012, 10:07:58 posle podne »
Stevo odgovore si vec dobio, u principu posle ishrane sledeci korak su suplementi, da probas da iz njih izvuces sto vise mozes, i da napredujes koliko mozes. Nerealno je ocekivati da ce bilo kome ljudi sa ovog foruma posaveti da uzme metan ili bilo sta slicno, a da pritom nije izvukao maksimum iz sebe prirodnim putem, i da se ne razume jako dobro u sve to :)
E sad, ja iskreno mislim da si se ti vec odlucio, da ces te metancice uzeti, i da si ovde vise eto zato da smiris svoju savest, da si bar pitao :), mada ko zna, mozda se i predomislis :)
U svakom slucaju odgovore si konkretno dobio, ja te zelim puno srece, i mislim da ako vec imas dobru tehniku kao sto si rekao, i dobro se hranis, uz kvalitetan odmor i trening, i suplementi ce ti biti dovoljni da posle nekog vremena nabacis malo mesa :)
E a ti dobro vidi dal ti se isplati da ides precicom, i koliko ti je stalo do toga, to je vec do tebe da odlucis ..
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže Steva92

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #13 poslato: April 07, 2012, 04:11:58 posle podne »
Radim takmicarkse treninge, al ne idem na takmicenja jer je suludo da se bijem i odvaljujem sa nekim romima bezveze, a da nemogu to da naplatim. slazem se sa tobom vlado sve sto si reko...frka mi je da uzmem to,a opet bi ga uzeo...najverovatnije cu da uzmem mozda neki kreatincic i proteincic i ja mislim da to nije losa kombinacija, jos plus dekstroza i fino...
Ako nisi deo mog sistema, ima da te nema...

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Potreban savet :D
« Odgovor #14 poslato: April 07, 2012, 05:16:05 posle podne »
Radim takmicarkse treninge, al ne idem na takmicenja jer je suludo da se bijem i odvaljujem sa nekim romima bezveze, a da nemogu to da naplatim. slazem se sa tobom vlado sve sto si reko...frka mi je da uzmem to,a opet bi ga uzeo...najverovatnije cu da uzmem mozda neki kreatincic i proteincic i ja mislim da to nije losa kombinacija, jos plus dekstroza i fino...
Ako si pri parama uzmi neki N.O da te odradi prije treninga, uz to ubaci amino kisjeline da ti chuvaju shicMi kad vec treniras box, i lagan si ;)
Dosta momaka sto trenira MMA hvali 1.M.R BPI, mnogo im bolje prodju treninzi uz njega..