Mart 29, 2024, 01:06:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: kako da smrsam???  (Pročitano 3858 puta)

Van mreže zbunjena 0105

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
kako da smrsam???
« poslato: Maj 17, 2012, 03:36:34 posle podne »
Idem u teretanu vec mesec dana svaki dan i nisam izgubila ni kilogram... Radim 30min. traku brzo hodanje, zatim ona sprava kao alpsko skijanje ili kako je vec zovu, od 10 min do 20min. zavisi kako koji dan, nekad dodam i 10-15 min na biciklu zatim steper, leg magic, jos neki steper kao ili sta je vec za struk, ne radim trbusnjake svaki dan... radim iskorak i jos neke vezbe za podizanje guze, medjutim kad sam krenula imala sam 70 kg i sad i dalje imam 70 kg, ali mi se cini kao da su mi noge deblje... Imam inace takvu gradju da imam jake noge, deblje listove, a dupeta nigde.... i jedem meso,meso, meso ... :(

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: kako da smrsam???
« Odgovor #1 poslato: Maj 17, 2012, 03:38:52 posle podne »
Citat
i jedem meso,meso, meso

Moze malo konkretnije, broj obroka, kada jedes, koje su to kolicine mesa...

Sa ovim gore nisi nista rekla...

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: kako da smrsam???
« Odgovor #2 poslato: Maj 17, 2012, 04:39:12 posle podne »
Od tvog kardija bi se osusio za 5 dana,a ti si na istom,znaci da nesto ne radis kako treba sto se hrane tice...
Doteraj ili baci ovde pa da pomognu svi oko klope posto verovatno zderes kojekakve gluposti...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže zbunjena 0105

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: kako da smrsam???
« Odgovor #3 poslato: Maj 17, 2012, 10:06:45 posle podne »
jedem 2-3 puta dnevno... 1-2 parceta mesa...  i supicu :) jedem voce, jabuke najvise, pijem limunadu bez secera ne svaki dan, pijem kafu bez secera, ali ja nemam klasican  dorucak nikad, ja prvo jedem oko 2-3 pa posle idem na trening pa opet posle jedem jednom i to je uglavnom to... mada cini mi se da jedem hleba vise nego sto treba... jedem 2 kriske minimum :) mozda je to problem ????

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: kako da smrsam???
« Odgovor #4 poslato: Maj 17, 2012, 10:42:04 posle podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,15033.0.html

Sjajna tema za sve...vredi pročitati :)....

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: kako da smrsam???
« Odgovor #5 poslato: Maj 18, 2012, 07:25:45 pre podne »
Pa ako jedes dva puta, to nije dobro i verovatno si usporila metabolizam. Ishrana ti losa i neredovna i hleb ti ne treba. A drugo, trening ti je uglavnom baziran na aerobnom sto samo u pocetku  daje rezultate, a da li  si u fat burning zoni tokom rada i to je pitanje sa obzirom da ne meris puls.

Spartak

  • Gost
Odg: kako da smrsam???
« Odgovor #6 poslato: Maj 18, 2012, 03:18:09 posle podne »
Pa gledajuci 90% zena kako i kojim intenzitetom rade kardio, i ne cudi me da ne mrsaju :)
cast izuzecima

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: kako da smrsam???
« Odgovor #7 poslato: Maj 24, 2012, 07:41:08 posle podne »
Citat
i supicu  :)



Hahahhahaha  :D