Mart 28, 2024, 11:20:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Lepomir Bakic pao na doping kontroli  (Pročitano 110594 puta)

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #45 poslato: Maj 25, 2012, 11:47:50 posle podne »
Kapiram,ali ipak mislim da je ovo malo preterano...
A Tozu cemo za predsednika :)

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #46 poslato: Maj 25, 2012, 11:54:04 posle podne »
Kapiram,ali ipak mislim da je ovo malo preterano...
A Tozu cemo za predsednika :)

Da za predsednika ADAS-a ;D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #47 poslato: Maj 25, 2012, 11:55:06 posle podne »
Burazeru kako bi ga tek branio da ga poznajes, ne treba mu advokat pored tebe. Ja zaista ne vidim razlog za takvo produbljivanje teme , rekli su ljudi sta imaju, ti imas malo drugacije misljenje i to je to. Cista demokratija:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Novinar

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #48 poslato: Maj 25, 2012, 11:56:36 posle podne »
@Lazic

Smisao poruke novog clana je,da ako cemo na sva usta da vicemo kada sjajni sportisti poput Marka Dimitrijevica,Milke itd.padnu na doping kontroli-ne vidim razlog da se u Bakicevom slucaju to zataskava i prikriva.Po cemu je on bolji od njih. . ?Ne secam se da je iko od njih pljuvao javno po svojoj porodici,kitio se na tv-u titulama kojima nije ni primirisao,tvrdio da je srpski Mr.O?
Pa izvinite molim vas. . .

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #49 poslato: Maj 26, 2012, 12:04:52 pre podne »
Znaci bolje da sam advokaturu upisao xaxaaxaxa

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #50 poslato: Maj 26, 2012, 12:49:41 pre podne »
        O cemu vi raspravljate, covek je bio svestan kad je izlazio na takmicenje, igrom slucaja su bas njega izabrali da pisa u bocicu i to je to. Moglo je da se desi bilo kome, krenuo je da se javno exponira i normalno da su ga izabrali za primer. Svi znaju koji lek koliko ostaje u organizumu pa se ociste ali eto... Nije ni prvo ni poslednji koji je pao na doping ..

Tema je svakako trebala da se zapocne i steta je sto nema vise ovakvih tema gde moze da se radi diskusija "poznatih" BB iz Srbije koji DILUJU AAS a kenjaju po forumima, televizijama i na sve strane kako su natural. 

Takve treba kroz novine svaki dan. A to da se prikuplja donacija za nekog sto je popio kaznu tj suspenziju, preko bb forumu je isto kao i na formu AMS-a da prikupljaju donaciju za nekog ko je bio pijan, prosao na crveno svetlo i napravio lancani.

Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #51 poslato: Maj 26, 2012, 06:59:02 pre podne »
Tema je ocigledno otvorena da bi se neko popljuvao jos vise.
 Cudi me da je nije otvorio neko od starijih forumasa, cak ni neko od oni koji su ga s pravom kritikovali, vec neko ko se prvi put pojavio ovde da obavesti nas neupucene jer mi to nismo znali...

Drugo, kada vec pisete o tome...  Bakic je sticajem okolnosti  "pao" na jednu jedinu stvar a ne na gomilu hemije kao sto se misli. Rutinski je odradio doping kontrolu na Balkanskom prvenstvu u Cacku iako se NIJE TAKMICIO jer je tempirao formu za Evropsko, uredno ispostovao sva pravila i obaveze kao reprezentativac.
Trece, cifra od 5000eura ne postoji. Novcane kazne nema uopste, Bakic je kaznjen od ADAS-a sa dve godine netakmicenja i to je to,kraj.

Pozdrav za sve forumase

ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #52 poslato: Maj 26, 2012, 08:19:29 pre podne »
@Lazic

Smisao poruke novog clana je,da ako cemo na sva usta da vicemo kada sjajni sportisti poput Marka Dimitrijevica,Milke itd.padnu na doping kontroli-ne vidim razlog da se u Bakicevom slucaju to zataskava i prikriva.Po cemu je on bolji od njih. . ?Ne secam se da je iko od njih pljuvao javno po svojoj porodici,kitio se na tv-u titulama kojima nije ni primirisao,tvrdio da je srpski Mr.O?
Pa izvinite molim vas. . .
1. ko si ti
2.zasto si napisao neistinite informacije ako si  zeleo da istaknes da jos jedan bilder koristi i pao na doping
3.ko je toliko pricao o drugim bilderima, svi smo zataskavali, jer ti ljudi se bar takmice i predstavljaju srbiju uz ogromna odricanja bez obzira na njihovu sujetu, ego, temperament itd..

da je bilo vredno pomena neko bi napisao pre tebe TACNU informaciju...

@nenade018

on je DOBROVOLJNO kod NAS u Srbiji radio test.jer ne bi ga PUSTILI da ide na evropsko.da li bi ti bio neozbiljan(ne ti kao ti) da ides pozitivan na test..rizikujes 2000e i karijeru, zbog pisljive medalje..

ali to je nebitno bitno je zasto neko nn lice pise neistinite informacije o bilo kom bilderu :)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #53 poslato: Maj 26, 2012, 10:23:48 pre podne »
@ LazicExYu

Ja nisam znao da je dobrovljno, posto pise da je posle takmicenja bio test, kapirao sam da je posle izlaska na binu bilo. Ako je hteo da se proveri imalo je i srecnijih resenja u klinici. Tako da ako je na ovaj nacin pokusao da proveri izlazak na evropsko takmicenje sam sebi je zavuko. 

Sebe ne smatram za glupog lika, pa evo i konstatacije :

Kakav je kao covek me ne zanima ni malo,  kao takmicar sta je prosao i osvojio svaka mu cast, dobro je iskoristio ljude koje poznaje i provukao se svuda kroz tv, novine, itd.. , e sad ovo sto je DOBROVOLJNO uradio je kontra reklama svemu sto je radjeno zar ne ? Ipak je izaslo u javnost?  Zatim Bakic je u zaposlen u MUP-RS, koriscenje kupovina i distribucija AAS je po is zakonu kaznjivo i sta onda ?

Odmah da kazem, nemam nameru da se prepucavam preko foruma kao baba i slicno ( ne mislim na tebe Lazicu licno) vec na one koji mozda quotuju post. Izneo sam svoje misljenje i zakljucak. Tako da ili ima jos price na ovu temu ili je krajnje uradjeno glupo.

Ja sam kroz svoj post gore osudio bolide koji uvaljuju AAS na prvu . Zbog neke tricave zarade. Ono od vrata do vrata kao ovi smaraci za glasanje.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #54 poslato: Maj 28, 2012, 02:51:14 posle podne »
Hm, citam ovdje sta se pise, ali nesto mi nije bas jasno i nesto mi se ne uklapa
a na koliko je zapravo doping kontrola ove godine izlazio Lepomir Bakic ?




Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #55 poslato: Maj 28, 2012, 03:00:48 posle podne »
Hm, citam ovdje sta se pise, ali nesto mi nije bas jasno i nesto mi se ne uklapa
a na koliko je zapravo doping kontrola ove godine izlazio Lepomir Bakic ?





Meni bilo glupo da pitam...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #56 poslato: Maj 28, 2012, 03:47:17 posle podne »
Hm, citam ovdje sta se pise, ali nesto mi nije bas jasno i nesto mi se ne uklapa
a na koliko je zapravo doping kontrola ove godine izlazio Lepomir Bakic ?


@ Velja

 Stariji od mene jesi, postovanja imam, ali ja sam prvi pitao hahaha.. nego nema nista od odgovara u oba slucaja
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #57 poslato: Maj 28, 2012, 03:57:07 posle podne »
Hm, citam ovdje sta se pise, ali nesto mi nije bas jasno i nesto mi se ne uklapa
a na koliko je zapravo doping kontrola ove godine izlazio Lepomir Bakic ?

hahah...previd
ali nema veze, nesto mi mnogo agresivno djelovala odbrana, a prica toliko suplja, da promaja ubija
pa eto ja bih samo to jedno skromno objasnjenje, za tebe, Vladu i mene :)


Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #58 poslato: Maj 28, 2012, 07:52:29 posle podne »
Ja stvarno nisam upucen mnogo u bodibilding, ali zar nije normalno da profi takmicari koriste anabolike..msm kakva doping kontrola?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #59 poslato: Maj 28, 2012, 10:37:47 posle podne »
Nisi upucen, ima kontrola koju prolazi i Cutler verovao ili ne:-)
Men sana in corpore sano !