Mart 29, 2024, 08:30:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Lepomir Bakic pao na doping kontroli  (Pročitano 110643 puta)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #30 poslato: Maj 25, 2012, 10:23:44 posle podne »
Mislim da ovo sa Bakicem nije uredu, citav zivot ulazes u nesto sto volis, postanes sampion i na kraju te sjebe nesto sto svi drugi koriste, ne samo bodiblderi, mislim stvarno nema smisla. A nema smisla i radovati se tudjoj    nesreci kao da je sad lako, u zemlji Srbiji platiti kaznu od 5000 eura, a uz to imas i zenu i djecu. Ja sam na Lepomirovoj strani, mada mislim da mu to bas i nece nesto pomoci. Da smo malo manje sujetni i organizovaniji kao drustvo mi bi sad, samo na forumu ima na hiljade clanova, iskupili makar tih 5000 hiljada eura.
Vidi sine, ovo se drustvo nije organizovalo da pomogne ljudima kojima stvarno treba pomoc, djeci palih boraca, invalidima rata, izbjeglicama, djeci bez roditelja, zrtvama porodicnog nasilja, seksualnog zlostavljanja
a treba da se organizuje da pomogne nekome ko je pao na nedozvoljene supstance
Jesi ti normalan u opste kad ovakve nebuloze pises?

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #31 poslato: Maj 25, 2012, 10:28:07 posle podne »
Mislim da ovo sa Bakicem nije uredu, citav zivot ulazes u nesto sto volis, postanes sampion i na kraju te sjebe nesto sto svi drugi koriste, ne samo bodiblderi, mislim stvarno nema smisla. A nema smisla i radovati se tudjoj    nesreci kao da je sad lako, u zemlji Srbiji platiti kaznu od 5000 eura, a uz to imas i zenu i djecu. Ja sam na Lepomirovoj strani, mada mislim da mu to bas i nece nesto pomoci. Da smo malo manje sujetni i organizovaniji kao drustvo mi bi sad, samo na forumu ima na hiljade clanova, iskupili makar tih 5000 hiljada eura.



Ima ljudi i u mnogo težoj finansijskoj situaciji i kojima je novac potrebniji za lečenje dece pa se ne skuplja dobrovoljni prilog a ne zbog nekog ko je pao na doping testu...

Inače, šteta je kad ti se pored toliko truda i odricanja tako nešto dogodi, iako o tom Bakiću imam prilično negativno mišljenje...



Sto vi lepo ne izadjete na neko takmicenje nego samo serete po drugima koji su nesto postigli u zivotu??


Standardno - prvo izađi na binu pa onda komentariši...

A jel moraš i da izađeš na Olimpiju ili makar da imaš pro card da bi komentarisao Cutlera ili Heatha jer u suprotnom ne znaš kakva je to žrtva odricati se od života zbog BB-a?
« Poslednja izmena: Maj 25, 2012, 10:32:21 posle podne filip85 »

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #32 poslato: Maj 25, 2012, 10:51:27 posle podne »
Mislim da ovo sa Bakicem nije uredu, citav zivot ulazes u nesto sto volis, postanes sampion i na kraju te sjebe nesto sto svi drugi koriste, ne samo bodiblderi, mislim stvarno nema smisla. A nema smisla i radovati se tudjoj    nesreci kao da je sad lako, u zemlji Srbiji platiti kaznu od 5000 eura, a uz to imas i zenu i djecu. Ja sam na Lepomirovoj strani, mada mislim da mu to bas i nece nesto pomoci. Da smo malo manje sujetni i organizovaniji kao drustvo mi bi sad, samo na forumu ima na hiljade clanova, iskupili makar tih 5000 hiljada eura.
Vidi sine, ovo se drustvo nije organizovalo da pomogne ljudima kojima stvarno treba pomoc, djeci palih boraca, invalidima rata, izbjeglicama, djeci bez roditelja, zrtvama porodicnog nasilja, seksualnog zlostavljanja
a treba da se organizuje da pomogne nekome ko je pao na nedozvoljene supstance
Jesi ti normalan u opste kad ovakve nebuloze pises?
Ima naravno vecih problema i od ovog, ali ja pisem u bodibilding forumu, tako da na ovom forumu sigurno necu pisat o drugim problemima....

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #33 poslato: Maj 25, 2012, 10:53:52 posle podne »
Pa ocigledno da ne znas,nije stvar o komentarisanju necije figure vec o omalozavanju necijeg truda,nekog ko je otisao da se takmici za nasu zemlju.. Da si se nekad pripremao za bilo koje takmicenje,shvatio bi o cemu ti pricam,ne mora to biti olimpija....

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #34 poslato: Maj 25, 2012, 10:57:01 posle podne »
Mislim da ovo sa Bakicem nije uredu, citav zivot ulazes u nesto sto volis, postanes sampion i na kraju te sjebe nesto sto svi drugi koriste, ne samo bodiblderi, mislim stvarno nema smisla. A nema smisla i radovati se tudjoj    nesreci kao da je sad lako, u zemlji Srbiji platiti kaznu od 5000 eura, a uz to imas i zenu i djecu. Ja sam na Lepomirovoj strani, mada mislim da mu to bas i nece nesto pomoci. Da smo malo manje sujetni i organizovaniji kao drustvo mi bi sad, samo na forumu ima na hiljade clanova, iskupili makar tih 5000 hiljada eura.
Vidi sine, ovo se drustvo nije organizovalo da pomogne ljudima kojima stvarno treba pomoc, djeci palih boraca, invalidima rata, izbjeglicama, djeci bez roditelja, zrtvama porodicnog nasilja, seksualnog zlostavljanja
a treba da se organizuje da pomogne nekome ko je pao na nedozvoljene supstance
Jesi ti normalan u opste kad ovakve nebuloze pises?
Normalan jesam, doduse imam zdravstvenih problema,  ali za njih cu traziti pomoc negdje drugdje, a ne na bodibilding forumu

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #35 poslato: Maj 25, 2012, 11:07:43 posle podne »
Pa ocigledno da ne znas,nije stvar o komentarisanju necije figure vec o omalozavanju necijeg truda,nekog ko je otisao da se takmici za nasu zemlju.. Da si se nekad pripremao za bilo koje takmicenje,shvatio bi o cemu ti pricam,ne mora to biti olimpija....


Evo sad sam ponovo "preleteo" postove do ovog tvog koji sam citirao i nisam primetio da je neko omalovažavao njegov trud da bi ti toliko skočio... osim ako pod omalovažavanjem truda ne podrazumevaš to što je napisano da je arogantan i da je egoista (što i jeste)...

a uostalom, svi daju sebi za pravo da kritikuju npr. Stankovićevu nezainteresovanost u reprezentacij, ili Teodosićevu sebičnost (prvi su mi pali na pamet), pa što ne bi i Bakićevu aroganciju, ko je pa on da ne može da dobije neki negativni komentar??
čovek je svojim ljudskim osobinama doprineo tome da komentari budu ovakvi... da se to desilo nekom drugom, ne verujem da bi bilo ni upola ovakvih komentara, al za ovo je sam kriv...


drugo, on se tamo prvenstveno takmičio za sebe, da se razumemo...

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #36 poslato: Maj 25, 2012, 11:10:41 posle podne »
samo me zanima, smisao poruke ovog novog clana

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #37 poslato: Maj 25, 2012, 11:17:53 posle podne »
Mislim da ovo sa Bakicem nije uredu, citav zivot ulazes u nesto sto volis, postanes sampion i na kraju te sjebe nesto sto svi drugi koriste, ne samo bodiblderi, mislim stvarno nema smisla. A nema smisla i radovati se tudjoj    nesreci kao da je sad lako, u zemlji Srbiji platiti kaznu od 5000 eura, a uz to imas i zenu i djecu. Ja sam na Lepomirovoj strani, mada mislim da mu to bas i nece nesto pomoci. Da smo malo manje sujetni i organizovaniji kao drustvo mi bi sad, samo na forumu ima na hiljade clanova, iskupili makar tih 5000 hiljada eura.
Vidi sine, ovo se drustvo nije organizovalo da pomogne ljudima kojima stvarno treba pomoc, djeci palih boraca, invalidima rata, izbjeglicama, djeci bez roditelja, zrtvama porodicnog nasilja, seksualnog zlostavljanja
a treba da se organizuje da pomogne nekome ko je pao na nedozvoljene supstance
Jesi ti normalan u opste kad ovakve nebuloze pises?


Zmolio bih Vas da mi ne pisete o ratu i njegovim poslijedicama jer ih trpim i nazalost nosim u sebi ili bolje receno na sebi............ i nerazumijem cemu vrijedjanje, zar nesmijem da iznesem svoje misljenje, nisam ja licno trazio ni od kog dobrovoljni prilog za Bakica, ali nema veze ocito se nismo razumjeli ;)
« Poslednja izmena: Maj 25, 2012, 11:24:27 posle podne dr Sasa »

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #38 poslato: Maj 25, 2012, 11:19:20 posle podne »
samo me zanima, smisao poruke ovog novog clana

Je li na mene mislis?

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #39 poslato: Maj 25, 2012, 11:24:13 posle podne »
autora teme..

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #40 poslato: Maj 25, 2012, 11:25:16 posle podne »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #41 poslato: Maj 25, 2012, 11:26:54 posle podne »
@doktor Sasa

gle, nije mi namjera da te vrijedjam, samo da ti ukazem da postoje i ljudi kojima treba pomoc drustva (pa i foruma ), a Bakic sigurno nije taj.
A sto se tice rata, mislim da mogu tu i tamo po nesto da skrabnem ;)

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #42 poslato: Maj 25, 2012, 11:30:08 posle podne »
Ponizavajuce je kad se neko beskrajno raduje tudjoj nesreci... i stvarno nemam sta vise da pricam ja sam svoje rekao a vi ga mrzite koliko vam volja. Bakica ne poznajem,samim tim nemam formirano misljenje o njemu kao coveku,vec ga iskljucivo cenim kao jako dobrog sportistu. A to sa dopingom je izgleda bas dobar povod za slavlje? Covek ce da pukne 5000 evrica xaxaxaxaxa ajmo na trg da slavimo :) Ne razumem ali ok....

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #43 poslato: Maj 25, 2012, 11:39:38 posle podne »
@doktor Sasa

gle, nije mi namjera da te vrijedjam, samo da ti ukazem da postoje i ljudi kojima treba pomoc drustva (pa i foruma ), a Bakic sigurno nije taj.
A sto se tice rata, mislim da mogu tu i tamo po nesto da skrabnem ;)

Ok.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #44 poslato: Maj 25, 2012, 11:44:51 posle podne »
Ponizavajuce je kad se neko beskrajno raduje tudjoj nesreci... i stvarno nemam sta vise da pricam ja sam svoje rekao a vi ga mrzite koliko vam volja. Bakica ne poznajem,samim tim nemam formirano misljenje o njemu kao coveku,vec ga iskljucivo cenim kao jako dobrog sportistu. A to sa dopingom je izgleda bas dobar povod za slavlje? Covek ce da pukne 5000 evrica xaxaxaxaxa ajmo na trg da slavimo :) Ne razumem ali ok....


jel misliš da bi bilo ovakvih komentara da je npr. Toza u pitanju?

al ne, Bakića svi mrze jer ne mogu da podnesu što je on najbolji... :D

kako seješ tako žanješ, jbg...