Mart 28, 2024, 05:24:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: CIKLUSI SA AAS – IDEALNA PREČICA ILI VARKA?  (Pročitano 53419 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CIKLUSI SA AAS – IDEALNA PREČICA ILI VARKA?
« Odgovor #15 poslato: Januar 31, 2016, 10:36:41 pre podne »
Ne znaci. Ali ne znaci ni da treba da cekaju do 35. Sta dobijes natural u prve 3-4 godine treninga to ti je to. Neces napredovati natural 15 godina sigurno...

a sta znci NE TREBA DA CEKAJU?
sa upotrebom setreosa zivotnji cilj je ispunjen,misija zivota obavljena ili sta tacno bi trebalo da znaci ovo?

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: CIKLUSI SA AAS – IDEALNA PREČICA ILI VARKA?
« Odgovor #16 poslato: Januar 31, 2016, 11:46:10 pre podne »
Meni su uvek bili fascinantni ljudi koji tako olako ulaze u pricu ASS-a, bez nekog velikog cilja vec cisto da bolje izgledaju. Em ne znaju puno nemaju nikoga "pored sebe" da ih uputi i prati napredak i sto je najvaznije iz cele ove price je da on bude taj koji ce prvi videti simptome (jer zna sta i kako da gleda) ukoliko krene nesto po zlu i znace sta da radi!
Iz cele ove price najlakse je ubosti se i nadati se najboljem. E a ako krene po zlu sta se onda desava? To je problem

A i nekako nije isti filing kada imas napredak sa Ass-om i bez njega. Meni to lici kao kada prepises na ispitu i dobijes 10 svi te hvale sve super ostvario si cilj, a ti ipak u sebi nisi 100% zadovoljan jer znas da to nije rezultat tvog znanja vec sposobnosti da prepises....

Mislim da se mnogi nece sloziti sa ovim ali kazem ponovo to je neko moje misljenje i kako ja gledam na to  ::)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: CIKLUSI SA AAS – IDEALNA PREČICA ILI VARKA?
« Odgovor #17 poslato: Januar 31, 2016, 11:54:38 pre podne »
Meni su uvek bili fascinantni ljudi koji tako olako ulaze u pricu ASS-a, bez nekog velikog cilja vec cisto da bolje izgledaju. Em ne znaju puno nemaju nikoga "pored sebe" da ih uputi i prati napredak i sto je najvaznije iz cele ove price je da on bude taj koji ce prvi videti simptome (jer zna sta i kako da gleda) ukoliko krene nesto po zlu i znace sta da radi!
Iz cele ove price najlakse je ubosti se i nadati se najboljem. E a ako krene po zlu sta se onda desava? To je problem

A i nekako nije isti filing kada imas napredak sa Ass-om i bez njega. Meni to lici kao kada prepises na ispitu i dobijes 10 svi te hvale sve super ostvario si cilj, a ti ipak u sebi nisi 100% zadovoljan jer znas da to nije rezultat tvog znanja vec sposobnosti da prepises....

Mislim da se mnogi nece sloziti sa ovim ali kazem ponovo to je neko moje misljenje i kako ja gledam na to  ::)


Meni je banalnost ulaziti u pricu sa AAS ukoliko nema zelje za takmicenjem,jer smatram da se telo za 'plazu' moze odraditi jako lepo uz dobar trening,dobru ishranu i suplemente... :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CIKLUSI SA AAS – IDEALNA PREČICA ILI VARKA?
« Odgovor #18 poslato: Januar 31, 2016, 12:00:37 posle podne »
Meni su uvek bili fascinantni ljudi koji tako olako ulaze u pricu ASS-a, bez nekog velikog cilja vec cisto da bolje izgledaju. Em ne znaju puno nemaju nikoga "pored sebe" da ih uputi i prati napredak i sto je najvaznije iz cele ove price je da on bude taj koji ce prvi videti simptome (jer zna sta i kako da gleda) ukoliko krene nesto po zlu i znace sta da radi!
Iz cele ove price najlakse je ubosti se i nadati se najboljem. E a ako krene po zlu sta se onda desava? To je problem

A i nekako nije isti filing kada imas napredak sa Ass-om i bez njega. Meni to lici kao kada prepises na ispitu i dobijes 10 svi te hvale sve super ostvario si cilj, a ti ipak u sebi nisi 100% zadovoljan jer znas da to nije rezultat tvog znanja vec sposobnosti da prepises....

Mislim da se mnogi nece sloziti sa ovim ali kazem ponovo to je neko moje misljenje i kako ja gledam na to  ::)

ma nije ovde sada prica o tome da li je ovo ili ono cilj
tu se vode uvek mnoge polemike i prilicno je tesko raspralvjati na tu temu, a i nema smisla
Vec je stvar u tome kada neko kaze -NEMAM JA STA CEKATI....
meni je to fascinatno...ispada,da je upotreba sterosa POD MORAS,PRE ILI KASNIJE,a sada sa tacke nekoga..ma sta ja da cekam.rokam se i zabole me patka..
TO JE MENI CUDNO...
ponavljam..ne DA  li treba osudijivati,prosudjivati,komentaristati nekoga ko koristi hemiju,a bio takmicar ili ne ili sporista u opste ili ne.to nema smisla.svako odgovara za svoje popstuke i ok i svako ima svoje razlogae
U krajenjm slucaju,ti lekovi su osmisljeni da pomazu ljudima,a to sto je otislo u nekom drugom pravcu.jbg..

ali ono...sta ja imam da cekam je ....

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: CIKLUSI SA AAS – IDEALNA PREČICA ILI VARKA?
« Odgovor #19 poslato: Januar 31, 2016, 12:25:23 posle podne »
Da naravno da netreba nikoga osudjivati i sl. njegov izbor, imao je ili hrabrosti (ukoliko stvarno zna u sta se upusta) ili ludosti (ukoliko nema pojma)...
Ja sam samo komentarisao kako ljudi previse olako ulaze u tu pricu, tipa znam da je bilo u nekoj temi decko je rekao da nema para za suplemente i ishranu, ali zato ima za Galenikin test pa ce to malo da se dotera i super! To je meni u najmanju ruku cudno.... ;D ;D ;D Kako mozes tako olako da rizikujes svoje zdravlje za sta!!! Ponovo naravno da sve moze da prodje super, ali uvek ostaje ono "šta ako"....