April 19, 2024, 10:21:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Sta mislite o ovom ciklusu??  (Pročitano 10576 puta)

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Sta mislite o ovom ciklusu??
« poslato: Septembar 27, 2006, 12:48:44 posle podne »
Uzmimo za primer da ste odlucili da uradite ciklus od 400mg Deca nedeljno I 20mg Winstrola dnevno. (Alternativa bi bio ciklus od 400mg Primobolana nedeljno I 20mg D-Bola dnevno.) Znam da nekima ovaj ciklus deluje slab, ali mi ovde pazimo na zdravlje, zar ne? Pijte svih 10 tableta (20mg) Winstrola tri nedelje. Pocetkom cetvrte nedelje uzimajte 8 tableta 2 dana, zatim 6 tableta 2 dana, 4 tablete jedan dan, 2 tablete jedan dan, I samo jednu tabletu poslednjeg dana.
Uzmite prvu injekciju Deca od 200mg prvog dana. Za 3 dana uzmite jos 200mg. Sacekajte 4 dana I uzmite jos jednu dozu od 200mg. Pet dana kasnije uzmite dozu od 100mg. Poslednju dozu, takodje od 100mg, uzmite za nedelju dana. Ovo ce obezbediti da imate maksimalnu koncentraciju steroida u krvi u trenutcima kad je proces rasta na vrhuncu, a takodje obezbedjuje I postepeno skidanje, tako da endogeno lucenje testosterona nije poremeceno
Do kraja cikluca, ocekujte da cete imati 3-4 kilograma vise. Ako vam je ishrana bila u redu, najveci deo toga ce biti misicna masa. Ako ste dobro trenirali, zadrzacete sve sto ste dobili. Vredi napomanuti da napredni bodybuilderi toliko nabace za godinu dana. Napredak od godinu dana treniranja za jedan mesec I nije tako lose.
 Ovo je skinuto iz posta"Steroidi za zdravlje".
Zanimaju me misljenja o ovakvoj kuri kao prvoj.

Zoka

  • Gost
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #1 poslato: Septembar 27, 2006, 12:51:48 posle podne »
Ja stvarno nisam expert na ovom polju al ponesto znam.... a znam da je ovde receno nebrojeno puta da kura bez testa i nije,
dakle iz svog iskustva i onoga sto sam citao... mislim da samo deca i winstrol nije dobra kura...
Al naravno sacekaj da ti odgvore ljudi koji puno vise znaju a i mene interesuje  jesam li u pravu :)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #2 poslato: Septembar 27, 2006, 12:58:14 posle podne »
mene zanima da li se smeju uzimati injekcije DDa ako taj dan pada neki svetac na crkvenom kalendaru (crvena slova) ?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #3 poslato: Septembar 27, 2006, 01:39:11 posle podne »
............................I TAMAN KADA HEMIJA TREBA DA RADI....NEMA VISE......

TA 3-4 KG CE VEROVATNO DA BUDE OD MALO NAKUPLJENE VODE.....AKO BUDE..

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #4 poslato: Septembar 27, 2006, 04:58:29 posle podne »


Alternativa ti je bolja.Primobolan i d-bol u tim kolicinama.
Nije bas najsretniji izbor ali je bolji od ovog drugogo.
Sto se tice nacina uzimanja koje si ti opisao to je jedan od alternativnih nacina uzimanja steroida i tih gurua ima kilometar koji  hoce da izmisle nesto novo.Evo po cemu mozes vidjeti da je taj njihov prijedlog suplja.
CITAT-tako da endogeno lucenje testosterona nije poremeceno.
To se poremeti od 10 mg dianabola dnevno ne kao od 1000 testa ali ipak se poremeti.
A da negovorim o tome kako te deca poremeti bez testa u okolini :twisted:
Spustanje doze pred kraj ciklusa sto oni ustvari predlazu je davno naspustena stvar jer nemas skoro nikakvu korist od toga a zeznes dobar dio ciklusa!!!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #5 poslato: Septembar 27, 2006, 05:09:16 posle podne »
mene zanima da li se smeju uzimati injekcije DDa ako taj dan pada neki svetac na crkvenom kalendaru (crvena slova) ?
:

 :mrgreen: :twisted: :mrgreen:  legendo
ili jesi ili nisi

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #6 poslato: Septembar 27, 2006, 05:09:45 posle podne »
HEHHEHEHE..BRAVO SELE....ODLICAN ODGOVOF...POTIPSUJEM.....

JEBT..PODESECAS ME NA NEKOGA SA KIM SAAM SE NEKADA SUPER SLAGAO US VIM ELEMETIMA...

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #7 poslato: Septembar 27, 2006, 06:08:38 posle podne »
Interesantnije je kad se neslazemo...barem za mene :twisted:
Ali gledajuci ostale forume moram reci da mi je stvarno drago da ovdje ima neko ko zna nesto o steroidima jer su drugi forumi nevjerovatno frustrirajuci!!!
Jao sto se ja "otvori" nenadano :shock:
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #8 poslato: Septembar 27, 2006, 06:18:17 posle podne »
Uzmimo za primer da ste odlucili da uradite ciklus od 400mg Deca nedeljno I 20mg Winstrola dnevno. (Alternativa bi bio ciklus od 400mg Primobolana nedeljno I 20mg D-Bola dnevno.) Znam da nekima ovaj ciklus deluje slab, ali mi ovde pazimo na zdravlje, zar ne? Pijte svih 10 tableta (20mg) Winstrola tri nedelje. Pocetkom cetvrte nedelje uzimajte 8 tableta 2 dana, zatim 6 tableta 2 dana, 4 tablete jedan dan, 2 tablete jedan dan, I samo jednu tabletu poslednjeg dana.
Uzmite prvu injekciju Deca od 200mg prvog dana. Za 3 dana uzmite jos 200mg. Sacekajte 4 dana I uzmite jos jednu dozu od 200mg. Pet dana kasnije uzmite dozu od 100mg. Poslednju dozu, takodje od 100mg, uzmite za nedelju dana. Ovo ce obezbediti da imate maksimalnu koncentraciju steroida u krvi u trenutcima kad je proces rasta na vrhuncu, a takodje obezbedjuje I postepeno skidanje, tako da endogeno lucenje testosterona nije poremeceno
Do kraja cikluca, ocekujte da cete imati 3-4 kilograma vise. Ako vam je ishrana bila u redu, najveci deo toga ce biti misicna masa. Ako ste dobro trenirali, zadrzacete sve sto ste dobili. Vredi napomanuti da napredni bodybuilderi toliko nabace za godinu dana. Napredak od godinu dana treniranja za jedan mesec I nije tako lose.
 Ovo je skinuto iz posta"Steroidi za zdravlje".
Zanimaju me misljenja o ovakvoj kuri kao prvoj.
Moje iskreno misljenje da ne valja ovo. Ne razum se ni ja nesto puno ali mislim da je 20mg d-bol-a malo. Deka je ok 400mg ali bez tih varijacija i recimo bilo bi dobro da ubacis bar 500mg testa nedeljno. da nisi napisao da li ce biti ovo prvi put da uzmes AAS ili si uzimao nos neki put. I za 3-4 kg ne vredi da uzimas nema sanse da ti ostane sve bar pola mora da ode ili najmanje 2/3. Ovo je moje licno misljenje ali ja tako ne bi

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #9 poslato: Septembar 27, 2006, 08:01:29 posle podne »
Interesantnije je kad se neslazemo...barem za mene :twisted:
Ali gledajuci ostale forume moram reci da mi je stvarno drago da ovdje ima neko ko zna nesto o steroidima jer su drugi forumi nevjerovatno frustrirajuci!!!
Jao sto se ja "otvori" nenadano :shock:
..PA U SUSTINI KADA SE TI I JA NE SLAZEMO SAMO PROFITIRAJU DRUGI..HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH...SAMO IM SVE VISE I VISE ULAZIMO U TAJNE I OTKRIVAMO DUBINU DUSE..HAHHAHAHAHHA

ENIVEJ...DRAGO MI JE DA IMAMO NEKOGA KAO TI OVDE.....

SAMO DAJ NAILAZI KADA IMAS VREMENA DA MALO CASKAMO....

BILO BI LEPO DA POCMES I SAM NEKE TME OTVRATI NA OVOM POLJU JER SI ODSITA TI KOJI TO MOZE ...

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #10 poslato: Septembar 27, 2006, 09:13:25 posle podne »
Uzmimo za primer da ste odlucili da uradite ciklus od 400mg Deca nedeljno I 20mg Winstrola dnevno. (Alternativa bi bio ciklus od 400mg Primobolana nedeljno I 20mg D-Bola dnevno.) Znam da nekima ovaj ciklus deluje slab, ali mi ovde pazimo na zdravlje, zar ne? Pijte svih 10 tableta (20mg) Winstrola tri nedelje. Pocetkom cetvrte nedelje uzimajte 8 tableta 2 dana, zatim 6 tableta 2 dana, 4 tablete jedan dan, 2 tablete jedan dan, I samo jednu tabletu poslednjeg dana.
Uzmite prvu injekciju Deca od 200mg prvog dana. Za 3 dana uzmite jos 200mg. Sacekajte 4 dana I uzmite jos jednu dozu od 200mg. Pet dana kasnije uzmite dozu od 100mg. Poslednju dozu, takodje od 100mg, uzmite za nedelju dana. Ovo ce obezbediti da imate maksimalnu koncentraciju steroida u krvi u trenutcima kad je proces rasta na vrhuncu, a takodje obezbedjuje I postepeno skidanje, tako da endogeno lucenje testosterona nije poremeceno
Do kraja cikluca, ocekujte da cete imati 3-4 kilograma vise. Ako vam je ishrana bila u redu, najveci deo toga ce biti misicna masa. Ako ste dobro trenirali, zadrzacete sve sto ste dobili. Vredi napomanuti da napredni bodybuilderi toliko nabace za godinu dana. Napredak od godinu dana treniranja za jedan mesec I nije tako lose.
 Ovo je skinuto iz posta"Steroidi za zdravlje".
Zanimaju me misljenja o ovakvoj kuri kao prvoj.
Moje iskreno misljenje da ne valja ovo. Ne razum se ni ja nesto puno ali mislim da je 20mg d-bol-a malo. Deka je ok 400mg ali bez tih varijacija i recimo bilo bi dobro da ubacis bar 500mg testa nedeljno. da nisi napisao da li ce biti ovo prvi put da uzmes AAS ili si uzimao nos neki put. I za 3-4 kg ne vredi da uzimas nema sanse da ti ostane sve bar pola mora da ode ili najmanje 2/3. Ovo je moje licno misljenje ali ja tako ne bi

Nikad nista nisam uzimao.Jos uvek se dvoumim,zato i pitam.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #11 poslato: Septembar 27, 2006, 09:24:08 posle podne »
Moje misljenje da nikada ne bih preporucio taj ciklus ,prvo doziraju se tablete sto se inace ne radi ,a da ne pricamo  pri ovako malim dozama.Inace tu vidim veoma brzo zatvranje receptora i posle toga truba.I tih 3-4 kg je malo za takav ciklus.Toksicnost winstola u ovom slucaju je velika za efekte koje ce postici sa dekom.Pa kada se bar unistavas onda uzmes neki androgen uz to ,moj favorit je propionat,koji ako se nesto desi uvek mozes da prekines.No nije pitanje sta bih ja, vec sta mislim.Mislim da nije dobar ciklus i bolje je za te pare uzeti neki suplement sigurno ce veci efekat imati... :)

Pozdrav

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #12 poslato: Septembar 27, 2006, 10:49:08 posle podne »
HEHHEHEHE..BRAVO SELE....ODLICAN ODGOVOF...POTIPSUJEM.....

JEBT..PODESECAS ME NA NEKOGA SA KIM SAAM SE NEKADA SUPER SLAGAO US VIM ELEMETIMA...

Tebe podseca, ali ja mislim da znam ko je sele137. U svakom slucaju dobro je dosao, jer takvi znalci u ovom polju su itekako potrebni da pomognu ovoj mladezi.  :D

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #13 poslato: Septembar 28, 2006, 01:44:46 pre podne »
Moje misljenje da nikada ne bih preporucio taj ciklus ,prvo doziraju se tablete sto se inace ne radi ,a da ne pricamo  pri ovako malim dozama.Inace tu vidim veoma brzo zatvranje receptora i posle toga truba.I tih 3-4 kg je malo za takav ciklus.Toksicnost winstola u ovom slucaju je velika za efekte koje ce postici sa dekom.Pa kada se bar unistavas onda uzmes neki androgen uz to ,moj favorit je propionat,koji ako se nesto desi uvek mozes da prekines.No nije pitanje sta bih ja, vec sta mislim.Mislim da nije dobar ciklus i bolje je za te pare uzeti neki suplement sigurno ce veci efekat imati... :)

Pozdrav
Uf...ne znam...nisam pametan.A pomislio sam da je ok kad sam procitao bas zbog manjih doza,to mi je zvucalo bezbednije.Na forumu sam procitao da test nije pozeljan u prvoj kuri,a i frka mi je od njega.Pokusacu da nadjem neko drugo resenje.SVI PREDLOZI SU DOBRODOSLI.
 U svakom slucaju hvala na odgovoru.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #14 poslato: Septembar 28, 2006, 07:20:20 pre podne »
Moje misljenje da nikada ne bih preporucio taj ciklus ,prvo doziraju se tablete sto se inace ne radi ,a da ne pricamo  pri ovako malim dozama.Inace tu vidim veoma brzo zatvranje receptora i posle toga truba.I tih 3-4 kg je malo za takav ciklus.Toksicnost winstola u ovom slucaju je velika za efekte koje ce postici sa dekom.Pa kada se bar unistavas onda uzmes neki androgen uz to ,moj favorit je propionat,koji ako se nesto desi uvek mozes da prekines.No nije pitanje sta bih ja, vec sta mislim.Mislim da nije dobar ciklus i bolje je za te pare uzeti neki suplement sigurno ce veci efekat imati... :)

Pozdrav
Uf...ne znam...nisam pametan.A pomislio sam da je ok kad sam procitao bas zbog manjih doza,to mi je zvucalo bezbednije.Na forumu sam procitao da test nije pozeljan u prvoj kuri,a i frka mi je od njega.Pokusacu da nadjem neko drugo resenje.SVI PREDLOZI SU DOBRODOSLI.
 U svakom slucaju hvala na odgovoru.
...


MORAS DA KRENES SA PRETPSTVKOM...NI JEDNA JEDIN AKURA...ALI NI JEDNA JEDINA...KURA...SA AAS..

..........................NIJE BEZBEDNA.....................................TAJ KOJI TI TO KAZE..JEL BUDALA