Mart 28, 2024, 06:59:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Moj "uspjeh"!  (Pročitano 15376 puta)

Van mreže Amir1614

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Moj "uspjeh"!
« poslato: Novembar 22, 2012, 10:19:39 posle podne »
Nakon 2 ipo mjeseca treniranja odlucio sam i ja svoje slike ubaciti. Ja sam za pošetak zadovoljan i sve to mi je motivacija za dalji rad. NAPOMENA: Nisam imao neku posebnu djetu sto se i vidi samo sam izbacio hljeb, slatko i masno. Odprilike 85%. Nastavvljam daje s treniranjem.

04.09.2012 (pred prvi trening) (108 kg i 124 cm oko struka)









22.11.2012 (99 kg i 109 cm oko struka)






Vaše mišljenje. Pozdrav

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 22, 2012, 11:04:36 posle podne »
očit napredak i tu je sve ok... ali

moj ti je savjet da sad uzmes "pravu" dijetu,znaci ne da periodično jedes pravilno pa onda opet nepravilno... uzmi sad fino (ako ti financije dozvoljavaju dakako ) neki dobar fat burner,koji naravno nije nuzan ali uz pravilnu ishranu itekako RADI posao...ja sam svojevremeno koristio labradu charge ali sada ima i kod pedje boljih i jacih stvari...a dijeta rotacija uh minimum 2 mjeseca u kontinuitetu,znaci stisnut muda i zapet...gym 5 dana u tjednu po dva treninga,ujutro kardio na prazan stomak,a kasnije recimo oko 3-4 (ili bilo kada u toku dana) neku misicnu grupu...

I tek onda ces vidjeti kako se topi... kakva ti je sad tocno ishrana ?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #2 poslato: Novembar 22, 2012, 11:05:03 posle podne »
Lepo si krenuo,samo tako nastavi. Ne znam kako si uspeo ovaj slauf da nabacis, katastrofa jbga, kao da si ceo zivot u krevetu proveo. Rotacije uh bi ti dobro dosle pa razmisli o tome. Sve najbolje
Men sana in corpore sano !

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #3 poslato: Novembar 22, 2012, 11:18:11 posle podne »
Dobrodošao :)
Dobar napredak.Drži se plana i ne odustaj.
Ti si napravio rezultat tako što si izbacio svu tu džank hranu a pogotovu slatkiše.To je korak br.1.
Korak br.2 - Sada ne bi bilo loše da ispišeš kako se trenutno hraniš jer verovatno i taj jelovnik će trpeti neke određene korekcije kako bi nastavio da gubiš kilažu...pozdrav

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #4 poslato: Novembar 22, 2012, 11:22:03 posle podne »
uzmi sad fino (ako ti financije dozvoljavaju dakako ) neki dobar fat burner,koji naravno nije nuzan ali uz pravilnu ishranu itekako RADI posao...ja sam svojevremeno koristio labradu charge ali sada ima i kod pedje boljih i jacih stvari...

Baciće pare na sagorevač...Može da dođe do rezultata i bez sagorevača...

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #5 poslato: Novembar 22, 2012, 11:26:28 posle podne »
moze,naravno,ja sam rekao da ako se ima love,zasto ne kupiti...a da je bacanje para se odlucno ne slazem.

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #6 poslato: Novembar 23, 2012, 12:21:42 pre podne »
U dijeti je najvažnije da isprati ishranu 100%.U zavisnosti od toga koliko kila ima da skida primenjuje 1,2 ili 3 sistema dijeta i dolazi do cilja....Ima korisnijih suplemenata koje bi mu radije prvo preporučio nego sagorevač.Dosta pre sagorevača mogao bih da uzme whey ili blend ili bcaa ili tečne amino ili kazein pa tek onda da razmisli o kupovini sagorevača...

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #7 poslato: Novembar 23, 2012, 01:56:34 pre podne »
Lepo si krenuo,samo tako nastavi. Ne znam kako si uspeo ovaj slauf da nabacis, katastrofa jbga, kao da si ceo zivot u krevetu proveo. Rotacije uh bi ti dobro dosle pa razmisli o tome. Sve najbolje
Dovoljno je da si endomorf i da su te baka i deka mazili i pazili kad si bio mali + sto si se u mladosti slabo bavio sportskim aktivnostima (vise si se klikerao nego igrao fudbal)
Bio, radio, shvatio pa zavrsio sa time a svuda sam provodio vreme samo ne u krevetu ;)
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #8 poslato: Novembar 23, 2012, 04:38:33 posle podne »
napredak se vidi u svakom slucaju, a i vidi se da ima jos posla.
citaj podforum nutrition, pa na rotacije uskoro  ;)
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Amir1614

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #9 poslato: Novembar 23, 2012, 07:28:24 posle podne »
Ujutro zobene, na poslu popije Kazein i saku orasastih plodova aaa onda poslije treninga popijem protein. Pred spavanje ako osjetim glad pojedem 150 grama sira. To sam krenuo od danas. A inace ujutro bilo je zobemen na poslu sta bude to i jedem u manjini sto manje samo da me zasiti i poslije treninga isto kao i sad. Samo sam zamjenio Kazein za obrok na poslu. A povremeno sam izbacivao slatko i hljeb. Slatko nekad pojedem kad bas osjetim potrebu jednom u 7 do 15 dana. i to malu cokoladicu od 30 grama. I da jedne od najvecih zalsuga pripadaju korisniku "newbody" (treneru) koji mi je pomagao i savjetovao me. Hvala puno :D

Van mreže Borko_Savic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #10 poslato: Novembar 23, 2012, 10:58:44 posle podne »
Stvarno impresivno, svaka cast.
samo napred
Train hard or die trying

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #11 poslato: Novembar 23, 2012, 11:09:12 posle podne »
Ujutro zobene, na poslu popije Kazein i saku orasastih plodova aaa onda poslije treninga popijem protein. Pred spavanje ako osjetim glad pojedem 150 grama sira. To sam krenuo od danas. A inace ujutro bilo je zobemen na poslu sta bude to i jedem u manjini sto manje samo da me zasiti i poslije treninga isto kao i sad. Samo sam zamjenio Kazein za obrok na poslu. A povremeno sam izbacivao slatko i hljeb. Slatko nekad pojedem kad bas osjetim potrebu jednom u 7 do 15 dana. i to malu cokoladicu od 30 grama. I da jedne od najvecih zalsuga pripadaju korisniku "newbody" (treneru) koji mi je pomagao i savjetovao me. Hvala puno :D

Čekaj, koliko ja vidim ti imaš 3 obroka, nekad 4 koliko se ne varam...Ako si u prilici bolje ti je umesto kazeina koji imaš na poslu da pojedeš dva obroka 2x150gr mesa i neki izvor UH i salatu.To će ti više koristiti nego bilo koja suplementacija.Blend ili kazein se uglavnom koriste kao zamene ako se ne stiže sa čvrstom klopom......

Van mreže Amir1614

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #12 poslato: Novembar 24, 2012, 08:47:19 pre podne »
Damire da mogu ne bih mi smetalo imam obrok i kad dodjem s posla vecinom filete il ribu s krompir salatom tu bude i riže. Te imam pred spavanje ako osjetim glad pojedem 150 grama sira.

Van mreže Amir1614

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #13 poslato: Decembar 16, 2012, 06:25:10 posle podne »
Pozdrav svima koji prate temu, zelim samo da kazem da sam krenuo s rotacijom UH tako da ide mi sad za sad dobro zadovoljan sam spao sam na 96,5 KG ii struk mi se smanji sada na 107. Slike cu ubaciti kada spadnem ispod 95 KG.  ;D

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #14 poslato: Decembar 16, 2012, 07:34:17 posle podne »
Samo naprijed ;)