Mart 28, 2024, 01:23:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Plan treninga  (Pročitano 11061 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan treninga
« Odgovor #30 poslato: Decembar 24, 2012, 02:51:10 posle podne »
Pa naravno da cu da idem i zbog nogu... Vidi... meni su ruke slaba strana, i radije cu ih odraditi jednom-dvaput nedeljno i da ih lepo pogodim, nego da ih radim 3 puta nedeljno , a da to radim vise formalnosti radi. Ovo je moje licno iskustvo. Nista ja lose nisam rekao, tek sam poceo ovako da radim i izgleda mi bolje a vreme ce pokazati. Nekom je bolje ovako, a nekom onako. Zavisi od osobe do osobe.

trazis slike od onoga ko savetuje i resio si stvar

Van mreže Aleksandar_Brčić

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Plan treninga
« Odgovor #31 poslato: Decembar 24, 2012, 04:05:56 posle podne »
Ja sam od pocetka radio jednu misicnu partiju nedeljno i to jedan misic dnevno,cak sam i biceps i triceps radio odvojeno iz razloga sto mislim da tako mogu da dam maksimum.Cak i sad kad znam malo vise o treningu,ishrani i suplementaciji drzim se tog principa.Mislim da svaki pocetnik treba tako da krene!

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Plan treninga
« Odgovor #32 poslato: Decembar 24, 2012, 10:59:56 posle podne »
upper/lower u pocetku
sada po grupama i obozavam svoje treninge, a hvala Bogu imam i sta da pipnem i vidim na sebi otkad sam batalila te "Phd" filosofije o hormonskim odgovorima, uzela tegove i pocela da odradjujem muski sta treba

Procitala sam jos jednom Pedjina misljenja u vezi sa ovim i ovako mislim:
We who are about to die salute you!!!
You don't get the ass you want by sitting on it!