April 29, 2024, 02:05:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Mala pomoc  (Pročitano 8182 puta)

Van mreže Win

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #30 poslato: Februar 08, 2013, 10:28:31 posle podne »
E sad ja malo da smaram zezam se naravno a jel bas moraju tegovi nmz na pr bodyweightom znam da su tegovi vise nego do jaja za misice nego pitam onako i necu vise da smaram samo to me zanima inace isxrana jbg stra imam kako kad meso krompir supa corba pasulj i tako da ne nabrajam xleb inace znam ja sta treba da se jede ali kad nemam jbg :D xval na odgovotima

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #31 poslato: Februar 08, 2013, 10:31:40 posle podne »
E sad ja malo da smaram zezam se naravno a jel bas moraju tegovi nmz na pr bodyweightom znam da su tegovi vise nego do jaja za misice nego pitam onako i necu vise da smaram samo to me zanima inace isxrana jbg stra imam kako kad meso krompir supa corba pasulj i tako da ne nabrajam xleb inace znam ja sta treba da se jede ali kad nemam jbg :D xval na odgovotima

Kombinuj i jedno i drugo.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #32 poslato: Februar 08, 2013, 10:33:18 posle podne »
E sad ja malo da smaram zezam se naravno a jel bas moraju tegovi nmz na pr bodyweightom znam da su tegovi vise nego do jaja za misice nego pitam onako i necu vise da smaram samo to me zanima inace isxrana jbg stra imam kako kad meso krompir supa corba pasulj i tako da ne nabrajam xleb inace znam ja sta treba da se jede ali kad nemam jbg :D xval na odgovotima

Kombinuj i jedno i drugo.

Upravo tako , kombinuj i vidi sta ti vise odgovara sada , a kasnije obavezno ubaci tegove :)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Win

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #33 poslato: Februar 08, 2013, 10:36:05 posle podne »
mislis n aprimer ujutru bodyweight p akasnije oko 1 2 tegovi i tako

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #34 poslato: Februar 08, 2013, 10:38:12 posle podne »
mislis n aprimer ujutru bodyweight p akasnije oko 1 2 tegovi i tako

Ne ne , radi oba zajedno za pocetak ako ti nesto smeta izbaci za prvo vreme .

A kako prolaze meseci i telo ti se malo navikne na rad onda ubacis i tegove pod obaveznu stavku .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Win

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #35 poslato: Februar 08, 2013, 10:46:25 posle podne »
zajedno kako to skockati,evo ovako kuci imam jedan jednorucni teg od betona da naglasim mozda 5 kila imam jedan dvorucni teg mozda oko 15 20 kg to je do bro za biceps ,znacu kuci mogu da radim za tim tegovim abiceps triceps deltoide,e da imam i jeednu vecu sipku dvorucnu ali nije teza od 10 kila mogu i zgibove  da radim kuci ,jedino propdanje nemam gde da li vezbati ujutru ili samo trcanj ujutru pa uvece oko 1 2 vezbe i tako i kako skockati tegove i bodyweight nzm moj cale je dok je zivo na moru u biogradu poceo da trenira u 4 razredu samo bodyweight i po neki teg vise za ruke i tako i imao je zavidnu gradju i dan danas u 43 godini iako ne vezba ostalo mu to tako jeste radi teske poslove zidariju al da li je moguce da je on samo bodyweight vezbam ai poneikim tregom postigo do jaja rezultate inace zavidan sam mau malo xaxa :D izvinite na povecem postu :D

Van mreže Win

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #36 poslato: Februar 08, 2013, 10:48:23 posle podne »
e da jos da kazem on je po 2 sata cepao treninga skoro svaki dan posle posla tj zidarije sa caletom od 4 razreda pa tako d0 20 dok nije krenuo u vojsku nije imao nku sredjenu isxranu i to trcao po 4 6 km na dan kako nije doziveo razgradnju misica :D jednostavno nzm

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #37 poslato: Februar 08, 2013, 10:49:35 posle podne »
Ja mislim druze da ti nas ili malo zekis ili ne znas ni sam sta bi hteo da radis? Jel istina to, a? :)

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #38 poslato: Februar 08, 2013, 10:52:24 posle podne »
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Win

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #39 poslato: Februar 08, 2013, 11:25:53 posle podne »
Nista xvala na odgovorima :D pozz

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #40 poslato: Februar 09, 2013, 12:05:17 pre podne »
Ja mislim druze da ti nas ili malo zekis ili ne znas ni sam sta bi hteo da radis? Jel istina to, a? :)

Ma lik troluje sigurno :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #41 poslato: Februar 09, 2013, 01:26:55 pre podne »
zajedno kako to skockati,evo ovako kuci imam jedan jednorucni teg od betona da naglasim mozda 5 kila imam jedan dvorucni teg mozda oko 15 20 kg to je do bro za biceps ,znacu kuci mogu da radim za tim tegovim abiceps triceps deltoide,e da imam i jeednu vecu sipku dvorucnu ali nije teza od 10 kila mogu i zgibove  da radim kuci ,jedino propdanje nemam gde da li vezbati ujutru ili samo trcanj ujutru pa uvece oko 1 2 vezbe i tako i kako skockati tegove i bodyweight nzm moj cale je dok je zivo na moru u biogradu poceo da trenira u 4 razredu samo bodyweight i po neki teg vise za ruke i tako i imao je zavidnu gradju i dan danas u 43 godini iako ne vezba ostalo mu to tako jeste radi teske poslove zidariju al da li je moguce da je on samo bodyweight vezbam ai poneikim tregom postigo do jaja rezultate inace zavidan sam mau malo xaxa :D izvinite na povecem postu :D
bilo je bolno citati ovaj post, neka tacka, zarez???

Van mreže Aleksandar_Brčić

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #42 poslato: Februar 09, 2013, 11:36:39 pre podne »
Sta ti trazis onda na ovom forumu?

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #43 poslato: Februar 09, 2013, 11:50:46 pre podne »
Ova tema ce verovatno biti izbrisana, tako da ne vredi gubiti vreme na raspravu koja nema smisla :)

Win, ako moze slika te osobe koja je postigla te rezultate bez tegova.
Whey protein se dobija preradom surutke, (verovatno znas da whey na engleskom znaci surutka?) sigurno niko ne pije cistu surutku jer bi izgledao kao te tvoje svinje koje pominjes.
Decko kojeg pominjes preminuo je zato sto je bio narkoman i umro je od kokaina, a ne od treninga!
Da li si ikada procitao na koji nacin misic raste i sta se desava ako covek prestane da trenira, kako misic deluje na te promene, na aktivnost ili na neaktivnost?
Imas pogresan pristup svemu, ocekujes da ti neko kaze ono sto zelis da cujes, a to nece moci...ovo nije forum gde se pricaju bajke. Prica je dosta slozenije od toga da ces raditi sklekove kuci i da ces postici rezultate koje si naveo da zelis u tvojoj drugoj poruci. Inace, po tvojim slikama imas ODLICNU genetiku, ali bez znanja, zelje ze ucenjem i prihvatanjem novih stvari sve ce ostati samo na dobroj genetici...