Mart 28, 2024, 06:23:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: dr_rapid slike  (Pročitano 28516 puta)

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
dr_rapid slike
« poslato: Oktobar 13, 2006, 12:04:00 posle podne »
Hehe
Evo i mene konacno.
Ovo je slikano sinoc, 2 dana pred Sisak Open takmicenje, gde je samnom trebao da ide i Boki, ali nazalost visa sila je uradila svoje, kao sto je Boki rekao.
Ukratko: gidiste 83, visina 172, treniram 5-6 godina (gde sam prve 3 godine 'vatao miseve po teretani, kao vecina  pocetnika koje danas gledam :D ) tezina ne znam tacno koliko sad tezim  (pre 2 sedmice sam varirao oko 86-88, ganjao sam da spadnem ispod 80, ali sam se predomislio, idem na formu, pa sta bude). Nikad nisam ni puno obracao paznju na vagu. Samo ogledalo :D

Sto se treninga i ishrane tice, tu skoro sve (pogotovo treninge) radim onako kako sam naucio od mog najveceg uzora Miska, sto god sam iscupao od njega i primenio, funkcionisao je. Pogotovo volim da treniram po Miskovim savetima, jer me stvarno iscrpi (a to volim), plus kad neko trenira samnom obozavam da gledam kako se pati sa 3 kg bucicom (a prije toga je zauzimao 5m prostora oko sebe radeci sa 15kg  :twisted:). Najveci bum i preokret se desio kad sam od MR. BIG-a dobio Miskov DVD, tad su mi se sve kocke slozile, bas sam onda skapirao puno toga. Hvala na oba Milosa ;)

Evo slike, da ne budem vise dosadan.
(Znam, noge trebaju vise separacije, jbg student, uci se, pa se i vara da bi se moglo uciti. Trebalo je jos mesec dijete da bude bombona :)
« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2006, 01:57:28 posle podne dr_rapid »
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 13, 2006, 12:10:38 posle podne »
I ti znas da ima mana i dosta stvari za popraviti ali ko sam ja da govorim sta ne valja!?
U svakom slucaju ovo sto vidim je ODLICNO, svaka cast  dr rapid!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Zoka

  • Gost
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 13, 2006, 12:13:26 posle podne »
Ja se stvarno ne razumijem u takmicarski BB i mogu da dam "ocijenu" samo.. onako... od oka :)
Po meni sve super naravno uz tvoju napomenu za separaciju nogu... i samo mala opaska...
Mozda sam ja zaludjen velicinom prsa ali cini mi se da malo zaostaju za rukama i ramenima...
Eto samo moje misljenje :)

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 13, 2006, 12:15:50 posle podne »
I ti znas da ima mana i dosta stvari za popraviti ali ko sam ja da govorim sta ne valja!?
U svakom slucaju ovo sto vidim je ODLICNO, svaka cast  dr rapid!!!
Veliki ne slazem se :) . Pa ti si MR BIG, ko drugi, slobodno pucaj, kritikuj :D. Ovo sto sam stvorio sigurno ne bih uradio misleci da sam najpametniji i najbolji. Dakle evo priznanje: Supalj sam ko' sir, a vi iskusniji mi recite gde su rupe lol  :lol: :lol:


Hvala Zoka, u pravu si ;)
Sledeci put kad budes dolazio na planinarenje javi se :). Pozz

P.S. Ovako se izgledalo pred kraj dijete, na danima praznjenja :)
« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2006, 12:23:32 posle podne dr_rapid »
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 13, 2006, 12:48:58 posle podne »
Bravo rapid,slazem se sa prethodnim komentarima u vezi grudi i separacije nogu,ali sve u svemu odlicno :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 13, 2006, 02:20:12 posle podne »
Dr Rapid. Vidi se da si pravi doktor. Ovaku gradju moze da ima samo covek koji se dosta vremena posvetio ovom sportu i teretani. Jos ako dodamo da si student, sto nismo znali od ranije, shvatamo da si stvarno dosta truda ulozio.

Sto se tice tvoje gradje, imas odlicnu liniju, proporcije su ti dobre. Pravi  BB look.
U vezi svojih nedostatka, sam si rekao. Dobro je sto ih primecujes. Noge si trebao malo vise da separises.
Postoje recepti i za to, ali sada je kasno, ali za sledeci put, pogledaj ponovo onaj Miskov DVD...  :D

Jedino sto bih te ovog momenta savetovo, posto se takmicic, da odmah krenes sa izbacivanjem vode iz organizma.
Posteno, prijatelju po slikama imas dosta vode svuda po telu. Mora to da bude dosta suvlje.
Siguran sam da znas kako ces to odraditi, ali ono sto si planirao u vezi izbacivanja vode, moraces da pojacas, tj. da povecas dozu.
Ipak je to tamo takmicenje, a u vecini slucajeva spremniji takmicar pobedjuje.

Ne razumem bas dobro sta si zeleo da kazes u vezi tvoje kilaze.
Ja bih te licno savetovao posto kazes da si pore par dana imao 86 kg da izadjes u kategoriju do 80kg. To je taman ta voda koju ces izbaciti i imaces taj "odran" izgled.

p0z, prijatelju i drzim ti palceve na takmicenju.

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 13, 2006, 02:20:55 posle podne »
Bravo rapid dobro je i srecno na takmicenju!
poZZ
« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2006, 02:23:23 posle podne PitBull »
Liberte toujours

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 13, 2006, 04:14:57 posle podne »
Odlicno,dr_rapid.Sve je na svom mjestu i sada je bitno samo da tempiras formu za sutra i sve ima da bude u redu.Nadam se da ce dobro ici rjesavanje vode.Srecno sutra i pokidaj konkurenciju.
Nadam se da ce mo se jednog dana takmiciti zajedno

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 13, 2006, 04:27:41 posle podne »
Svaka cast prijatno sam iznenadjen znaci forma ti je odlicna :shock: :D

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 13, 2006, 10:35:34 posle podne »
Dobar si, ali ja bih još neke stvari ispravio, a to su veća masa grudi i pošto već izlaziš na takmičenje separacija nogu....
inače srećno na takmičenju.

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 13, 2006, 10:53:19 posle podne »
Nema sta ODLICNO. Samo guraj dalje

Pozdrav
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 14, 2006, 12:12:49 pre podne »
Pravo dobro izgledas nema sta..
svaka cast.

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 15, 2006, 05:08:21 posle podne »
Hvala svima.
Sale, kad su me sudije pitale koliko tezim, ja rekao nemam pojma. Onda su me vagali i pogodi - 78kg. Tu sam vec bio presretan. Evo jedna slika, mene je samo uhvatio krajickom, ali da se vidi pored koga sam stajao :) . Konkurencija je bila jaka (bar za mene :) ), bio sam treci, i  zadovoljan sam rezultatom. Kad sam gledao neke slike sebe na digitalcu, nisam se mogao prepoznati da sam se tako samouvjereno i dominantno ponasao, jer ja za sebe na sceni nisam znao. Cak mi je zvonilo u usima od nekog pritiska. Sreca pa je i sudenje zavrsilo tik pred kad me uhvatio grc u desnom glutsu, zamalo da ne kleknem.
Ostale slike uskoro.
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2006, 11:23:04 posle podne dr_rapid »
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 15, 2006, 09:05:07 posle podne »
Evo slika :)
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2006, 09:19:57 posle podne dr_rapid »
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 15, 2006, 09:29:40 posle podne »
Cestitam Dr_Rapid na osvojenom trecem mestu. Forma ti je bila odlicna u odnosu  na one slike od pre par dana. Naravno svestan si toga da ti fali jos "radnog staza" u teretani sto se primecuje bas na ovoj slici gde si stao pored ovog takmicara. Ali i ovo je za sada odlicno.

Pozdrav, cujemo se.