April 28, 2024, 04:53:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: JA CU U PONEDLJAK....A VI???  (Pročitano 9475 puta)

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: JA CU U PONEDLJAK....A VI???
« Odgovor #30 poslato: Avgust 29, 2006, 07:44:41 posle podne »
te gigantske serije ne bih ni u snu probao.. danas sam nakon 20 dana odmora odradio noge i to nista strasno.. 3 serije cucnja.. 3 serije prese.. 2 serije iskoraka i 2 serije listova i nije mi bilo dobro.. jedva sam se smirio nakon pwm u svlacionici.. ne znam zasto jeo sam danas ok i sve.. ali pretpostavljam da sam se malo preforsirao jer nisam dugo radio noge.. znaci ljudi ne igrajte se sa tim gigantskim serijama, fino pedja kaze :)

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: JA CU U PONEDLJAK....A VI???
« Odgovor #31 poslato: Avgust 30, 2006, 05:42:14 posle podne »
gigantske serije nisu za vezbace jkoji ne mogu sebi da priuste brdo proteina i kvalitetne energije i naravno dobar odmor i dovoljno dug san,tako sam cuo od gospodje Bebe Buklinac jer kako ona kaze samo cemo sa tim razgraditi misice,verovatno je upravu no ipak jednom mesecno cu da uradim jedan set gigfantskih serija za noge,pa kud puklo da puklo i bog da buknulo:)
PS. bez potpisa:)

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: JA CU U PONEDLJAK....A VI???
« Odgovor #32 poslato: Avgust 30, 2006, 10:57:56 posle podne »
Ja vec duze vreme radim gigantske serije ali samo za noge tacnije od kad je milos prvi put postovao to na svom forumu. ak sam i ovde negde pisao o tom treningu. Ja imam problem jer terniram Hokej na ledu i noge su mi stvarno veoma masivne i mnoooogo naprednije od gornjeg dela tela tako da jedino sa gigantskim serijama dobijam upalu, tacnije jedino tako dovoljno opteretim kvadricepse i zadnju lozu. Takodje povracam na teningu lia ne uvek, kod mene to zavisi da li sam jeo skorje ili ne. Sve u svemu moj primer je veoma specifican zbog sporta kojim se bavim te svakako ne preporucujem to bilo kome ko se nema bar dve godine intenzivnog treninga iza sebe...

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Odg: JA CU U PONEDLJAK....A VI???
« Odgovor #33 poslato: Novembar 01, 2006, 10:35:36 pre podne »
doziveo sam da mi je muka pred kraj treninga za noge...

pre nego sto date komentare tipa odlicno si odradio trening, moje je pitanje sledece

sta se zapavo desi sa organizmom kada nam pripadne muka, tj, sta izaziva mucninu, koji procesi

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: JA CU U PONEDLJAK....A VI???
« Odgovor #34 poslato: Novembar 01, 2006, 10:59:20 pre podne »
I ja imam slicnih problema kad radim noge.
Posle laganog zagrevanja uradim "sutiranje" 3 serije 20,15,12 ponavljanja
Zatim cucanj takodje 3 serije 20,15,12
E onda na red dolazi iskorak ali u hodu.Znaci posle prve serije takvog iskoraka meni  vec nije dobro i osecam blagu mucninu koja postaje sve gora i gora.
Nekako ja tu izguram 3 serije,ali kad dodjem do vezbe za zadnju lozu u lezecem stavu tu vec mogu bez ikakvih problema da se ispovracam.I onda ako u opste msilim da tu vezbu odradim moram da napravim ogromnu pauzu ali onda to nije to.
I to mi se redovno desava(ako stvarno dam sve od sebe). :( :?

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Re: JA CU U PONEDLJAK....A VI???
« Odgovor #35 poslato: Novembar 01, 2006, 11:22:10 pre podne »
Ja vec duze vreme radim gigantske serije ali samo za noge tacnije od kad je milos prvi put postovao to na svom forumu. ak sam i ovde negde pisao o tom treningu. Ja imam problem jer terniram Hokej na ledu i noge su mi stvarno veoma masivne i mnoooogo naprednije od gornjeg dela tela tako da jedino sa gigantskim serijama dobijam upalu, tacnije jedino tako dovoljno opteretim kvadricepse i zadnju lozu. Takodje povracam na teningu lia ne uvek, kod mene to zavisi da li sam jeo skorje ili ne. Sve u svemu moj primer je veoma specifican zbog sporta kojim se bavim te svakako ne preporucujem to bilo kome ko se nema bar dve godine intenzivnog treninga iza sebe...

Ako mozes da se setis onog treninga u nedelju (29.10) kada sam radio noge-bilo bi lepo da napises taj program ovde.

Ljudi,verujte mi,na kraju treninga sam hack press radio bez tegova na njemu i nisam uspeo da se podignem gore pri poslenjem finish ponavljanju...A da ne govorim o tome koliko sam urlikao SVO VREME i mrzeo (u sebi) neduznog LUC1FER-a! :twisted: Najteza prepreka na kraju treninga su mi bile stepenice,e to je stvarno trebalo videti i snimiti!!! :lol:

P.S. Napominjem da trening nisam uspeo da odradim do kraja,cak sam neka ponavljanja i serije preskakao.

LUC1FER je majstor za treninge nogu i ima puno znanja.
« Poslednja izmena: Novembar 01, 2006, 12:17:04 posle podne t1000 »
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: JA CU U PONEDLJAK....A VI???
« Odgovor #36 poslato: Novembar 01, 2006, 11:32:11 pre podne »
Znaci da ste odradili dobar trening :D :wink:

 Pretpostavljam da to ima veze sa nogama koje kao najveci misici na celom telu u toku jakog treninga povuku vecunu krvi iz organizma,tako da kolicina krvi u gornjem delu tela(i vitalnim organima) bude manja nego sto je uobicajeno i da zbog toga dolazi do mucnine,vrtogllavice...

Ovo je samo samo logicko razmisljanje
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: JA CU U PONEDLJAK....A VI???
« Odgovor #37 poslato: Novembar 01, 2006, 02:09:18 posle podne »
Bice da je to,ali osecaj je stvarno grozan.
Samo mi jos treba da se ispovracam po teretani :oops:

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: JA CU U PONEDLJAK....A VI???
« Odgovor #38 poslato: Novembar 01, 2006, 03:33:31 posle podne »
I ja imam slicnih problema kad radim noge.
Posle laganog zagrevanja uradim "sutiranje" 3 serije 20,15,12 ponavljanja
Zatim cucanj takodje 3 serije 20,15,12
E onda na red dolazi iskorak ali u hodu.Znaci posle prve serije takvog iskoraka meni  vec nije dobro i osecam blagu mucninu koja postaje sve gora i gora.
Nekako ja tu izguram 3 serije,ali kad dodjem do vezbe za zadnju lozu u lezecem stavu tu vec mogu bez ikakvih problema da se ispovracam.I onda ako u opste msilim da tu vezbu odradim moram da napravim ogromnu pauzu ali onda to nije to.
I to mi se redovno desava(ako stvarno dam sve od sebe). :( :?

Ponesi kantu slobodno...

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: JA CU U PONEDLJAK....A VI???
« Odgovor #39 poslato: Novembar 01, 2006, 10:03:48 posle podne »
I ja cu uskoro da ovo  probam.

Nego, da li bi mogao neko pojasniti malo dublje zamisao ovih gigantskih serija. Npr koliko cesto da se rade, zasta su prvenstveno zamisljene - kao sto je mali Sima dodao - uz ovakav trening brdo proteina i odmora, inace ketoza garant.. itd...
Hvala ;)

If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike