Mart 28, 2024, 12:26:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: melatonin  (Pročitano 26966 puta)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: melatonin
« Odgovor #30 poslato: Novembar 15, 2009, 07:34:38 posle podne »
@pirat pa zar i preporuceno da se konstantno uzima ? ? ? mislim nije ono kao kofein (bukvalan primjer) pa da uzmes kad osjetis da ce trebati)... jer ja budem uvijek pospan i imam osjecaj da cu zaspati cim legnem i onda nista :/

a sto se tice mraka, tako se  preporucuje..a ima i u tekstu gore objasnjeno kako mrak utjece na lucenje melaonina.

@deja ma i kad jest mrak i tisina opet su tu problemi..ali to sam naveo jer sam primjetio da mi svaka sitnica smeta i remeti san u pocetku.

@bare koja je poenta toga ? Ja namjerno ne unosim ujutru masti zbog brze apsorbcije, jer treniram ujutru rano..a i whey odma nkon budjenja..itd ? ?
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: melatonin
« Odgovor #31 poslato: Novembar 15, 2009, 10:11:12 posle podne »
^^^
Jutro, znaci do 10h je doba kada ih mozes unositi a da se one ne taloze po telu, nedostatak ZAsicenih masti oce malo da iritira nervni sistem, probaj sa malo maslaca i bukvalno slaninom, ne mnogo i vidi kako se osecas taj dan, iskombinuj sa zitaricama za dorucak, od par dana probe nece ti biti nista. Al nemoj neke mikronske doze vec nesto sto moze da se oseti.
Svaka mast je dobra i treba nasem telu samo ne treba preterivati, a ZAsicene su izbile na los glas zbog drugih stvari i ne treba ih izbaciti iz jelovnika potpuno, opet kazem, samo moje iskustvo.
Probaj ne sebi para dana neces umreti uostalom ;)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: melatonin
« Odgovor #32 poslato: Novembar 15, 2009, 10:53:07 posle podne »
ma nije mene strh toga, nego samo pitan ...a masti ja svakako unosim dovoljno i zasicenih i nezasicenih - kombinujem maminu kuhaniju i vlastite potrebe ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: melatonin
« Odgovor #33 poslato: Novembar 16, 2009, 07:37:36 pre podne »
Citat
a ZAsicene su izbile na los glas zbog drugih stvari i ne treba ih izbaciti iz jelovnika potpuno, opet kazem, samo moje iskustvo.

pa znas da imas losa iskustva  ;D ;D ;D

i zasto pricas jbg ono sto neznas?
zbog cega su to zasicene izbile na los glas a ti znas a mi ne znamo?
jbg...i sam znas kakav uticaj zasicne masnoce imaju na ajd da kazem samo jdeno...BAD HOLESTEROL..
i sta je tu izmisljeno kada se zna da je to smrt za znase  telo..
jbg bare

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: melatonin
« Odgovor #34 poslato: Novembar 16, 2009, 09:32:10 pre podne »
Lupeta on o zasicenim po celom netu vec duze vreme... ali niko pametan mu do sada nije rekao sta treba - tnx Pedja ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: melatonin
« Odgovor #35 poslato: Novembar 16, 2009, 10:17:14 pre podne »
Lupeta on o zasicenim po celom netu vec duze vreme... ali niko pametan mu do sada nije rekao sta treba - tnx Pedja ;)

jbg...ja gledam ovaj forum i svi mi skupa ovde ga drzimo na visokom nivou i zato je takav kakav jeste..
to sto on nesto radi negde drugde i to neko cita...jbg..ja tu ne mogu nista niti imam vremena za takve stvari..
pa zbog toga ovde se mogu procitati samo dobre i ISTINITE stvari i to je bitno....

Van mreže kicblo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: melatonin
« Odgovor #36 poslato: April 02, 2013, 05:04:47 posle podne »
Pedja, kakva su tvoja iskustva sa melatoninom jel opasan i jel postoje neki ozbiljniji problemi dok se koristi?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: melatonin
« Odgovor #37 poslato: April 02, 2013, 05:06:06 posle podne »
Nisam Pedja, ali cesto koristim melatonin i nisam osjetio nikakve nuspojave...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: melatonin
« Odgovor #38 poslato: April 02, 2013, 05:25:32 posle podne »
Pedja, kakva su tvoja iskustva sa melatoninom jel opasan i jel postoje neki ozbiljniji problemi dok se koristi?

meni je hebao mamu i tatu
postoje "oni" dani kaa si ONLINE i kada je jednostavno spojiti vise od 4 sata sna u domenu naucine fantastike
krenulo je sa jednm
pa sa dva
pa tri kom
onda sam mislio bio drogiran-bukvalno
jer se sna i ne secam tj i ne secam se da sam spavao,al sam se ustjao umorniji nego sto sam legao
i onda sam odlucio da to sve zajebem jer sam otisao sa porodicom na more
i onda sam dezurao 14 dana kao nocni cuvar na plazi
UBILA ME JE INSOMINIA
hvala Bogu pa sam i to experimetisao na sebi
uvek sam pre sa opciju 3-4 caps ZMA i 30 gr glutamina i spavam kao zvecarka
a ako ces melatonin onda NE BIH NI NEPRIATELJU vise od jedne caps preprucio
mada kazem
ISCPRETI sve pre toga -MOJ JE SAVET

ovo je MOJE misljenje

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: melatonin
« Odgovor #39 poslato: April 02, 2013, 05:59:23 posle podne »
Cisto da napomenem, dosta ljudi ne pravi razliku izmedju recimo melatonina i ZMA, melatonin sluzi da "osamuti" prije spavanja i ne utice na dobar san, dok ZMA sluzi za dobar i dubok san, a samim tim i odlican oporavak...

Znam da je dosta ljudi imalo probleme sa melatoninom jer su se budili strasno umorni i iscrpljeni, ja sam nisam imao te probleme...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: melatonin
« Odgovor #40 poslato: April 02, 2013, 06:02:08 posle podne »
Melatonin pomogne da se brze zaspe, ali ne odrzava san.

Najvise sam pio 2 i sutradan tek 5-6h nakon budjenja dodjem sebi. Kada vezem 4 dana za redom, 5. kao da prestane dejstvo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: melatonin
« Odgovor #41 poslato: April 02, 2013, 06:14:18 posle podne »
Melatonin pomogne da se brze zaspe, ali ne odrzava san.

Najvise sam pio 2 i sutradan tek 5-6h nakon budjenja dodjem sebi. Kada vezem 4 dana za redom, 5. kao da prestane dejstvo.

ja sam upoznao sve krabe,one velike paukove,neke ruse sto se kreshu na plazi svaki noc,sva sam sazvijedza obnovio, i naucio ponesto novo iz astrologije (da zvezde nemaju nikakav uticaj na plodnost ruskinja npr) itd itd dok sam se skidao hahahhahahahhahaha

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: melatonin
« Odgovor #42 poslato: April 02, 2013, 06:29:06 posle podne »
ma užas, sutradan sam ko šlogiran, bukvalno ništa ne mogu da radim... imam jednu kutiju koju sam kupio još pre 4-5 godina i bar 3 godine nisam popio nijednu tabletu... odmorniji sam sutradan ako celu noć ne zaspim nego ako zaspim uz pomoć melatonina...

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: melatonin
« Odgovor #43 poslato: April 02, 2013, 09:58:17 posle podne »
Meni vise pomaze daa nego zma, zasto, nemam pojma al jednostavno je tako, mozda placebo.

Van mreže kicblo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: melatonin
« Odgovor #44 poslato: April 06, 2013, 04:03:25 posle podne »
Zasto neke firme ubacuju calcium sa zma (tipa optimum nutrition), a cuo sam da treba izbegavati Ca kad se uzima ZMA?