Jun 06, 2024, 04:23:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.754 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!  (Pročitano 36118 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 24, 2006, 03:15:50 posle podne »
Sledeci put kad se sretnete popickajte se ... Da vidimo ko je jaci...
Pazi Bora je krupniji... Ali Fanatic je zilav ...  :roll:  Bice dobar fajt...
hahahaha
druze Bora se zilion puta tukao i nijej mi to vise potrebno, ja sam sutra otac dvoje dece i necu sebe toliko nisko da spustam, iskreno jebes osobe kojima moras nesto batinama objasniti, sve se to da resiti ;) mislim da je ova prica gotova !! Sve ostaje u glavi , doci ce sve na svoje !
sve najbolje !
Aaaaa picko ne smes... Jaci je od tebe...

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 24, 2006, 03:30:28 posle podne »
Ma ja razumem tebe... Malo te poteralo u poslednje vreme... Povrede i sva sranja... A kako cujem dobijas jos jedno dete... Pa ti na tome cestitam...
 Jebi ga posvadjali ste se i mene ne interesuje nista o tome... Zao mi je zbog vas... Idemo dalje... Ja racunam da ce neko ovo da obrise jer je cela stranica od tvog post off... Inace nisam uracunjiv... Radim neke lab. vezbe na faxu i prso sam ko oblande...
Izvini na mojoj gluposti...

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 24, 2006, 07:59:51 posle podne »
Molio bih moderatore i admine da obrisu sve postove koji nemaju veze sa temom.Hvala! Razgovarao sam sa Biserkom i takmicenje je 18novembra spens NS ista sala.Ko bude dosao vidimo se.
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže NEGOVAN_JOVANOVIC

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 25, 2006, 12:44:02 pre podne »
Za one koji ne znaju geografiju prvenstvo Vojvodine se organizuje samo za takmicare koji su registrovani za klubove ne teritoriji VOJVODINE. Drugo, 11ti mesec nije decembar vec NOVEMBAR. Trece, pored svih vasih saveza,podsaveza,federacija i revijalnih takmicenja dva najjaca i najbolje organizovana uvek idu na kraju kao slag na tortu a prvenstvo Vojvodine dodje kao jagoda na slag!!!!!! Ako mislite da se tako zaradjuju pare na organizaciji zasto onda ne organizujete i VI??????? Sto se tice ulaznica veci deo toga je zavrsilo u vasim dzepovima. I pozivam sve prave sportiste koji vole ovaj sport da dodju na takmicenje!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 25, 2006, 12:51:43 pre podne »
sta ce bit da se jede?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 25, 2006, 03:53:45 pre podne »
ma ljudi sta je svama ovo ce biti takmicenje u masi,zato navalite na klopu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 25, 2006, 07:04:36 pre podne »
Za one koji ne znaju geografiju prvenstvo Vojvodine se organizuje samo za takmicare koji su registrovani za klubove ne teritoriji VOJVODINE. Drugo, 11ti mesec nije decembar vec NOVEMBAR. Trece, pored svih vasih saveza,podsaveza,federacija i revijalnih takmicenja dva najjaca i najbolje organizovana uvek idu na kraju kao slag na tortu a prvenstvo Vojvodine dodje kao jagoda na slag!!!!!! Ako mislite da se tako zaradjuju pare na organizaciji zasto onda ne organizujete i VI??????? Sto se tice ulaznica veci deo toga je zavrsilo u vasim dzepovima. I pozivam sve prave sportiste koji vole ovaj sport da dodju na takmicenje!
..

BRATE PRVI POST PA OVAKO.........

STO TE TOLIKO IZNERVIRALO....

SAMO JE IZNISENA KOSTTACIJA DA JE MALO NELOGICNO DA SE MANJE TAKMICENJE ODRZAVA POSLE VECEG..

U OVOM SLUCAJU...PRVENSTVO VODJOVINE JE TREBALO DA BUDE PRE DRZAVNOG..

KOLIKO JA ZNAM..A NAM DOSTA...A ISTO I TI TO ZNAS..

NE RAZUMEM OVAVKU TVOJU REKACIJU NA OVO

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 25, 2006, 01:33:58 posle podne »
Za one koji ne znaju geografiju prvenstvo Vojvodine se organizuje samo za takmicare koji su registrovani za klubove ne teritoriji VOJVODINE. Drugo, 11ti mesec nije decembar vec NOVEMBAR. Trece, pored svih vasih saveza,podsaveza,federacija i revijalnih takmicenja dva najjaca i najbolje organizovana uvek idu na kraju kao slag na tortu a prvenstvo Vojvodine dodje kao jagoda na slag!!!!!! Ako mislite da se tako zaradjuju pare na organizaciji zasto onda ne organizujete i VI??????? Sto se tice ulaznica veci deo toga je zavrsilo u vasim dzepovima. I pozivam sve prave sportiste koji vole ovaj sport da dodju na takmicenje!


Prvo da te pozdravim i pozelim ti dobrodoslicu na ovaj forum.Ti trba da budes ovde iz mnogo razloga, jer si velicina u ovom sportu.I jedini bilder od koga sam ja izgubio na ovim prostorima.Gane sto se bre ti opterecujes postovima.Ja sam izneo moju konstataciju i mnogo ljubi svoju.Mene organizacija znas i sam  ne interesuje i nemam nista protiv toga cak sta vise treba orgnizovati.Ali sad niko nije u formi kraj godine prosla je sezona,a kad neko u takvom priodu organizuje takmicenje a zna sve to pritom kao isvi u ovom sportu.Onda me to navodi na razmisljanje da taj ne pravi to da bih poplarisao spor jer bas briga sto ce takmicenje da bude slabo posecenjno.Izgleda da je bitno ko ce pomoci oko organizacije i kolko ce ko biti dobar od svega toga.to je moje vidjenje stvari sto nemora da bude tako.Smo mi se ti ne nerviraj i uzivaj.Pozdav od
Igora.
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 25, 2006, 02:05:28 posle podne »
Dobrodosao:)Ja sam se naslusala zaista lepih stvari o vama,i cast je imati  vas na forumu. . .veliki pozdrav!

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 25, 2006, 02:18:05 posle podne »
O tebi se nisam naslusala,vec sam imala priliku da to sama shvatim ;)I drago mi je sto je tako:)pozZ!

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 25, 2006, 02:33:16 posle podne »
Ma,znam da znas,al nisam mogla da ti ne odgoworim;) :D Inace se vidimo u sub.ako ides na TS,najverovatnije . . .ali da ne idem u off . .

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže NEGOVAN_JOVANOVIC

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 25, 2006, 04:40:44 posle podne »
igore zadnjih godina si stvarno puno napredovao a pogotova sada kad si se pojavio u NS, bio sam prijatno iznenadjen sa tvojom formom, odavno nismo videli nekog takvog.
nije da se nerviram zbog postova ali i ja sam koliko toliko ucestvovao u organizaciji i nevolim da neko miisli da se ovde zaradjuju pare kad se samo trosi svoje vreme i ti bar shvatas da ja neradim ovo da bi napunio svoj dzep nego iz ljubavi prema ovom sportu za koji sam skoro i zivot dao,
sad trenutno kada nemogu da se takmicim zelim da budem barem koliko toliko u ovom sportu,jer za mene je zadovoljstvo najvece bogatstvo pare nisu problem para nema.

Van mreže NEGOVAN_JOVANOVIC

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 25, 2006, 04:43:37 posle podne »
hvala TTgirl, ja sam sada u ovom sportu  samo da bi pomogao drugima jer trenutno nisam u mogucnosti da se takmicim.
pozdrav tebi i svima koji me znaju. :D

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 25, 2006, 04:57:35 posle podne »
Pozdrav za tebe Negovane!  Siguran sam da niko od nas tebe nije video ni u kojoj varijanti lova u mutnom! Svi znaju ko si ti, tako da nema razloga za ljutnju. Jos jednom dobro nam dosao!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 25, 2006, 06:26:43 posle podne »
igore zadnjih godina si stvarno puno napredovao a pogotova sada kad si se pojavio u NS, bio sam prijatno iznenadjen sa tvojom formom, odavno nismo videli nekog takvog.
nije da se nerviram zbog postova ali i ja sam koliko toliko ucestvovao u organizaciji i nevolim da neko miisli da se ovde zaradjuju pare kad se samo trosi svoje vreme i ti bar shvatas da ja neradim ovo da bi napunio svoj dzep nego iz ljubavi prema ovom sportu za koji sam skoro i zivot dao,
sad trenutno kada nemogu da se takmicim zelim da budem barem koliko toliko u ovom sportu,jer za mene je zadovoljstvo najvece bogatstvo pare nisu problem para nema.
.................

BURAZ...KO JE U BILO KOM SEGMENTU SPOMENUO NEGOVANA JOVANOVICA DA JE IKADA IGDE UZEO PARE U OVOM SPORTU I OKO NJEGA??/

NEZNAM...ZASTO ZAPOCINJETE NESTO STO NIKO NIGDE NIJE REKAO......