April 19, 2024, 04:57:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Slike clana fitness_instruktor  (Pročitano 47946 puta)

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #150 poslato: Januar 05, 2007, 01:02:50 posle podne »
To šta ti sada poričeš stvari koje si reka a da nisi razmišlja o tome da će te iste stvari doć do čovika do kojeg ti nisi tio da dođu, to je tvoj problem.
Nema potribe da ti meni pojašnjavaš nikakve činjenice i nebuloze jer ja to od tebe nisan tražio.
ALI POSTAVLJAŠ STVARI KAO DA TI NISU JASNE PA SAM TI ODLUCIO POMOCI!!!

A šta se tiče tvoga diplomskog rada, ti dobro znaš šta si napravio, a i ja znan šta si napravio iako se ti nadaš da ja neznan, ali ni to mene ne zanima jer je i to tvoj problem.
JA TI SE KLETEM NA DA KAD DIPLOMIRAM DA CU TI POSLAT NA MAL MOJ DIPLOMSKI A I POSTAVIT CU GA NA FORUM DA SVI ZNAJU O CEMU SE RADI JER CE BITI JAKO KORISTAN A TI PITAJ SVOG MENTORA DA TI OBJASNI NA NACIN KOJI JE TEBI RAZUMAN JER SE RADI O STRUCI KINEZIOLOŠKIH ZNANOSTI "SPIEOMETRIJEA " A POŠTO SI TI "GRAĐEVINARSKE" STRUKE BIT CE TI DOSTA NEPOZNATO MATERIJA !!!
MOJ PRVOBITNI PLAN JE BIO DA OPIŠEM TJ DIPLOMIRAM NA "PEĐINOM" NACINU TRENIRANJA TJ KAKO SE PRIPREMA ZA NATJECANJE "(TO I ON MOŽE DA POSVJEDOCI JER SMO SE STALNO KONZULTIRALI I ON MI JE PUNO POMOGAO A I JA SAM TADA PUNO NAUCIO JOŠ JEDNOM HVALA PEĐA)
PROBLEM JE U TOME BIO DA SE MOM MENTORU NIJE SVIDJELA VIZIJA TE SAM NAKO KRATKOG SUKOBA PROMJENIO MENTORA I NAPISAO DRUGI DIPLOMSKI KOJI JE PRIHVACEN I DAN NA PROTOKO L!!!!
A TO DA POSTOJE RAZNE GLASINE O SVIMA NAMA POSTOJE ,JA SE NEOBAZIREM NA TE GLUPOSTI JER BI ODAVNO PROLUPAO NEZNAM JE LI OVO PROIZAŠLO IZ TVOJIH USTA "GULIVER I SPONZORIRANJE " PA JE DOŠLO  I DO MENE ILI JE I TO JOŠ JEDAN TRAC KOJ VRIJEDI DA SE :lol: :lol: :lol:
NA FORUMU SAM JA POSTAVIO DOSTA MOJIH SEMINARA PA IH MOŽEŠ I POGLEDAT A TI SEMINARI SU I DOSTA POMOGLI DRUGIM LJUDIMA KOJI SU IH KORISTILI PA CU TAKO I DIPLOMSKI RAD POSTAVITI KAD DOĐE VRIJEME!!!!
ZAO MI JE ŠTA JA NEMAN NIKAKVU PREDOĐBU O CEMU SE RADI GLEDE MOM DIPLOMSKOM JEDINO NA PAMET MI PADA "DOBAR TRAC "
AKO JE TRAC DOBAR SAMO CU ODGOVORIT"ZA DOBRIM KONJEM SE PRAŠINA DIŽE"Mislin da se nebi tribali vraćat na ove gluposti i prepirke.
VRACAT CE MO SE SVE DOK TI STVARI NEBUDU JASNE PA MAKAR TRAJALO CJELU VJECNOST JA SAM OVDJE DA POMOGNEM LJUDIMA (KAKO I T CINIM BROJNIM ODGOVORIMA NA FORUMU ) A NE DA CINICNO KOMENTIRAM TUĐI RAD !!!
ZNAM DA ZNAŠ DOSTA O BODYBUILDINGU ZATO TE MOLIM DA POMOGNEŠ DRUGIMA KAO ŠTO JA SAM I MNOGI DRUGI TO RADIMO A "CINIZAM" OSTAVI NEGDJE DRUGDJE!!!

Sretna Nova godina i tebi.
VELIKA HVALA
Ja i Edo smo već neko vrime na pršutu i francuskoj salati, tako da smo i jedan i drugi dobili malo droba, pa namjeravamo odradit dva tjedna definicije prije nego počnemo trenirat u splitu.
BIT CE MI JAKO DRAGO DA I NAPOKON SE I UPOZNAMO UŽIVO I DA ZAKOPAMO RATNE SJEKIRE I UŽIVAMO U " MIRISU METALA"

Kad ti namjeravaš počet sa definicijom? Je li se namjeravaš pripremat za kakvo natjecanje?
JA TRENIRAM NA SPECIFICAN NACIN RAZNOLIKO TRCANJE PLIVANJE KICK BOKSING A ŠTA SE TICE NATJECANJA RAZMIŠLJAM O POVRATKU U RING VIŠE NEGO IKAD IAKO TRENIRAM JAKO INTEZIVNO S SPECIFICNIM TRENINZIMA KICK BOKSINGA (SPARING VRECA FOKUSERI) JER SAM NA ZIDU NAŠAO JOŠ MJESTA DA MI UĐE JEDNA DIPLOMA I MEDALJA S TAKVOG JEDNOG NATJECANJA!!!

« Poslednja izmena: Januar 08, 2007, 07:33:05 posle podne fitness_instruktor »

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #151 poslato: Januar 05, 2007, 02:12:53 posle podne »
E moj instruktore doći  će ti žene glave a i ovi jeb...i gluvi telefoni...
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #152 poslato: Januar 05, 2007, 05:08:19 posle podne »
Instruktore niko vas nije zasenio...nego ste vi mene ogrejali...a Pedja mmmmmmmmmmmmm....stara koka -najbolja supa.....pa valjda ce i mladi imati tako dobar ukus....moj omiljeni...ukus kokica :lol: :lol: :lol:


Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #153 poslato: Januar 05, 2007, 05:56:21 posle podne »
Ma anili pusti ti njih... dok se dvojica svadjaju treci je tu... :D :D
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #154 poslato: Januar 05, 2007, 06:20:51 posle podne »
Zapazila sam ja i.....najsladje za kraj :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #155 poslato: Januar 05, 2007, 07:54:40 posle podne »
Ma anili pusti ti njih... dok se dvojica svadjaju treci je tu... :D :D
..

sikter bre..

hahhahahhaha

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #156 poslato: Januar 05, 2007, 09:19:26 posle podne »
CUTIM

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #157 poslato: Januar 06, 2007, 12:08:27 pre podne »
Instruktore prevelik je post pa necu quotat, ali me impresionira i jedva cekam onaj dio koji je povezan uz kick boxing i vracanje u ring, ako to je istina zelim kartu odma, i ako bilo sto trebas, jednu vricu za nabijanje tu sam !!!  :D

Pozdrav

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #158 poslato: Januar 06, 2007, 03:56:36 posle podne »
NIKI !!!!
ZNAŠ I SAM DA SAM NONSTOP U TRENINGU U MOM KAMPU NA MEJAMA SAD SAM SAMO POJACAO SPARINGE I SLAŽEM NEKE KOCKICE !!!
A I TI ZNAŠ DA CEŠ DOBIT VIP LOŽU KAD BUDE SVE RJEŠENO !!!!
TI ZNAŠ DA UVIJEK MOŠ SE MENI OBRATIT ZA JEDAN TECAJ IZ KICK BOKSINGA JER SNAŠ KO JE BIO PRVAK HR 3X

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #159 poslato: Januar 06, 2007, 04:00:25 posle podne »
Ahhhh ti kick boxeri.....cak sam pocela i na box da idem....dobila modrice od sparingovanja.....rvala sam se.....ma sve samo da.............mmmmmmmm :D :D

aleksandar_polomac

  • Gost
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #160 poslato: Januar 06, 2007, 04:40:09 posle podne »
HAHAHA MAJKO MILA CITAM I NEMOGU DA VERUJEM OKO CEGA SE LJUDI PREPIRU I SVADJAJU GLUPOSTI.

INSTRUKTORE IZGLEDAS DOBRO GLEDO SAM SLIKE BAS DETALJNO I PO MENI ZAOSTAJE TI SAMO ZADNJI DEO RAMENA I GRUDI. RUKE SU TI EXTRA I NOGE SAMO TAKO NASTAVI SUPER NAPREDAK PRIMECUJE SE.

ANILI TI SI NA RVANJE ISLA AL NAS IMA BIVSIH RVACA OVDE KO BLATA KO DA SVI OCE DA POSTANU BILDERI  :lol:

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #161 poslato: Januar 06, 2007, 06:05:31 posle podne »
HAHAHA MAJKO MILA CITAM I NEMOGU DA VERUJEM OKO CEGA SE LJUDI PREPIRU I SVADJAJU GLUPOSTI.

INSTRUKTORE IZGLEDAS DOBRO GLEDO SAM SLIKE BAS DETALJNO I PO MENI ZAOSTAJE TI SAMO ZADNJI DEO RAMENA I GRUDI. RUKE SU TI EXTRA I NOGE SAMO TAKO NASTAVI SUPER NAPREDAK PRIMECUJE SE.

ANILI TI SI NA RVANJE ISLA AL NAS IMA BIVSIH RVACA OVDE KO BLATA KO DA SVI OCE DA POSTANU BILDERI  :lol:
Da da isla na rvanje al sad malo da napumpam.........pa mozda cu i ja postati bilderka  :D

aleksandar_polomac

  • Gost
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #162 poslato: Januar 06, 2007, 07:13:28 posle podne »
HAHAHA MAJKO MILA CITAM I NEMOGU DA VERUJEM OKO CEGA SE LJUDI PREPIRU I SVADJAJU GLUPOSTI.

INSTRUKTORE IZGLEDAS DOBRO GLEDO SAM SLIKE BAS DETALJNO I PO MENI ZAOSTAJE TI SAMO ZADNJI DEO RAMENA I GRUDI. RUKE SU TI EXTRA I NOGE SAMO TAKO NASTAVI SUPER NAPREDAK PRIMECUJE SE.

ANILI TI SI NA RVANJE ISLA AL NAS IMA BIVSIH RVACA OVDE KO BLATA KO DA SVI OCE DA POSTANU BILDERI  :lol:
Da da isla na rvanje al sad malo da napumpam.........pa mozda cu i ja postati bilderka  :D

Bas fino ako postanes nikad se nezna mozda je ovo tvoj sport

UsViTeNa

  • Gost
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #163 poslato: Januar 06, 2007, 07:39:35 posle podne »
HAHAHA MAJKO MILA CITAM I NEMOGU DA VERUJEM OKO CEGA SE LJUDI PREPIRU I SVADJAJU GLUPOSTI.

INSTRUKTORE IZGLEDAS DOBRO GLEDO SAM SLIKE BAS DETALJNO I PO MENI ZAOSTAJE TI SAMO ZADNJI DEO RAMENA I GRUDI. RUKE SU TI EXTRA I NOGE SAMO TAKO NASTAVI SUPER NAPREDAK PRIMECUJE SE.

ANILI TI SI NA RVANJE ISLA AL NAS IMA BIVSIH RVACA OVDE KO BLATA KO DA SVI OCE DA POSTANU BILDERI  :lol:
Da da isla na rvanje al sad malo da napumpam.........pa mozda cu i ja postati bilderka  :D

Bas fino ako postanes nikad se nezna mozda je ovo tvoj sport
Moj...tvoj...njihov...meni treba sprovodnik....da naucim nesto novo a? :D

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Slike clana fitness_instruktor
« Odgovor #164 poslato: Januar 06, 2007, 08:02:37 posle podne »
Ajde anili dosta price... vreme je da i ti neke slike postavis :P ili da predjem ja na pp :D
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past