April 29, 2024, 09:30:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Moj BUDUCI program vezbi  (Pročitano 5764 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj BUDUCI program vezbi
« Odgovor #15 poslato: Maj 24, 2013, 06:40:09 pre podne »
Pa dobrog izgleda. Naravno kada sam napisao da trening pravi razliku podrazumeva se da je ishrana dobro koncipirana i nisam zanemario vaznost ishrane nego naglasio znacaj treninga.
logicno je da nemozes da se hranis ok i da ne treniras i da izlgedas dobro-to je i logicno
ali u % znacaj treninga je daleko ispod ishrane da bi se izlgedalo dobro..

Van mreže brankovich

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Moj BUDUCI program vezbi
« Odgovor #16 poslato: Maj 25, 2013, 03:41:28 pre podne »
Ubacicu jos sragove bucicama i sipkom iza ledja za trapes. Samo ne zmam jel bolje trapez raditi uz ledja ili ramena. il moda da podelim pa jednu vezbu sa ledjima a drugu sa ramenima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj BUDUCI program vezbi
« Odgovor #17 poslato: Maj 25, 2013, 10:15:20 pre podne »
Pa dobrog izgleda. Naravno kada sam napisao da trening pravi razliku podrazumeva se da je ishrana dobro koncipirana i nisam zanemario vaznost ishrane nego naglasio znacaj treninga.
logicno je da nemozes da se hranis ok i da ne treniras i da izlgedas dobro-to je i logicno
ali u % znacaj treninga je daleko ispod ishrane da bi se izlgedalo dobro..

ja sam pogrsio ovde i veliko izivnjenje
hteo sam da kazem da je LOGICINO da NEMOZES da izlgedas OK a da ti je hrana super a da vezbas NIKAKO
ali i % treninga nije bas toliki da moze da bude obratno

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Moj BUDUCI program vezbi
« Odgovor #18 poslato: Maj 25, 2013, 11:57:38 pre podne »
Ubacicu jos sragove bucicama i sipkom iza ledja za trapes. Samo ne zmam jel bolje trapez raditi uz ledja ili ramena. il moda da podelim pa jednu vezbu sa ledjima a drugu sa ramenima.

Nemoj ih deliti, vec ih odradi sa ledjima ili ramenima, svejedno..vidi kako ti vise odgovara.

Inace, verujem da ljudi uglavnom jako teniraju, i vise sam se nagledao pretreniranih vezbaca nego lenjih strina. Ali sam video jaaaaako malo kvalitetnih vezbaca, a ti su imali sredjenu ishranu u konac(ili neverovatnu srecu sa genetikom).
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD