April 26, 2024, 12:30:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moja rotacija.Dobra ili ne?  (Pročitano 14717 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja rotacija.Dobra ili ne?
« Odgovor #60 poslato: Septembar 09, 2013, 09:32:12 pre podne »
A sad režeš ipak?  ;D

ona onaj jelovnik tek nema smisla

Van mreže B.E.B.

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 16
Odg: Moja rotacija.Dobra ili ne?
« Odgovor #61 poslato: Septembar 09, 2013, 12:15:23 posle podne »
A sad režeš ipak?  ;D

Na prolece kao sto rekoh :) Sad hocu da nabacim misicne mase preko zime.Hocu da se informisem na vreme.Nemam pojma nista o tim dijetama niti BB ishrani koja je u nekim merama i fanatizam.Bavim se ceo svoj zivot sportom i mislim da sam se sve ove godine pravilno hranila u skladu sa sportom kojim se bavim.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Moja rotacija.Dobra ili ne?
« Odgovor #62 poslato: Septembar 09, 2013, 01:02:53 posle podne »
Pogubices se. Odradi prvo sta si zamislia, masu tu, sta vec. Pa onda ces da vidis oko rotacija. Dobila si savete u drugoj temi.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Moja rotacija.Dobra ili ne?
« Odgovor #63 poslato: Septembar 09, 2013, 01:25:07 posle podne »
Ja sam uvek na dijetama, sve neke defke :D ali kako čitaš, pratiš ovde, skapiraš i kako ide ostalo, npr. masa. Zato radi masu, pa ćeš usput da čitanjem shvatiš i kako ide rezanje.

Fanatizam ili ne, tako se radi ako hoćeš kako treba. E sad, to što se tebi čini da ovde svi žive po P.S.-u stalno, nije tačno, nego kad pokapiraš cake posle je lako da manipulišeš ishranom kako tebi odgovara. Niko ovde ne živi samo od ovsa, ima ljudi kojima smeta, ja tipa ne volim krompir ni junetinu toliko, neko se davi u tuni... nađi šta ti se sviđa.

A da se hraniš u skladu sa sportskim životom, nije baš tačno, jer imaš kardinalne greške, npr. 'leba ne jedeš (čitaj: UH ne unosiš).
suck it up, buttercup

Van mreže B.E.B.

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 16
Odg: Moja rotacija.Dobra ili ne?
« Odgovor #64 poslato: Septembar 09, 2013, 02:39:47 posle podne »
Ja sam uvek na dijetama, sve neke defke :D ali kako čitaš, pratiš ovde, skapiraš i kako ide ostalo, npr. masa. Zato radi masu, pa ćeš usput da čitanjem shvatiš i kako ide rezanje.

Fanatizam ili ne, tako se radi ako hoćeš kako treba. E sad, to što se tebi čini da ovde svi žive po P.S.-u stalno, nije tačno, nego kad pokapiraš cake posle je lako da manipulišeš ishranom kako tebi odgovara. Niko ovde ne živi samo od ovsa, ima ljudi kojima smeta, ja tipa ne volim krompir ni junetinu toliko, neko se davi u tuni... nađi šta ti se sviđa.

A da se hraniš u skladu sa sportskim životom, nije baš tačno, jer imaš kardinalne greške, npr. 'leba ne jedeš (čitaj: UH ne unosiš).

Kao sto napisah u prethodnoj temi,ono mi je bio jelovnik samo za jedan dan sto ne znaci da jedem svaki dan isto to.Izvori hidrata su mi ovsene,riza ,krompir,mahunarke. Proteina : piletina,riba,curetina,junetina,biljni izvori proteina ,vej i mlecni proizvodi. Masti : Laneno ulje,masline,bademi  jedem dosta povrca i voca i sta ovde nije zdravo nije u skladu sa sportskom i zdravom ishranom? Samo mi nije jasno koliko cega treba da unosim ,u smislu rotacije UH.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja rotacija.Dobra ili ne?
« Odgovor #65 poslato: Septembar 09, 2013, 03:31:17 posle podne »
ajde polako
treba na svojoj temi da pises
redom
Izvor komlexnih UH nisu mahunarke!
BILJNI protein nije WHEY rpotein i mleko
A niko nije rekao da povece nije zdravo dok za voce vec moze da predstavlja problem kolcina koju unosis
licno mislim da bi trebalo da promenis malo taj stav koji imas tj ja znam sve i dosla sam po potvrdu mog znanja,jer kao sto mozes i sama videti a mi te vec ko zna koji put navodimo na to da GRESIS i to silno
e sad...

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Moja rotacija.Dobra ili ne?
« Odgovor #66 poslato: Septembar 09, 2013, 04:20:09 posle podne »
Niko nije rekao da se potpuno nezdravo hraniš, već da bi to moglo mnogo bolje i mnogo više u skladu sa tvojim ciljevima i to što hoćeš. Imaš dobre ideje, samo su ti neke realizacije previše utopističke: junetina i pasulj (u stvari: domaća čorba sa pasuljem, zaprškom, butom), piletina (u stvari: rolovana piletina).
suck it up, buttercup

Van mreže B.E.B.

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 16
Odg: Moja rotacija.Dobra ili ne?
« Odgovor #67 poslato: Septembar 09, 2013, 05:23:40 posle podne »
Niko nije rekao da se potpuno nezdravo hraniš, već da bi to moglo mnogo bolje i mnogo više u skladu sa tvojim ciljevima i to što hoćeš. Imaš dobre ideje, samo su ti neke realizacije previše utopističke: junetina i pasulj (u stvari: domaća čorba sa pasuljem, zaprškom, butom), piletina (u stvari: rolovana piletina).

Ne,ne.Samo sam skuvala pasulj i jela onako na gusto,nema corbe,nema zaprske. :) Nego ,necu decku vise da kvarim temu,ukljucicu se u drugu kompetentniju temu,a tu piletinu sam jela samo taj dan i ne secam se kad sam zadnji put (mozda pre godinu dana) Obicno jedem grilovano belo,ili przim na teflonu sa kap ulja.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Moja rotacija.Dobra ili ne?
« Odgovor #68 poslato: Septembar 09, 2013, 05:28:33 posle podne »
Pa onda napises jelovnik koji praktikujes vecinom, a ne jedan u godinu dana.