April 20, 2024, 09:48:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: eXeL0L  (Pročitano 31527 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: eXeL0L
« Odgovor #45 poslato: Decembar 28, 2013, 06:25:31 posle podne »
Samo kidaj! nego ili mi se cini ili ti taj cucanj skripi tj ledja prihvate dobar deo tereta?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: eXeL0L
« Odgovor #46 poslato: Decembar 28, 2013, 06:52:23 posle podne »
dobro ti se cini xD cucanj jako skripi na tome najvise i radim da se bar poklopi sa bencom xDDD prakticno mi je sve u zadnjem lancu dosta slabo sem donjih ledja :/ zadnja loza, glutsi, gornja ledja... cak kontam da su i donji quadovi i trbusnjaci slabi(trbusnjake sam radio hip flexorima a ne trbusnjacima to sam ove godine skontao). Probao sam glut ham raise nisam uspeo nijedan pa radim negativna pon :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: eXeL0L
« Odgovor #47 poslato: Februar 01, 2014, 04:21:45 posle podne »
druga nedelja mini cuta 98.5 tezina



nisam siguran da li sma flex noge na drugoj slici ili ne xDD bila guzva na brzinu sam se slikao

poslednji treninzi 117.5x3 cucanj 132.5x5 benc 175x6 dl

stigle mi patike za cucanj i napokon osetim da dobijam snagu na cucnju... bas sam dugo dugo stagnirao sad sam napokon nasao neku sirinu koja mi odgovara... sa patikama ce valjda biti bolje

benc polako ali sigurno ide gore... jedino sto mi se nekako cini da mi drasticno pada snaga nakon prvog max effort seta sve radim sa zadrskom u zadnje vreme

dl isto ide ok gore mada vidim da sve vucem ledjima... kad pokusam sa nizim kukovima ne mogu da odvojim od poda uopste... dosta se fokusiram na to da ojacam zadnju lozu i gornja ledja u zadnje vreme posto kontam da su mi donja bas dominantna nikad nemam ni upale ni nista zato zadnja loza sve vreme pod istim...

proteini na 250-300gr
uh na ~400
masti 60-70
dijetu cu verovatno samo mesec mesec ipo max zavisi kako bude islo. Kardio sam odradio 1 neki low intensity ove nedelje 25 min necu nista drasticno da nebi gubio na snazi koja mi je sad primarni cilj.
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: eXeL0L
« Odgovor #48 poslato: Februar 01, 2014, 05:07:40 posle podne »
kako ti je cucanj tako slab,da nije kakva povreda usporila napredak ?

inace sve pohvale za izgled !

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: eXeL0L
« Odgovor #49 poslato: Februar 01, 2014, 06:13:03 posle podne »
iskakao mi ej skocni zglob dosta puta doduse davno davno i kad kolenom predjem prste ponekad i dan danas imam osecaj kao da mi je neko stavio 2 tone na ledja...

kad sam krenuo u gym bio sam bas nikakav imao sma 100kg a benc 20kgx5 lat pulldowns isto tipa 25kg toga se bas secam xDDD... noge nisam radio dobar period staza u teretani... pa sam radio noge ali ne i cucanj...pa sam krenuo cucanj ali neki polovican sa uzasnom tehnikom... tek sam prosle godine krenuo da radim k'o covek... verovatno kombinacija svega toga dovela do loseg cucnja...

sto je smesno po prvoj slici nebi rekao ni da su mi noge toliko lose... a ide sad polako gore ^^ to je bitno valjda cu stici benc u nekoj blizoj buducnosti xDDDD

Hvala za pohvalu ^^
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: eXeL0L
« Odgovor #50 poslato: Februar 01, 2014, 10:45:51 posle podne »
Samo tako nastavi  , odlicno ti  ide.  8)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: eXeL0L
« Odgovor #51 poslato: Februar 02, 2014, 03:53:33 posle podne »
Hvala ^^
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: eXeL0L
« Odgovor #52 poslato: Februar 03, 2014, 08:19:38 posle podne »
Dobar dobar, verujem da ne radis IIFYM kako si zagoravarao naokolo :D
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: eXeL0L
« Odgovor #53 poslato: Februar 04, 2014, 12:31:59 pre podne »
radim :) ja sam rekao sta mislim da je mana sto ljudi misle da mogu da jedu skroz sta hoce na IIFYM ja se trudim da unos masti drzim sto nize... sto automatski smanjuje kolicinu junka tipa na 70gr masti kad izracunas 300gr proteina i 400gr uha uneses 40-50 i da jedes super clean xD tako da mi je izbor da li cu jesti neko manje lean meso u fazonu umesto belog da jedem junetinu ili konjetinu npr... ili da ubacim neki musli umesto ovsenih sto najvise i radim u zadnje vreme xD puno stvari sam skroz izbacio samo zato sto ne mogu da se obuzdam xDDD

inace danas cucanj pr 122.5x3 ^^ u novim patikama za cucanj mislim da cu moci i 125x3 sto je velik pomak sobzirom da sma u decembru radio sa tipa 105 trojke xD
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: eXeL0L
« Odgovor #54 poslato: Februar 04, 2014, 06:55:19 pre podne »
odlicno
ps
ono sto si rekao
lean meso,konjetina,junetina,miusli umesto ovsenih itd..to burazere nista nije "kaj ti stara skuha,samo manje" vec odlican izbor namrnica koji se koristi u ovom sportu :D

Van mreže Marko95

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: eXeL0L
« Odgovor #55 poslato: Februar 04, 2014, 10:03:55 pre podne »
Svaka cast!

Pokrenuo si cucanj, to je najbitnije, polako i on raste. Sticice on bp, kad tad, samo strpljenja.  :)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: eXeL0L
« Odgovor #56 poslato: Februar 04, 2014, 10:46:28 pre podne »
ja nisam nikad rekao da je to kaj stara kuha dobro xD cak mislim da je jako lose jer ce uvek biti previse masti premalo proteina xD cak nikad ne jedem ni hranu spremljenu van kuce iz istog razloga xD
a da manje vise sam nasao hranu koja mi odgovara i vise nemam ni potrebe za junkovanjem... alkohol nikad nisam ni gotivio nesto posebno tako da je manje vise sve sredjeno jedino sto bi mozda mogao spavati malo vise ^^

to za cucanj sam i ja srecan xD
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: eXeL0L
« Odgovor #57 poslato: Februar 04, 2014, 11:42:51 pre podne »
ja nisam nikad rekao da je to kaj stara kuha dobro xD cak mislim da je jako lose jer ce uvek biti previse masti premalo proteina xD cak nikad ne jedem ni hranu spremljenu van kuce iz istog razloga xD
a da manje vise sam nasao hranu koja mi odgovara i vise nemam ni potrebe za junkovanjem... alkohol nikad nisam ni gotivio nesto posebno tako da je manje vise sve sredjeno jedino sto bi mozda mogao spavati malo vise ^^

to za cucanj sam i ja srecan xD

ma nista dok ti stara ne skuha,samo manje

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: eXeL0L
« Odgovor #58 poslato: Februar 04, 2014, 01:07:32 posle podne »
i ne preskacem nikad obroke xD desi se da unesem vise nego sto treba vidi se po stomaku xDD
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: eXeL0L
« Odgovor #59 poslato: Avgust 30, 2014, 02:52:14 posle podne »
neki update 106kg
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym