April 28, 2024, 03:19:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Povreda ramena  (Pročitano 141717 puta)

Van mreže ivan77pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #15 poslato: Novembar 29, 2006, 12:54:47 pre podne »
pitu,ali mislim da ni ti nemas problem sa ligamentima.to je moje misljenje jer ja taj problem imam jedno 8 godina
« Poslednja izmena: Novembar 29, 2006, 01:02:10 pre podne ivan77pg »

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #16 poslato: Novembar 29, 2006, 12:33:48 posle podne »
Ok, hvala!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #17 poslato: Novembar 29, 2006, 05:17:30 posle podne »
pitu,ali mislim da ni ti nemas problem sa ligamentima.to je moje misljenje jer ja taj problem imam jedno 8 godina
Hvala, a da li si ti iso kod doktora da ti pogleda?
Liberte toujours

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #18 poslato: Novembar 29, 2006, 09:01:16 posle podne »
Jeste sinak sa pokidanim ligamentima veruj mi!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #19 poslato: Novembar 29, 2006, 09:15:17 posle podne »
Jeste sinak sa pokidanim ligamentima veruj mi!
Pa on je sada pokidao ligamente, ali ovaj problem sto ima 8 godina, da li je to iso da mu neko pogleda!!
Liberte toujours

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #20 poslato: Novembar 29, 2006, 09:43:19 posle podne »
OK,ok...sorry!  :wink:

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #21 poslato: Novembar 29, 2006, 10:19:45 posle podne »
Liberte toujours

Van mreže ivan77pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #22 poslato: Novembar 30, 2006, 11:53:03 pre podne »
bio sam,tu je jedino rjesenje operacija,a oporavak traje jedno godinu dana

Van mreže Mishas

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #23 poslato: Decembar 09, 2006, 12:14:07 pre podne »
Pozdrav svima. ja sam u sustini pocetnik u bodz bildingu. Na samom pocetku sam ramena radio u kombinaciji sa bicepsima, ali sam odustao i sad ramena radim posebno na celom treningu. Cesto mi se desi da se nakon 45 minuta opteretim i da pocnem da osecam bol u ramenima, kao da me bole zile. Da li je to normalno?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #24 poslato: Decembar 09, 2006, 12:26:21 pre podne »
Koje vezbe radis,koliko serija,ponavljanja...???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Mishas

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #25 poslato: Decembar 09, 2006, 12:36:17 pre podne »
Letenje, bucice napred, (svaku po 4 serije), zatim sa sipkom na gore laktove (4 serije), klupa sipka odozgo (ne znam kako se zove sprava, 4 serije)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #26 poslato: Decembar 09, 2006, 02:48:26 pre podne »
Nemoj da forsiras velike tezine,uradi najmanje 8 pravilnih,koncentrisanih ponavljanja...U principu verovatno nema nikakve opasnosti ako se taj bol ogranicava na kratak period na treningu i malo posle njega...Mozes da uzmes glukosamin radi preventive
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #27 poslato: Decembar 27, 2006, 03:48:37 posle podne »
Da ne otvaram novu temu.


U Ponedeljak sam bio kod Hiroprakticara, vecina vas zna da sam imao problem sa ledjima. Otisao sam tamo zbog toga i covek mi je rekao da imam ukljestenje nerva u karlici, izvukao ga je i prikljucio me na neki uredjaj...mislim da je pustio neku struju...rekao mi da uzimam B komplex i nesto protiv bolova par dana i da en treniram do posle NG.

Pitao em je sta me jos muci...rekao sam rame, a vidite da sam ovde postavio to pitanje...covek mi cimnuo ruku ja poceo da se derem...kaze pa tebi je rame !!!!!iscaseno!!!!!  :shock: ...mislio sam da niej normalan!! Namestio mi je rame u dva pokreta i ponovo je bilo kao pre 5 meseci, a popio sam tri tone glukosamina i namazao isto toliko masti i gelova! Kako sam to uradio: radili smo potisak za zadnje rame na smitu...dosta uzak raspon...ne zagrejan...neadekvatna kilaza...teg sam spustio skroz do vrata i tras! Nije mi na kraj pameti bilo da mi se to  desilo. Kada se to desi, kost koja spaja podlakticu i rameni zglob nema mogucnosti da se vrati u zglob dok je neko ne namseti! Rame je sada kao pre pet meseci, nikakav bol-nista!

Onda me je pitao da li imam nesvestice i glavobolje i pokazao mi grudvu ispod samog vrata...to ej bilo jako neprijatno..cimao mi je glavu, a pucalo je kao da mi lomi svaku kost! Kada ej namestio rekao je da pipnem, grudve nije bilo, a ja sam je vukao jako dugo-godinama! Istog casa sam se ispravio??? Oni koji me poznaju znaju da sma bio prilicno povijen...nikako nisam mogao prirodno da se ispravim...vikao sam ramena nazad...izbacivao grudi, ali nisam bio prav. Rekao je da cemo zbog toga morati da se vidimo jos par puta!

Onda me je pitao da li imam problema sa stomakom-gasovima...aj rekao da, ali da mislim da je to zato sto sam dugo bio na dijeti...
Kaze covek imas pomeren zeludac zbog velikog fizickog napora...to je trajalo kratko i rekao da vise necu imati te probleme...

Eto toliko, mislim da ce nekome mozda posluziti ovo moje iskustvo. A, ja bi hteo da porucim svima da se ne privikavaju ni na sta i da i najsitniji problem treba da se resi, a ne da se upravlja i prilagodjava njemu-problemu!  :wink:

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #28 poslato: Decembar 27, 2006, 03:55:51 posle podne »
Jebote ti ko terminator pred kraj filma...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #29 poslato: Decembar 27, 2006, 04:03:51 posle podne »
Brate, veruj mi!