Mart 29, 2024, 01:57:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: trening  (Pročitano 14463 puta)

Van mreže _Stefan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: trening
« Odgovor #75 poslato: April 23, 2014, 10:20:08 pre podne »
pa ako jedes mnogo lako ces se ugojiti iako radis 20 ponavljanja...nije to toliko bitno....

Kakve veze sad imaju ponavljanja, ishrana je kljuc za masu i definiciju, a ne ponavljanja.

Van mreže mozila

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: trening
« Odgovor #76 poslato: April 23, 2014, 10:29:10 pre podne »
Teško se gojim, takav je mi organizam, a i veoma dosta trčim, pošto treniram fudbal. Pa ako ne valja ovaj plan rada ili šta već, može neko da mi napravi drugi. Da mi kaže koje delove tela da radim taj dan, pošto imena vežba ne znam kako se zovu.

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #77 poslato: April 23, 2014, 12:26:02 posle podne »
pa po knjizi antropomotorike 1-3 ponavljanja je za snagu,4-15 masa a preko 15 definicija, ali ishrana je 80 posto uspeha tako da mozes raditi i 50 ponavljanja a ako jedes mnogo  opet ces se ugojiti....ako gresim ispravi me ,uvek volim da saznam nesto novo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trening
« Odgovor #78 poslato: April 23, 2014, 12:29:30 posle podne »
Citat
,4-15 masa a preko 15 definicija,

ne
defitivno je na s Klinton slabo bombardovao-ALI DEFITIVNO!!!

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #79 poslato: April 23, 2014, 12:33:19 posle podne »
pa ne moras da napises samo NE,slobodno napisi malo opsirnije  misljenje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trening
« Odgovor #80 poslato: April 23, 2014, 12:48:59 posle podne »
pa ne moras da napises samo NE,slobodno napisi malo opsirnije  misljenje

pa iz kog razloga ti apsolutno ne zelis da se pomeris sa ove teme i ne zelis da procitas nesto o cemu je pisano pre 7 godina a da ne pricam o novjim datutima?
i zasto mislis da bi se bas tebi licno trebalo pisati o principima misicne hipetrofije i moguce hiperllazije?
u ostalom
koliko mogu da shvatim,t studiras DIF ili nesto tako?
u tom slucaju i ako zelis da bolje malo razumes materiju i da se ozbilnije posvetis poslu,jer siguran sam da posla preko veze biti nece ,vec ce trebati imati adekvatno znanje potkovano sa empriziom prilikom zaposljavanja,da bi trebao mnogo mnogo vise pazenje da psovetis EDUKACIJI

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #81 poslato: April 23, 2014, 02:07:56 posle podne »
pa zavrsio sam ja vec tu skolu u roku...na forumu ima previse dosta nebitnih i neobjasnjenih stvari pa je tesko naci ono sto ti treba...pa ne citam samo ja taj tekst pa da je meni licno...meni je glavni izbor na difu bio dzudo a fitnes i bodybildng izborni predmet tako da je to odradjeno samo osnovno,a vidim ti si svoje znanje primenio na sebi pa me zanimalo sta i kako ti radis jer vidim da radis neke stvari drukcije od nekih takodje odlicnih bodybildera,svaki od vas ima svoje nacine i metode pa od svakog pokupim nesto korisno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trening
« Odgovor #82 poslato: April 23, 2014, 03:10:46 posle podne »
pa zavrsio sam ja vec tu skolu u roku...na forumu ima previse dosta nebitnih i neobjasnjenih stvari pa je tesko naci ono sto ti treba...pa ne citam samo ja taj tekst pa da je meni licno...meni je glavni izbor na difu bio dzudo a fitnes i bodybildng izborni predmet tako da je to odradjeno samo osnovno,a vidim ti si svoje znanje primenio na sebi pa me zanimalo sta i kako ti radis jer vidim da radis neke stvari drukcije od nekih takodje odlicnih bodybildera,svaki od vas ima svoje nacine i metode pa od svakog pokupim nesto korisno
momak
pravila o hipetrfiji nisam izmislio i postavio JA vec ljudi koji su zivot posevtili ovome i samo ovome
ja ne mogu,niti hocu niti zelim da pricam o dzudou niti me intresuje,pa sigurno nisam kompetentan da ulazim sa nekim u rasrpavu u tome.
Slicno bi bilo da povrsno odem na neki dzudo forum,saznam ili procitam dva/tri termina u upistim se u pricu sa nekim koi ima crni pojas (ako sam sam i ovo dobro rekao)
dakle
antropomotorika o kojoj ti govoris i koju si ti "ucio" je stvar koja je do tolike mere uznapredovala,da i ukoliko zelis da siris svoje vidike,i razumes o cemu se prica onda mora da se eduuje dalje jer nije dovljno tj ispada VEOMA SMESNO to sto si ti tada ucio i onda iznosis ovde na forum ( npr: trening za masu od 4*15 pon itd)
U savremenom svetu thenologije,aposlutno nije tesko pronaci bilo sta,pa tako i na ovom forumu koji je na tom materinjem jeziku,samo sto je tebi ocigledno nesto drugo ogranicivajuci faktor kojeg nemozes da prevazdijes.
ALi to je vec tvoj problem,a i aposlutno nije tema.
Ono sto je bitno je da se od pocetka tvoje teme,toliko cela prica prevlaci i postaje veoma veoma zamorna vec svima iz razloga sto pocinje da iritira.
Meni je licno na pcoetku bilo i zanimljivo (jucer npr) dok danas,vec me priclino neviraju tvoji stavovi tipa: JA ZNAM i koji q..c mi tu vi serete,Ja sam zavrsio DIF i znam sta radim,jer sada,a kada si rekao da si odavno zavrstio te "skole" ma sta god to da zancilo je jasno da si ti u stvari dosao po potvrdu svog razmsiljnja o tome sta ti radis.
U nekoliko navrata ti je odgovoreno veoma jasno,precizno i tacno ,a direktno vezano za tvoje pitanje i ti si opet to negirao i teras po svom.
U redu,ja licno (a verujem da niko drugi) nema nista rpotiv.radi kako zelis i to je to.
ALi nema smisla ipak da se ulaze u neke dublje teme i da pokusavas da bilo koga ovde ubedjujes u neke "teze" teme,koje ti sigurno nisu jaca strana jbg.
znaci
APolstuno nije tesko naci na ovom forumu ono sto te intersuje.
Milena ti je linkovala sve,a ja licno verujem da nisi ni kliklnuo da pgobledas jer tebe to NE INTRESUJE
a evo,npr ja cu sada da ti linkujem teme o hipertofiji pa ne budi lenstina i malo baci oko na koje slovo:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/08/hipertrofija-i-hiperplazija-od-mita-ka.html
pa
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/03/stvaranje-novih-misicnih-vlakana.html
pa
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/03/milos-sarcev-treniranje-do-otkaza-i.html
pa
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/06/5-principa-za-vecu-hipertrofiju.html

itd itd
nadam se da smo zakljucilo poglavlje drugar

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #83 poslato: April 23, 2014, 03:57:12 posle podne »
ma neko me iznad prozvao pa sam zato odgovorio,to sto sam rekao za broj ponavljanja sam samo naveo kao primer,naravno da je bitnije disanje ,kako se izvode ta ponavljanja i jos bitnija ishrana...to sto si zakljucio da teram po svome,nisam bas mislio tako nego sam zeleo da malo pojasnis zasto to mislis jer vidim da si svoje znanje uspesno primenio na sebi...jer me zanimalo tvoje misljenje

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: trening
« Odgovor #84 poslato: April 23, 2014, 04:06:05 posle podne »
Disanje za masu, nedisanje za defku

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trening
« Odgovor #85 poslato: April 23, 2014, 04:07:50 posle podne »
ma neko me iznad prozvao pa sam zato odgovorio,to sto sam rekao za broj ponavljanja sam samo naveo kao primer,naravno da je bitnije disanje ,kako se izvode ta ponavljanja i jos bitnija ishrana...to sto si zakljucio da teram po svome,nisam bas mislio tako nego sam zeleo da malo pojasnis zasto to mislis jer vidim da si svoje znanje uspesno primenio na sebi...jer me zanimalo tvoje misljenje

linkovao sam ti moje misljenje
i ovo je zaista moj zadnji post na ovoj temi
svako dobro ti zelim

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #86 poslato: April 23, 2014, 04:09:23 posle podne »
hvala za linkove,upravo ih citam

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #87 poslato: April 23, 2014, 08:16:08 posle podne »
koliko imas godina ,slika je od pre 2 god

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: trening
« Odgovor #88 poslato: April 23, 2014, 08:17:31 posle podne »
Borise, mani se bre gledanja tudjih slika i citaj forum, ajde sad ozbiljno.
suck it up, buttercup

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #89 poslato: April 23, 2014, 08:20:07 posle podne »
pa sta sam lose uradio,vim stariji je covek,a  dok su njegovi vrsnjaci vec polu invalidi sa ogromnim pivskim stomacima on je gradjen ko svarcineger ...malo me to motivise kad vidim da neko stariji ima tavku gradju ,odmah i ja ima zelju da vise vezbam
« Poslednja izmena: April 23, 2014, 08:22:11 posle podne boris007 »