April 20, 2024, 08:08:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Negativna,forsirana ponavljanja  (Pročitano 86994 puta)

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #105 poslato: Januar 30, 2015, 04:31:29 posle podne »
Hahahahha,ma brate opet se pogresno kapiramo.:)Nijesam ja rekao da je ovo idealan nacin za sticanje snage,ali ko ovo bude mogao da ispostuje definitivno ne moze biti slab.A volio bih da upoznam toga ko radi 125 3x8,a maksimalni izbacaj mu je 180..Takav je sigurno fenomen.:)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #106 poslato: Januar 30, 2015, 04:32:06 posle podne »
Da taj način radi to bi bila revolucija u treningu snage. Nijedan takmičar koji se ozbiljno bavi snagom ne bi onda  rizikovati povredu radeći teško n treningu. Nije moguće ojačati do te mere sa mind n muscle konekcijom. Iza toga stoji nauka i 40 godina rada sa hiljadama olimpijaca. To su osnove i u treningu snage se zna da ponavljanja moraju biti eksplozivna. Izgled grudi će se popraviti radjenjem pomoćnihvvežbi.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #107 poslato: Januar 30, 2015, 04:38:23 posle podne »
Ljudi,ovo je ispalo da ja zastupam ovaj sistem treninga kao idealan za razvoj snage.Znaci osvrnuo sam se an primjer Serza Nuberta i na njegov benc konkretno,ali samo kao PRIMJER i nista vise.On nije bio powerlifter nego bodibilder i za bodibildera je imao dosta jak maksimalni izbacaj.Milane,normalno je da su powerlifting metode kljucne za razvoj snage,nijednog trenutka ja to nijesam osporio,pa ja ih sam primjenjujem u mom sitemu treninga.Ponovo kazem,ne kapirajte me pogresno,ja sam ovo pricao iskljucivo u jednom sirem kontekstu price osvrnusivse na razlicite metode treninga,a sad ispade da ja branim trening visokog volumena i da ubjedjujem druge da samo njega treba da rade.Dakle,ne zastupam ovaj sistem treninga,niti govorim da je bolji daleko od toga.Powerlifting treninzi su zakon za SNAGU.Samo sam pomenuo ovaj primjer kao nesto sto je tesko odraditi uopste u smislu izazova.A sad mi je iskreno krivo sto uopste bilo sta pominjah,jer sam potpuno pogresno shvacen.

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #108 poslato: Februar 01, 2015, 04:58:44 posle podne »
Ne znam u kojem formatu da updateum video ovdje, ne želim ga na yt stavljat ili tako nešto.
Pokušat ću sa 531 programom, uz pomoćne vježbe koje će bit čvrste 8 po 4 serije. Prije sam sa nečime sličnim imao dobar napredak pa ću tako i sada pokušat pa budem javio rezultate kroz neko vrijeme.  :)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #109 poslato: Februar 01, 2015, 10:59:40 posle podne »
fora je sto je tvoj problem verovatno tehnicke prirode zato su ljudi i pitali za snimak
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #110 poslato: Februar 02, 2015, 12:40:51 pre podne »
fora je sto je tvoj problem verovatno tehnicke prirode zato su ljudi i pitali za snimak
   moguće da..  budem našo način kak da uplodam pa ćemo vidjet

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #111 poslato: Februar 03, 2015, 10:07:30 pre podne »
upload ga na dropbox ,pa daj link za download.
mada ne znam sto ti je problem upload na jutub,dako prezivis :p

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #112 poslato: Februar 03, 2015, 10:35:53 pre podne »
https://www.dropbox.com/s/u6n9oynyuoqk665/video-1422612416.mp4.mp4?dl=0   evo ga.
spajam lopatice kad radim.  to je neka petica samo primjera kojeg ste tražili

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #113 poslato: Februar 03, 2015, 10:53:41 pre podne »
Dosta tehnika skripi.

Leg drive, laktovi, stabilnost, oslonac na trapezu, latovi da se ukljuce itd.

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #114 poslato: Februar 03, 2015, 11:09:03 pre podne »
Vidim i sam da nesto nije uredu jer neman upale kak treba uopce. Eo poceo sam jucer 531.. ko pomocne sam odradio kosi i dipsove po 5×10... od upale doslovno nista. Sa 5x5 je jos i bilo uz kosi, razvlacenja i kablove. Al ono stvarno ne znam sto bih pokusao vise.  Dobio sam upalu ruba lata i rebrani izmedu prsa i latova. To nevalja.
« Poslednja izmena: Februar 03, 2015, 11:11:52 pre podne Gumac »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #115 poslato: Februar 03, 2015, 01:39:29 posle podne »
Sta ovo pitanje u opste radi ovde?
Momku treba da radi ELEMENTARNE stvari,bilo da je masa,snaga ili sta god u pitanju jer on je pocetnik.
Vi ste svi dali  vise nego FANTASTICNE ODGOVORE ,ali u celoj toj prici on nema nikakve koristi vec ce napraviti samo KONTRAPORUDKTIVNO sam sebi jer nije savladao ni osnove,a vi ste mu objasnili sve,a u vezi naprednih tehnika i sto ce on naravno da proba i samo cini sam sebi medvedju uslugu
ali dobro...
izvuci ce neko valjda neke druge pouke iz cele price..

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #116 poslato: Februar 03, 2015, 05:27:55 posle podne »
Vise znanja imam u teoriji o bbu nego plu jer nisam dugo u tom sportu, nemojte zamjerat. Samo zelim bench natjerat na 100kila i to je to.
Jel da radim osnove ili ne?

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #117 poslato: Februar 05, 2015, 01:23:11 pre podne »
Vidi nesto Gumac,radi sta oces,ja ti licno nista vise necu pricati.Ja sam ti prvi rekao da treba da radis osnove jer si ti goli pocetnik i to je to.Ali zbog tvojih nedoumica i dodatnih pitanja sam bio potpuno pogresno shvacen od nasih kolega forumasa i dosao u situaciju da objasnjavam stvari na proste cinoce...Tako da dobio si savjete,znas sve,pa primjenjuj.Ne moze se preko noci bencat ni sa 120,ni 150,ni 200 kila.Za to je potrebno vrijeme i sticanje OSNOVE.Pitaj ljude koji evo na ovom forumu dizu najvise koliko im je trebalo da dodju dotle pa da vidis sta ce ti reci.Ali ti jednostavno lutas  i ne znas ni sam sta ces,danas ces poslusat mene,sjutra Bukasa i Milana,preksjutra Eexelola,pa Pedju Petrovica,pa onda Marka i Janka i tako dalje..Razgranici sam sa sobom i u svojoj glavi neke stvari i mnogo ce ti lakse ici i zivot i trening.

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #118 poslato: Februar 05, 2015, 11:34:57 pre podne »
Oprosti, nemoj se ljutit. Zagubio sam se u ovome svemu jer je počela rasprava, posložit ću sve u glavi pa ću javit kako je prošlo kroz koji mjesec. Hvala puno

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Negativna,forsirana ponavljanja
« Odgovor #119 poslato: Februar 05, 2015, 12:22:01 posle podne »
Ne ljutim se,daleko od toga,samo ovo postaje neozbiljno pa sam zato morao da ti kazem.Definisi koji su ti ciljevi i sta ti je primarno i time se rukovodi.Pozdrav.