Maj 23, 2024, 06:59:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.154 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: miss_D - in the gym :)  (Pročitano 80884 puta)

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #255 poslato: Februar 18, 2015, 01:18:39 posle podne »
Pa pazi ,ja inace izbegavam fizicke sukobe .To sto si pomenuo u izlasku ,hiljadu puta sam iskulirao neke debile studente itd sa cvikama ,sta mi treba u zivotu da ga izvrnem iz udarca i natovarim problem sebi na glavu.Kad vidim da mi neko nije ravan nasmejem se i iskuliram.Problem je nastajao uglavnom sa ljudima koji su isto bili na hemiji,lupam sad ali ono lik je ubedjen da je najjaci ako moze digne najvise na bencu ili mrtvom ,a pre toga nije imao ni jednu tucu u zivotu i ne moze da skonta da to nije direktno povezano.Tu je dolazilo do konflikta cesto ,il je testosteron i trenbolon govorio iz nas  :) stvori se velika zavist izmedju ljudi jer je svako uzimanjem toga ubedjen da je najjaci i da mu niko nije ravan jbg.Visak hormona se mora ispoljiti ,samo zavisi od osobe do osobe na koji nacin to radi.Ne prilici magarcima od po skoro 30 godina da se fizicki obracunavaju ,nije civilizovano al takva situacija  8) A ta depresija,jednostavno...nemas vise vestacih 500mg testa u sebi ,kolicina u organizmu opada i odma se to odrazava na trening ,ne dizez 120 vec 100 itd ,slabija motivacija.Kad znas da imas nesto u sebi zelis to da iskoristis 100% i to te psihicki vuce da radis kao manijak.
« Poslednja izmena: Februar 18, 2015, 01:26:29 posle podne Tommy »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #256 poslato: Februar 18, 2015, 01:35:31 posle podne »
Posle ciklusa nikad depresiju nisam imao.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #257 poslato: Februar 18, 2015, 01:50:48 posle podne »
Pa pazi ,ja inace izbegavam fizicke sukobe .To sto si pomenuo u izlasku ,hiljadu puta sam iskulirao neke debile studente itd sa cvikama ,sta mi treba u zivotu da ga izvrnem iz udarca i natovarim problem sebi na glavu.Kad vidim da mi neko nije ravan nasmejem se i iskuliram.Problem je nastajao uglavnom sa ljudima koji su isto bili na hemiji,lupam sad ali ono lik je ubedjen da je najjaci ako moze digne najvise na bencu ili mrtvom ,a pre toga nije imao ni jednu tucu u zivotu i ne moze da skonta da to nije direktno povezano.Tu je dolazilo do konflikta cesto ,il je testosteron i trenbolon govorio iz nas  :) stvori se velika zavist izmedju ljudi jer je svako uzimanjem toga ubedjen da je najjaci i da mu niko nije ravan jbg.Visak hormona se mora ispoljiti ,samo zavisi od osobe do osobe na koji nacin to radi.Ne prilici magarcima od po skoro 30 godina da se fizicki obracunavaju ,nije civilizovano al takva situacija  8) A ta depresija,jednostavno...nemas vise vestacih 500mg testa u sebi ,kolicina u organizmu opada i odma se to odrazava na trening ,ne dizez 120 vec 100 itd ,slabija motivacija.Kad znas da imas nesto u sebi zelis to da iskoristis 100% i to te psihicki vuce da radis kao manijak.


ovoliko gluposti u jednoj poruci se retko viđa...


p.s. lično znam neke "debile studente sa cvikerima" koji svojim znanjem (ne krađama, prevarama i sl) ubijaju par soma evra mesečno i mogu da te, onako čisto iz zezanja, kupe da im nosiš peškire i torbe, pa ti vidi ko tu kome nije ravan... :)
« Poslednja izmena: Februar 18, 2015, 02:02:38 posle podne filip85 »

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #258 poslato: Februar 18, 2015, 02:25:13 posle podne »
Pa pazi ,ja inace izbegavam fizicke sukobe .To sto si pomenuo u izlasku ,hiljadu puta sam iskulirao neke debile studente itd sa cvikama ,sta mi treba u zivotu da ga izvrnem iz udarca i natovarim problem sebi na glavu.Kad vidim da mi neko nije ravan nasmejem se i iskuliram.Problem je nastajao uglavnom sa ljudima koji su isto bili na hemiji,lupam sad ali ono lik je ubedjen da je najjaci ako moze digne najvise na bencu ili mrtvom ,a pre toga nije imao ni jednu tucu u zivotu i ne moze da skonta da to nije direktno povezano.Tu je dolazilo do konflikta cesto ,il je testosteron i trenbolon govorio iz nas  :) stvori se velika zavist izmedju ljudi jer je svako uzimanjem toga ubedjen da je najjaci i da mu niko nije ravan jbg.Visak hormona se mora ispoljiti ,samo zavisi od osobe do osobe na koji nacin to radi.Ne prilici magarcima od po skoro 30 godina da se fizicki obracunavaju ,nije civilizovano al takva situacija  8) A ta depresija,jednostavno...nemas vise vestacih 500mg testa u sebi ,kolicina u organizmu opada i odma se to odrazava na trening ,ne dizez 120 vec 100 itd ,slabija motivacija.Kad znas da imas nesto u sebi zelis to da iskoristis 100% i to te psihicki vuce da radis kao manijak.

Iju
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #259 poslato: Februar 18, 2015, 03:59:55 posle podne »
Filipe verovatno je mislio na one sa naocarima za sunce u klubu, bar se nadam :) .
Inace, Tommy-ja dodati uz par njih za novog forumskog strucnog analiticara za sportsku medicinu!

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #260 poslato: Februar 18, 2015, 05:01:03 posle podne »
Pa pazi ,ja inace izbegavam fizicke sukobe .To sto si pomenuo u izlasku ,hiljadu puta sam iskulirao neke debile studente itd sa cvikama ,sta mi treba u zivotu da ga izvrnem iz udarca i natovarim problem sebi na glavu.Kad vidim da mi neko nije ravan nasmejem se i iskuliram.Problem je nastajao uglavnom sa ljudima koji su isto bili na hemiji,lupam sad ali ono lik je ubedjen da je najjaci ako moze digne najvise na bencu ili mrtvom ,a pre toga nije imao ni jednu tucu u zivotu i ne moze da skonta da to nije direktno povezano.Tu je dolazilo do konflikta cesto ,il je testosteron i trenbolon govorio iz nas  :) stvori se velika zavist izmedju ljudi jer je svako uzimanjem toga ubedjen da je najjaci i da mu niko nije ravan jbg.Visak hormona se mora ispoljiti ,samo zavisi od osobe do osobe na koji nacin to radi.Ne prilici magarcima od po skoro 30 godina da se fizicki obracunavaju ,nije civilizovano al takva situacija  8) A ta depresija,jednostavno...nemas vise vestacih 500mg testa u sebi ,kolicina u organizmu opada i odma se to odrazava na trening ,ne dizez 120 vec 100 itd ,slabija motivacija.Kad znas da imas nesto u sebi zelis to da iskoristis 100% i to te psihicki vuce da radis kao manijak.


ovoliko gluposti u jednoj poruci se retko viđa...


p.s. lično znam neke "debile studente sa cvikerima" koji svojim znanjem (ne krađama, prevarama i sl) ubijaju par soma evra mesečno i mogu da te, onako čisto iz zezanja, kupe da im nosiš peškire i torbe, pa ti vidi ko tu kome nije ravan... :)
pazi da te ne iznabada  ;D

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #261 poslato: Februar 18, 2015, 05:31:49 posle podne »
Nisam mislio u tom smislu debili ,vec covek koji uci 4h dnevno dodje napije se i trazi problem .O tome pricam ,a ima 60 kg sa krevetom.Prica je bila o fizickoj ne jednakosti, a ne intelektualnoj
« Poslednja izmena: Februar 18, 2015, 05:35:04 posle podne Tommy »

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #262 poslato: Februar 18, 2015, 05:43:20 posle podne »
Ja dosao da vidim ima li neka slika nova kad ono nista :D pu jeee... :P
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #263 poslato: Februar 18, 2015, 07:27:37 posle podne »
Bas, tuga...u'vati me depresija od toga... :D

Ne trositi vrijeme na budale, vjezbajte i uzivajte i nasilje je fuj...

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #264 poslato: Februar 18, 2015, 08:17:00 posle podne »
Profimare najpametniji :)
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #265 poslato: Februar 18, 2015, 08:39:54 posle podne »
@Filip
Valjda je smisao života u benču a ne učenju ili zarađivanju para?
 I krajnje je vrijeme da se tema vrati u okvire. Nek autorica postavi par slika pa da se lijepo podijelimo u dva tabora. Jedan koji će da daje savjete oko dijete i drugi koji će govoriti da ništa ne mijenja.

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #266 poslato: Februar 18, 2015, 08:43:07 posle podne »
@Filip
Valjda je smisao života u benču a ne učenju ili zarađivanju para?
 I krajnje je vrijeme da se tema vrati u okvire. Nek autorica postavi par slika pa da se lijepo podijelimo u dva tabora. Jedan koji će da daje savjete oko dijete i drugi koji će govoriti da ništa ne mijenja.
Zaboravio si ove trece koji ce reci da treba to malo masnije.

Van mreže Hukojlo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #267 poslato: Februar 18, 2015, 10:13:53 posle podne »
Nisam mislio u tom smislu debili ,vec covek koji uci 4h dnevno dodje napije se i trazi problem .O tome pricam ,a ima 60 kg sa krevetom.Prica je bila o fizickoj ne jednakosti, a ne intelektualnoj

"Nejednakost" se pise zajedno.  Izvini ali bode oci jako  :D

Van mreže miss_D

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 209
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #268 poslato: Februar 19, 2015, 07:19:22 posle podne »
Slika nece biti skoro. A od anavara odustajem silom prilika. Zabranjena mi je svaka fizicka aktivnost do daljeg :( :( :(

A sto se tice uticaja na psihu, ne udari bas svakog na agresivnost, ali sigurno da ima uticaja u nekom obliku
... sto ne skines majicu? ne mogu, mnogo cu da se opterecujem formom (druga nedelja dijete)...  ;D ziva istina
I'm not finished when I'm tired, I'm finished when I'm done

Van mreže Pulss

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
  • Sky's the limit.
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #269 poslato: Februar 23, 2015, 02:21:08 pre podne »
Slika nece biti skoro. A od anavara odustajem silom prilika. Zabranjena mi je svaka fizicka aktivnost do daljeg :( :( :(

Sta bi ? Nesto ozbiljno ?  :-\
The ones who say ''you can't'' and ''you won't'' are probably the ones scared that ''you will''.