April 23, 2024, 08:38:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: JohnnyQuid - Mojih 16 nedelja transformacije  (Pročitano 22295 puta)

Van mreže skituljko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #15 poslato: Jun 11, 2014, 10:59:20 pre podne »
Slobodno kreni sa tim ciframa!
U istom sam strahu bio kao i ti pre mesec dana, međutim kada sam video koliko telo dobro reaguje na hidrate i kako se izgled popravlja iz dana u dan sve mi je bilo jasno!
Veruj mi očekuje te jedan divan i zaslužen period gde će ti i telo i motivacija rasti iz dana u dan! ;)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #16 poslato: Jun 11, 2014, 03:03:58 posle podne »
Hvala!!!

Nego kako, nazad nece da moze vise!

Da prodje vise i taj reverse pa cu ovom gore stazom.. Znaci da zaokruzimo definitivno bih kroz dve sedmice bez bojazni mogao da pocnem sa ovim ciframa, a do tad ovako kao sto sam naveo ili da presecem po neki dan sa vise ili manje uh i u toku te dve sedmice kao na rotacijama ''dijetalnim''? :) Znam da sam dosadan, ali moram sve po sto puta da merim takoreci :)

upravo tako

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #17 poslato: Jun 12, 2014, 05:42:38 posle podne »
Ja sam ove godine prvi put nakon dijete (rotacije pa 3 sedmice keto) kreno odma na blic masu.
Radio sam rotacije 150-300g UH ne 100% strikno kao prilikom skidanja sala bilo uvijek +-30ak g UH.

Uglavnom nisam se umastio nista. Planirano je da odradim 4 sedmice, nisam mogo. Izvuko sam 2 sedmice i nisam mogao velke kolicine hrane unostiti u sebe pogotovo kad su pocele ove vrucine. Uglavnom zadovoljan sam i sa ovim sto je bilo u dvije sedmice, naglim unosom UH. Meni se licno pokazalo bolje nego postepeno uvodjenje UH i povecavanje iz sedmic eu sedmicu.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #18 poslato: Jun 12, 2014, 06:05:33 posle podne »
Ja sam ove godine prvi put nakon dijete (rotacije pa 3 sedmice keto) kreno odma na blic masu.
Radio sam rotacije 150-300g UH ne 100% strikno kao prilikom skidanja sala bilo uvijek +-30ak g UH.

Uglavnom nisam se umastio nista. Planirano je da odradim 4 sedmice, nisam mogo. Izvuko sam 2 sedmice i nisam mogao velke kolicine hrane unostiti u sebe pogotovo kad su pocele ove vrucine. Uglavnom zadovoljan sam i sa ovim sto je bilo u dvije sedmice, naglim unosom UH. Meni se licno pokazalo bolje nego postepeno uvodjenje UH i povecavanje iz sedmic eu sedmicu.

Hvala na savetu zemljak ;)
Verujem da cu i ja eksperimentisati nakon sto vise upoznam odnos svog tela prema uh, sad sam oprezan, zato svaki ovakav komentar znaci.. Ja iskreno imam toliku potrebu za hidratima da imam osecaj da bih bez problema mogao jesti toliko, istina ne znam koliki period :)

Sledecu sedmicu cu odraditi klasicne rotacije za mrsanje pa cu malo bolje videti situaciju, verujem da nece biti problema da se digne odmah posle nje.. vec sad sam iznenadjen izgledom, nekako popunjenije, jace i cak jos nemasnije mi se cini..

To nisam ocekivao jer na keto u par navrata sam izgledao i mlohavo tako da koga god brine izgled u toku dijete, u mom slucaju to nije merilo..

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #19 poslato: Jun 12, 2014, 06:27:28 posle podne »
Jel ti ovo prva dijeta, rotacije UH i posle ketogena? Ja sam mislio da idem na keto al sta znam, pisano je da keto nije preporucljiv za prvi put na dijeti. Kako si izdrzao jel bilo tesko? Ili je kao na rotacijama, tesko prvih desetak dana?  :)
« Poslednja izmena: Jun 12, 2014, 06:31:49 posle podne sky »

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #20 poslato: Jun 12, 2014, 07:19:45 posle podne »
Jel ti ovo prva dijeta, rotacije UH i posle ketogena? Ja sam mislio da idem na keto al sta znam, pisano je da keto nije preporucljiv za prvi put na dijeti. Kako si izdrzao jel bilo tesko? Ili je kao na rotacijama, tesko prvih desetak dana?  :)

Jeste, prva i vatrena :) Iskreno meni na rotacijama je bilo super, prijali su mi ti cesti obroci, nisam uopste imao osecaj da sam na dijeti.. na ketogenoj mi prve 4 nedelje nisu bile teske jer sam bio odlucan da to izgubim, ali nije bilo ni blizu prijatno kao na rotacijama..
I ako se jos nekad odlucim za nju, nece to biti na dugo, po meni bolje je probati sa rotacijom uh ili low carb jer je, bar meni, neuporedivo lakse kad znam da cu sutra npr se lepo najesti ili uvece pojesti ellu ili tako nesto, jednostavno mi je previse ogranicenja na keto, iako stvarno da reze-reze..

Kazem, ovo je subjektivno, npr drugaru lakse pada ketogena jer ne jede toliko inace, nije ljubitelj rize, krompira..

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #21 poslato: Jun 12, 2014, 08:46:36 posle podne »
Ja sam otprilike ovoliko unosio proteina na rotacijama i opet sam bio gladan. Neznam kako bih pregurao keto sa tom (za mene premalom) kolicinom hrane. A i problem je sto ella nesme na ketogenoj. :P Inace svaka cast rezultati su fantasticni.  :D


Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #22 poslato: Jun 12, 2014, 09:00:17 posle podne »
Ja sam otprilike ovoliko unosio proteina na rotacijama i opet sam bio gladan. Neznam kako bih pregurao keto sa tom (za mene premalom) kolicinom hrane. A i problem je sto ella nesme na ketogenoj. :P Inace svaka cast rezultati su fantasticni.  :D

Fala ;) Onda smo slicne zeludacne prirode, ali nista ne skodi probati, surova spartanska disciplina :D
Meni je padalo najteze u danima kad sam kuci, jer ti se nesto non stop gricka, a kad si u frci i ne razmisljas o hrani-prodje..

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #23 poslato: Februar 24, 2015, 10:57:15 posle podne »
Evo ovako, nema novih slika jos neko vreme nazalost  ;D Od leta nisam bio u prilici da se posvetim treningu i ishrani kako hocu, a ako ne radim nesto kako treba - ni ne radim to.. prokletstvo ili vrlina, videcemo jos..

Elem mesec i po idem u teretanu, prvi mesec sam dobio samo 1kg (78kg sa vecim %bf nego na ovim slikama), a za  dve nedelje od tad jos 1kg (79kg trenutno) ovom ishranom sa malo vise hidrata nego prvi mesec:

1. 120g ovsenih i pola merice wheya pa trening (posle treninga merica i po wheya i supena kasika dekstroze)
2. 250g piletine i 120g pirinca
3. 250g piletine i 120g pirinca
4. 5 jaja ili tunjevina, 50g badema
5. pola elle

Ne planiram jos povecavati UH, ako bi trebao recite.. Izvinjavam se unapred zbog nestrucnog izrazavanja..

Vise me zanima trening jer sam teski pocetnik za vas sve ovde:
PONEDELJAK - GRUDI:
1. bench press x4
2. bucice na kosoj klupi x4
3. razvlacenje bucicama x4
4. pulover x4

UTORAK - LEDJA:
1. lat ispred x4
2. lat iza x4
3. veslanje x4
4. testera x4
5. mrtvo - od skoro, sa malim kilazama x4

SREDA - PAUZA

CETVRTAK - RAMENA:
1. potisak na smitu ispred x4
2. srednje rame na nekoj spravi gde su obuhvacene podlaktice sa spolja, ne znam kako se zove x4
3. zadnje rame, takodje na nekoj masini x4  ;D
4. prednje rame podizanjem na sajli x4
5. trapez x4

PETAK - NOGE:
1. cucanj 4x
2. leg press 4x
3. iskorak 4x
4. leg curl lezeci 4x

SUBOTA - RUKE:
4 vezbe po 3 serije prvo za biceps pa za triceps, jos uvek kombinujem da vidim sta mi odgovara vecinom je to za
biceps - sedeci pregib, skot klupa, hamer, izolacija
triceps - ekstenzija na sajli, uski hvat lezeci sa sipkom sa grudi, potisak iza glave sa bucicom, sa krivom sipkom potisak sa cela

NEDELJA - PAUZA

Nadam se da ste me razumeli..

Naveo sam radne serije, zagrevanje pod obavezno, narocito za cucanj i bench. Sto se tice ponavljanja radim izmedju 8-12 i u zadnje vreme pokusavam da ispostujem tempo - 3sek, 0, 3sek.

Cilj hipertrofija, koristim whey i krealkalyn.

MOLIM ZA PRIMEDBE I SAVETE PRVENSTVENO U VEZI TRENINGA  :) HVALA!!!

« Poslednja izmena: Februar 24, 2015, 11:03:55 posle podne JohnnyQuid »

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #24 poslato: Februar 25, 2015, 12:48:32 posle podne »
Jel mi to nema pomoci narode? :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #25 poslato: Februar 25, 2015, 01:10:00 posle podne »
Pa split ne znaci nista. Pogotov ovako napisan., Niti znamo kako sta izvodis, niti tempo. Izgleda ok, kao i bilo koji split :)

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #26 poslato: Februar 25, 2015, 01:18:13 posle podne »
Napisao sam ispod da radim uvek izmedju 8-12 ponavljanja i da pokusavam u zadnje vreme tempo da mi bude 303sek, s tim sto otkad to pokusavam mnogo se vise umaram pa moram da smanjim tezinu kako bi ispostovao cetiri serije sa minimum osam ponavljanja, tako da upadam u zacarani krug - tempo+manje tezine vs tempobez+malo vece tezine  :D

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #27 poslato: Februar 25, 2015, 01:35:00 posle podne »
Čestitam. Sjajno odrađeno.
Ovi što samo nalaze izgovore u svemu i svačemu, od nedostatka para (a to ih ne sprečava da izlaze, puše, piju, itd.) do sterosa (jer misle da možeš da se ubodeš u du*e, ležiš i grickaš milku, a kile idu), mogu mnoooogo od tebe da nauče.
Ovo sa dve nule pozdravljam, po meni je to odlično za mršavljenje. Što se keto tiče, jeste teška, ali kao i za sve ostalo, i za nju treba trening. Sledeći put će biti lakše. Kao što prvo naučiš da podnosiš jednu nulu, pa dve, tako dođeš i do 5-6. :)
Samo napred!
You don't get the ass you want by sitting on it!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #28 poslato: Februar 25, 2015, 02:42:09 posle podne »
Korektno
jedino,a ako je cilj masa a jeste umesto tog kre alkylina bi bio mnogo bolja opcija monohidrat (zbog korektnog rezima ishrane) itd itd tid
Trening ko trening,i sigurno ce trebati dodaavanja,oduzianja i slicno s vremenom,a ono sto bih uradio je odradio NOGE na pocetku ned (pon ili utorak)

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Mojih 16 nedelja transformacije
« Odgovor #29 poslato: Februar 25, 2015, 08:44:08 posle podne »
Čestitam. Sjajno odrađeno.
Ovi što samo nalaze izgovore u svemu i svačemu, od nedostatka para (a to ih ne sprečava da izlaze, puše, piju, itd.) do sterosa (jer misle da možeš da se ubodeš u du*e, ležiš i grickaš milku, a kile idu), mogu mnoooogo od tebe da nauče.
Ovo sa dve nule pozdravljam, po meni je to odlično za mršavljenje. Što se keto tiče, jeste teška, ali kao i za sve ostalo, i za nju treba trening. Sledeći put će biti lakše. Kao što prvo naučiš da podnosiš jednu nulu, pa dve, tako dođeš i do 5-6. :)
Samo napred!

HVALA!
Na Balkanu vecina zasniva i sto je jos gore propagira svoje sopstveno misljenje na stavovima koji nemaju osnove u realnim i potkrepljenim cinjenicama, tako da te price pocev od navedenog za aas pa za lika koji mi je na moj potvrdni odgovor na pitanje da li sam koristio sagorevace rekao da to da sam uzimao osusio bi se da sam i lezao u krevetu treba prevazici i nadati se da ce im ego dopustiti da nauce, kako ti kazes! :)


Korektno
jedino,a ako je cilj masa a jeste umesto tog kre alkylina bi bio mnogo bolja opcija monohidrat (zbog korektnog rezima ishrane) itd itd tid
Trening ko trening,i sigurno ce trebati dodaavanja,oduzianja i slicno s vremenom,a ono sto bih uradio je odradio NOGE na pocetku ned (pon ili utorak)

OK, ako budem menjao unosim umesto utorka da spasim rame, a i cim potrosim krealkalyn uzecu monohidrat! Hvala na savetima  :)