Mart 29, 2024, 07:45:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Posle trudnoce..  (Pročitano 9731 puta)

Van mreže NevenaVelimir

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: Posle trudnoce..
« Odgovor #15 poslato: April 05, 2015, 12:44:11 pre podne »
Pa procitaj ovo sto je meni posano. Mimo toga ja me razumem bas sta zelis? Da li zelis da smanjujea telesnu masu ili mast uz ocivanje misica? Koji ti je cilj? Zatezanje koze se radi hiruski, a oblikovanje tela vezbama uz korihovanu ishranu. Ono sto je bilo pre trudnoce moze da bude i posle ali vrlo verovatno uz drugaciji pristup. Ja znam kako je sa bebom, sama sam sa bebom svo vreme tj veci deo... Suma s;) sve zavisi od tvojih ciljeva a ako je u pitanju samo gubljenje mase nebitno odakle ona dolazi onda ides u cal deficit. Jako jednostavno, jedes manje ili jedes isto a vise se trosis. Ili jedno i drugo ali oprezno. Ako ti je vazno odakle skidas i koliko si zdrava dok to radis onda moras da nadjes ipak malo vremena da se babis sobom. Hleb je big No! Kao i sve tog tipa. Jedi povrce, voce umereno, pij puuuno vode. 5-6 obroka. Bareno meso, riba.. Zdrave masti.. Polako i sigurno;) ja sam imala veliku pomoc( trenera) i vrlo sam zadovoljna. Ali to je opet neka druga prica. Kako god izgledam bolje nego pre trudnoce;)

Van mreže bokica28

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Posle trudnoce..
« Odgovor #16 poslato: April 05, 2015, 02:29:23 posle podne »
Pa kao što sam napomenula ne želim da držim dijetu jer tih 3 kg viška je to salo na stomaku i bokovima i kao što si ti napisala i neko drugi malo vrećica iznad kolena. :)
U planu mi je da kupim dasku za trbušnjake ali mnogi kažu da se sao sa stomaka tako ne skida a ja sam pre 10 godina tako skinula višak sa stomaka a radila sam trbušnjake samo 4 meseca (3 puta sedmično) i to jedini put u životu da sam išla u teretanu a uopšte nisam korigovala ishranu ali opet imala sam i manej godina to je vrlo bitno.
Znači skidanje sala sa stomaka ali en trebaju mi oni izraženi trbušnjaci samo ravan stomak. I zategnutije butine i guza. Gledam one fitnes proizvode muslije i tako to pa se pitam da li to pomaže ako bih uvela kao doručak. A naravno da napomenem da sam izbacila sokove sa šežerom i coca-colu ne pijem već 3 meseca ali klopam dobro čokoladu.  ;D ::)

Van mreže NevenaVelimir

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: Posle trudnoce..
« Odgovor #17 poslato: April 05, 2015, 06:50:13 posle podne »
Pa cico ako ne zelis dijetu tj da korigujes ishranu i nemas kada da vezbas i vodis se blic zenom i onim sto je bilo pre deset god ond ovaj forum ne mislim da je najsrecnije mesto za tebe. Nemoj zameriti ali prosto je tako. Ovde mozes razne savete i odgovore da dobijes ali vezano za rast misica i smanjenje masti( najkrace receno). Niko mnogo ne prica o kg vise o mastima i misicima... Ana rs forum i nesto tog tipa je onda vise mesto na kom bi se pronasla. Ja sad mogu dosta toga da te posavetujem i podelim svoje iskustvo sa tobom ali imas los pristup tj ne ispravan prema svom telu.. Opet sam oduzila- pokusaj novu temu da otvoris pa vidi st ce ti reci Pedja, Bukas..

Van mreže bokica28

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Posle trudnoce..
« Odgovor #18 poslato: April 06, 2015, 12:54:38 posle podne »
Vidim da me nisi baš razumela. Ne vodim se blic ženom ni ostalim glupim forumima pogotovo ne Ana, pročitala sam par puta neke savete ali vidim da je to sve bezveze, zato sam se i javila ovde kod stručnjaka.
Mogu ja da korigujem ishranu zato i pitam pomažu li i oni fitnes musli proizvodi, ali smatram da mi kod 3kg viška klasična dijeta nije potrebna jer bi samo upropastila svoje zdravlje i bila premršava što mi nije cilj. Malom korekcijom hrane vežbanjem trbušnjaka na dasci koju ću kupiti i vožnjom bicikle sigurno može da se dovede telo u red, ne trebaju meni bilderski mišići. Samo mi treba mali savet šta tačno da radim, vidim da se ovde niko ne javlja od njih sačekaću još malo pa ću otvoriti novu temu ako bud ebilo potrebe.

Van mreže NevenaVelimir

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: Posle trudnoce..
« Odgovor #19 poslato: April 06, 2015, 01:41:03 posle podne »
Pa nisam razumela jer ti ne razumes. Nema bilderskih ili karate misica. Misic je misic. Kako ces doci do njega je varijacija na temu. Gradi se vezbom tj kidanjem m vlakana a hranom posle " puni". Vazno je sta ces jesti tj najvaznije. Fitness musli je glupost bez veze . Ako mislis da ce ti ikakva daska pomoci ti je kupi pa radi sta mislis da treba. Sve je to malo opairnije nego sto mislis, verovatno. Misic nije lako dobiti a vrisnem od smeha kad cujem "dupe se podiglo i zateglo za deset dana" Fenomeni! Moze pod hiruskim nozem, bez korihovane ishrAne i bezbi snage tesko ista tog tipa. Telesnu masu mozes smanjiti. Jedi manje nego sto trosis i to je to. Otvori temu ako ti iko kaze nesto mnogo krajnje drugacije ja se onda stvarno izvinjavam. Otprilike rece ti musli katastrofa, iscitaj forum, napisi sta tacno koliko i kada jedes pa ti mogu korigovati. Ja ti pisem kao neko ko razume tu frku visak masti, jako volim da vodim racuna o sebi i bilo mi je strasno to 50-70 kg kada sam dogurala, ali sam imala spartansku volju da radim na sebi i informisem se koliko toliko za pocetak. Imas dobar sajt bezizgovora, malo cituckaj ako imas kad ..

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Posle trudnoce..
« Odgovor #20 poslato: April 06, 2015, 03:39:45 posle podne »
Imamo ovde zamene teza, defintiivno, ajmo polako :D

Dakle, Nevena pokušava da ti kaže da samo središ ishranu; ali ovde niko od nas ne ide niti savetuje dijete kojima ćeš ići u "premršavljenje".

Radi se o korekciji u izboru namirnica kojima ćeš izgubiti tih par kilograma, odnosno izbaciti višak vode i osećati se lepše, pokretljivije, i energičnije.

Ako jedeš previše testa, slatkiša, mesnih prerađevina, gaziranih sokova, samim izbacivanjem tih stvari a ubacivanjem nekih boljih izbora kao što su krompir, pirinač, belo meso, riba, teletina, itd. da u stvari telo osvežiš i ono će se samo rešiti toga što mu smeta i što je napravilo zato što si se ti lošije hranila.

Klupa za trbušnjake ti neće pomoći. Ako ti se ne vežba u teretani, pojačaj guranje kolica pored reke, duže šetnje i biće ok :) Verujem da kao mama si ti non stop aktivna, i za tvoji predstavu mršavljenja imaš sve što je potrebno.
suck it up, buttercup

Van mreže bokica28

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Posle trudnoce..
« Odgovor #21 poslato: April 06, 2015, 04:37:14 posle podne »
OK hvala  ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Posle trudnoce..
« Odgovor #22 poslato: April 07, 2015, 10:07:34 pre podne »
Pa nisam razumela jer ti ne razumes. Nema bilderskih ili karate misica. Misic je misic. Kako ces doci do njega je varijacija na temu. Gradi se vezbom tj kidanjem m vlakana a hranom posle " puni". Vazno je sta ces jesti tj najvaznije. Fitness musli je glupost bez veze . Ako mislis da ce ti ikakva daska pomoci ti je kupi pa radi sta mislis da treba. Sve je to malo opairnije nego sto mislis, verovatno. Misic nije lako dobiti a vrisnem od smeha kad cujem "dupe se podiglo i zateglo za deset dana" Fenomeni! Moze pod hiruskim nozem, bez korihovane ishrAne i bezbi snage tesko ista tog tipa. Telesnu masu mozes smanjiti. Jedi manje nego sto trosis i to je to. Otvori temu ako ti iko kaze nesto mnogo krajnje drugacije ja se onda stvarno izvinjavam. Otprilike rece ti musli katastrofa, iscitaj forum, napisi sta tacno koliko i kada jedes pa ti mogu korigovati. Ja ti pisem kao neko ko razume tu frku visak masti, jako volim da vodim racuna o sebi i bilo mi je strasno to 50-70 kg kada sam dogurala, ali sam imala spartansku volju da radim na sebi i informisem se koliko toliko za pocetak. Imas dobar sajt bezizgovora, malo cituckaj ako imas kad ..

Nevena,
vidi se da ucite od najboljih ;)
bravo

Van mreže NevenaVelimir

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: Posle trudnoce..
« Odgovor #23 poslato: April 07, 2015, 12:09:34 posle podne »
:-)I njima hvala do neba jer vec nisu "odlepili" od hiljadu pitanja sto ih imam;)