Mart 28, 2024, 11:40:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Alpinista  (Pročitano 11223 puta)

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Alpinista
« Odgovor #30 poslato: Decembar 09, 2006, 04:09:07 posle podne »
Haha ja da sad krenem sa alpinizmom smrsao bi 30kg, haha ukenjao bi se na svakom treningu! Podlaktice su ti :shock: :shock: :shock:
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #31 poslato: Decembar 09, 2006, 05:31:14 posle podne »
@mrki & sasadim
Ja sam prosle godime imao sve ukupno predjenih oko 2500km sto na bajku, sto na trenazeru, a od jula do septembra nisam uopste vozio (razlog mozete videti na http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,1998.45.html )
Kad sam poceo da idem u teretanu prestao sam da vozim brdske ture, sad vozim samo kao kardio do 1h i po gradu. Ove godine sam pesao oko 1000km

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Alpinista
« Odgovor #32 poslato: Decembar 09, 2006, 05:38:05 posle podne »
Vozim i to mi je druga ljubav,inace sam dugoprugas tj.prelazim po 2500 za sezonu.imam 5 kom i to bas dobrih a od trkackih giant,pezo i cuveni exage 500.inace u junu bi trebao ako bog srece dade da odem do svete gore sa verenicom i drugarom,s tim da ce nas ona cekati na plazi koji dan posto gresnicama tamo nije mesto :lol:

Iu ja sam nekada dosta vozio biciklu, i prelazio sam po 2500 km za 3 meseca. Verovatno sam zbog toga i ja napravio disproporciju izmedju gornjeg i donjeg dela tela. Ako zelis da izgradis grudi i uopste gornji deo tela, batali biciklu, jer su biciklizam i bodibilding dva potpuno diametralna sporta. Sve od misica sto zaradis u teretani, ces pogoreti tokom duzih voznji biciklom, posto svi znamo da nase voznje mogu da potraju i po 3-4 sata. I odna dolazi do totalnog katabolizma.

p0z

pa zar nepostoji nacin da se to barem ublazi,mislim na katabolizam?primera radi koriscenjem glutamina i bcca?
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Alpinista
« Odgovor #33 poslato: Decembar 09, 2006, 10:28:48 posle podne »
Lepo si rekao: "ublazi".

Biciklizam je odlicna stvar. Ali blage veze nema sa BB. Dok se ovamo trudis da napravis neki gram misica, ovamo ti bukvalno kilogrami stradaju. Pa pogledaj samo bicikliste kakvu gradju imaju.... Bice ti dovoljno.

Nego da ne kvarimo coveku topic.

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #34 poslato: Januar 04, 2007, 09:53:48 pre podne »
Evo, posto mi ne veruju da sam endomorf, da vidite kako sam izgledao pre 6 godina, i pored 5 terninga nedeljno(slika je slabog kvaliteta, ali se ipak otprilike vidi). 95kg na 170cm! BF preko 45%.
E, onda sam sredio ishranu i rezultati nisu izostali.


Kazu mi da sam sad mrsav.
Meni uopste nije cilj da se takmicim, niti zelim da izgledam kao takmicari. Cilj mi je da sam sto izrezaniji sa sto vise detalja, a masa samo jos toliko da se postigne sto bolja simetrija. Fali mi jos neki 2-3 kg i bicu zadovoljan. Neke misice (noge, podlaktice i tricps) sam vec doveo do zeljene velicine i nemam nameru da ih povecavam, tako da ih vrlo retko treniram, cisto kolko da odrzavam sadasnju velicinu.

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Alpinista
« Odgovor #35 poslato: Januar 04, 2007, 11:03:27 pre podne »
druže kada ti je Peđa rekao da si mršav mislio je verovatno na tvoju postojeću mišićnu masu koja nije toliko impresivna za pojmove b.b. za cice i plažu možeš sigurno da digneš pravo glavu jer si bolji mnoogo od proseka i vidi se da si sportista a kakav si bio pre 6 godina nema nikakve veze jer si tada bio mršav sa mišićnom masom  ako ti je bf bio preko 45%.to si bio isti ti sada sa prekrivačem od sala.Inače druže zaista su retki čisti i endomorfi i ektomorfi  a što se tiče sklonosti gojenju pa to muči skoro pola planete!
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Alpinista
« Odgovor #36 poslato: Januar 04, 2007, 11:28:25 pre podne »
VIDI..KADA COVEK ODE NA KVASINU OD BOJAZNI DA NE IZLGEDA DOBRO..

DAKLE...ODGOVR NA SVE TVOJE MISTERIJE....

OVDE SI BIO SASVIM NORMLAN MOMAK JEL SI BIO ZALUDJEN SA DIZANJEM TEGOVIMA KAO I SVI NA POCETKU TAKO I JA..

OPET PONAVLJAM..NEMOJ DA LUPAS BUDALSTINE....

KAKO MOZES DA IZLGEDA KAO NA OVOJ SLICI SADA KADA RADIS OVO..

Ja sam prosle godime imao sve ukupno predjenih oko 2500km sto na bajku, sto na trenazeru, a od jula do septembra nisam uopste vozio (razlog mozete videti na http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,1998.45.html )
Kad sam poceo da idem u teretanu prestao sam da vozim brdske ture, sad vozim samo kao kardio do 1h i po gradu. Ove godine sam pesao oko 1000km

DALI SI TI SVESTAN SVOJE NESVESTI JEBOTE??????

COVECE....JA STVARNO NEZNAM GDE TI UDARAS I GDE TE CELA TA [PRICA VODI ALI KAMO SRECE DA CITAS KNJIGE OD TIMERWOLFA BAR BI ONDA BIO MANJE ZALUJDEN NEGO OVAKO....

GLE..JA NEMAM VREMENA DA SE NATEZEM SA TOBOM OKO TOGA STA SI TI I KO SI TI..JEL SI POPTUNO NEBITAN ZA CELU OVU PRICU OVDE...CAK STO VISE..NE BAVIS SE SA OVMI SPROTOM NI REKREATIVNO NEGO BRKAS POJMOVE I PADEZE.../NARAVNO-GLEDAJUCI NA SPORT/..

JEBOTE..PROMENIO SI VISE SPORTOVA NEGO MILKO DJUROVSKI KLUBOVA I TI ONDA DODJES OVAMO I POKUSAVAS NEKOME SVOJIH GODINA A BOGAMI I STRAIJIMA OD TEBE SA MNOGO VISE IKSTUVA DA SOLIS PAMET SA GLUPIM I BEZVEZNIM KOSTATACIJMA..

OBAJSNIO SAM TI NA ONOJ TEMI TAMO KAO I OVDE...

SMESAN SI SA SVOJIM UBEDJENJIMA O CELOJ PIRICI..

TREBALO BI DA SE OPUSTIS I UZIVAS U ZIVTU NORMLANOG TINEJDZERA..

OSTALI MOMCI SU TI REKLI SVE U 2 POSTA..


Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Alpinista
« Odgovor #37 poslato: Januar 04, 2007, 12:25:58 posle podne »

TREBALO BI DA SE OPUSTIS I UZIVAS U ZIVTU NORMLANOG TINEJDZERA..

OSTALI MOMCI SU TI REKLI SVE U 2 POSTA..



sex, droga & alkohol :twisted: