Mart 28, 2024, 10:57:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: rainlady  (Pročitano 2208 puta)

Van mreže rainlady

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
rainlady
« poslato: Oktobar 19, 2014, 07:55:35 posle podne »
pozdrav svima!
vec neko vrijeme citam forum, pa odlucih da se registrujem i postavim sliku svoju kako bih lakse pratila napredak:)
ima ovdje jos dosta sala da se skida, ali morate uzeti u obzir da ozbiljnije radim tek mjesec dana.


Van mreže rainlady

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: rainlady
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 19, 2014, 08:49:53 posle podne »
sto se tice ishrane - do skoro sam bila vegetarijanac, ali to vise ne vazi :)
treniram svaki drugi dan - ujutru, i trening mi je podijeljen po misicnim grupama. prije treninga jedem zitarice i jaja, poslije treninga meso i u toku dana dosta povrca, voca. od mesa jedem piletinu, teletinu, ribu i pijem omega3 kapsule. uskoro cu uvesti i whey protein. przenu hranu ne jedem, kao ni vjestacke sokove, slatkice itd. potkrade se koje parce torte za rodjendane ali sto cu :) umjesto slatkisa jedem med, rogac...imam 22 godine, visoka sam 178 i teska 64 kg. otkad sam posvecena treninzima kilaza je pala 68 na 64, ali gradim misice:) i kad sam vec tu, iskoristicu priliku da vam se pohvalim - pusila sam dnevno dvije kutije cigareta, i u zadnje vrijeme mi smetaju pa uopste ne pusim. eto, nije nesto sto direktno utice na trening, ali zahvaljujuci teretani osjecam se puno bolje, vise nisam bolesna svako malo i kad udjem u teretanu ne zelim izac, prosto uzivam :)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: rainlady
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 19, 2014, 09:05:56 posle podne »
Pozdrav i dobrodosla ;)
Imas jos mnogo prostora da unapredis tvoju postojecu ishranu, citaj teme koje su posvecene njoj pa sastavi sebi jelovnik. Rezltati sigurno nece izostati..