Mart 29, 2024, 02:01:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Kardio na prazan stomak  (Pročitano 57371 puta)

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Kardio na prazan stomak
« Odgovor #45 poslato: April 22, 2018, 08:59:07 pre podne »
Pa i ja obicno. Imam jos 2 kutije ahahah ne znam sta da radim sa Beastom. I ja sam ga rasporedio za jake tfeninge ili kad mi je dan nesto sjeban pa da me pukne sa 3 merice. Ovako sad 1 merica beasta, 1g l-carnitina i pravav jedno 10 km brzog hoda da se ubije :D Bila neka svadba juće jelo se bogato 😆😁😂🤣

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Kardio na prazan stomak
« Odgovor #46 poslato: April 22, 2018, 09:22:22 pre podne »
Slobodno karnitina jače pogotovo jer imaš jednu mericu za kardio... samo 10?? 30km sa 50kg rancem kao u Žandarmeriji... da okajes grehe 😂😂😂
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Kardio na prazan stomak
« Odgovor #47 poslato: April 22, 2018, 09:27:47 pre podne »
Ce da ga roknem 2g ahaha ma mogu i do mog sela i nazad to je 10 km tamo 10 km ovamo 20km. Puna kapa. Da se izbace pohovani kackavalji, pecenje, rolati sa sunkom inkackavaljom i 2 parceta torte. Sta zna sta je jos bilo ahahahah. Kad dodju ova slavlja a ja ko zainat taj dan ima cheat day, a joa pre toga trening. Oni me ljudi samo gledaju ko da nisam jeo 6 dana. A kazu kako tako mrsav a jedes ko provaljen. Reko ja to tako svaki dan ne znam sta je ovo 😂😂😂

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Kardio na prazan stomak
« Odgovor #48 poslato: April 22, 2018, 09:57:32 pre podne »
Mene brate na slavlja više ni ne zovu osim ako znaju da sam na dijeti... neće ona nidje! Ahhahahah
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Kardio na prazan stomak
« Odgovor #49 poslato: April 22, 2018, 10:00:42 pre podne »
Ahahahha, tako ce ti i meni biti 🤣🤣🤣 Ode oval ljudima nema sta da jedu :D Donosi konobar drugi sve stavlja dalje od mene blam 🤣😂😁

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Kardio na prazan stomak
« Odgovor #50 poslato: April 22, 2018, 04:41:42 posle podne »
Neko pomenu 30km 🤣🤣😁

Van mreže Marvox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 314
  • MOZAK SRCE MUDA
Odg: Kardio na prazan stomak
« Odgovor #51 poslato: April 22, 2018, 06:59:07 posle podne »
Burazeru, svaka tebi cast na tolikoj volji. Reci mi, izvini ako sam previse direktan, cime se bavis, tj jel imas dnevni posao koji zahteva 8 sati dveno svaki dan ili je nesto slobodnije?
Pitam zbog energije prvenstveno, ja gledam po sebi koliko je ponekad tesko uklopiti sve, ne samo imati energiju, vec i vreme za sve.
U svakom slucaju svaka cast, treba svi da citaju tvoju temu! (ne ovu)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Kardio na prazan stomak
« Odgovor #52 poslato: April 22, 2018, 07:09:43 posle podne »
AHhahahaha ja sam! Evo imaš junk o mom trošku kad dođem 😂 ne brini, spremicu kreditnu karticu 😂😂😂😂
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Kardio na prazan stomak
« Odgovor #53 poslato: April 22, 2018, 09:21:55 posle podne »
Bavim se servisiranjem mobilnih telefona i drzim kafic u gradu. Radim po ceo dan. Ali ta 2-3 sata sto odvojim u toku dana su kvalitetno. Mislim svi mi se cude u principu ne stajem. Lezem u 12 ustajem u 7 ceondan mi je bas organizovan. Ujutru banka, servis docekivanje ljudi za telefone onda kuci klopa, posle toga oko kafica svasta nesto nabavke i ostale stvari. Uvece se ide obicno u teretanu. Eto nedeljom mogu da odvojim vreme za ovako nesto. Mislim ja sam od pre oko 7 meseci postao ovakav. Tada kad sam se prvi put javio na forumu za savet. Do tada sam bio 6 meseci na nekoj svojoj djeti. I eto sad hard core postao jbg 😂 A moj prethodni zivot bolje da ne znate 😎😁🤣

@Alex_R brate spremi karticu bogami moji junkovi su postali ozbiljni ahahahha
« Poslednja izmena: April 22, 2018, 09:28:55 posle podne ultradisaster »