Mart 29, 2024, 03:18:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: komentari u vezi sa prehranom  (Pročitano 21376 puta)

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #15 poslato: Januar 11, 2006, 11:08:34 posle podne »
Bas cu da pogledam ovih dana, ako je slicna cena kao wheya za istu kilazu onda sto da ne za pred spavanje.

Inace na bb.com ima fenomenalnih stvari za male pare, ali dzaba kad ne salju u SCG

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #16 poslato: Januar 11, 2006, 11:25:31 posle podne »
nisam 100% siguran za ovaj protein koji sam ti pomenuo da se bas tako zove,cini mi se da sam ga video u Lama sport u enjubu 45 ali me nemoj drzati za rec.znam da postoji twinlab am/pm whey,eas myoplex deluxe,optimum 100%casein.ova prva 2 su kombinacija whey,casein i cini mi se da se mogu naci kod nas,za optimim nisam siguran da nam je dostupan
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #17 poslato: Januar 11, 2006, 11:51:14 posle podne »
Nego Mladene, rekao si da si trenutno na 80 kg i da neko vreme uzimas ovoliku kolicinu proteina dnevno, jeli tako?!
Ajde ucini uslugu svim forumasima , slikaj se sada u par poza i zatim opet za recimo dva meseca pa da vidimo napredak.
Svi nesto piskaramo , imamo preko 100 clanova a niko neke svoje fotke da postuje, da vidimo kako nam izgledaju forumasi.
Zato Mladene, razbijaj led i postuj svoje fotke, SAD!!!!  : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #18 poslato: Januar 11, 2006, 11:55:37 posle podne »
Citat: MR.BIG
Nego Mladene, rekao si da si trenutno na 80 kg i da neko vreme uzimas ovoliku kolicinu proteina dnevno, jeli tako?!
Ajde ucini uslugu svim forumasima , slikaj se sada u par poza i zatim opet za recimo dva meseca pa da vidimo napredak.
Svi nesto piskaramo , imamo preko 100 clanova a niko neke svoje fotke da postuje, da vidimo kako nam izgledaju forumasi.
Zato Mladene, razbijaj led i postuj svoje fotke, SAD!!!!  : )


Heheh, kratko uzimam ovoliko proteina, uzimao sam oko 200 dnevno i nije bilo nekog napretka vec 2 meseca, tako da sam sad (pre par dana) krenuo sa malo jacom hranom pa cemo videti za recimo ta 2 meseca. Slikao bih se rado, to sam vec hteo u septembru ali nisam stigao, a sad nemam ovde ni jedan digitalac da to odradim, mada bi bilo bas dobro, tako se najlakse vidi napredak, a i lepo bi se videlo kako rade 4g p/kg :)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #19 poslato: Januar 12, 2006, 12:02:24 pre podne »
Ajde bre Mladene, uzmi neki mobilni od frenda sutra ili nadji neki digitalac ovih dana i postuj slike!
Ako ne zelis faca ne mora da se vidi (zamazi je malo u photoshopu)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #20 poslato: Januar 12, 2006, 12:19:24 pre podne »
Obecavam da hocu, cim odem kuci na vikend (sad sam u Bgu, studiram), tamo imam digitalac

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #21 poslato: Januar 13, 2006, 02:15:47 posle podne »
Citat: MR.BIG
Nego Mladene, rekao si da si trenutno na 80 kg i da neko vreme uzimas ovoliku kolicinu proteina dnevno, jeli tako?!
Ajde ucini uslugu svim forumasima , slikaj se sada u par poza i zatim opet za recimo dva meseca pa da vidimo napredak.
Svi nesto piskaramo , imamo preko 100 clanova a niko neke svoje fotke da postuje, da vidimo kako nam izgledaju forumasi.
Zato Mladene, razbijaj led i postuj svoje fotke, SAD!!!!  : )
...da.//MR BIG je u pravu..tebalo bi malo da poraimo na tome..kruze slike samo nas moderatora ali to lagano prelzi vec u dosadu :twisted:  :twisted:  :twisted:  :D  :D ...dajte ljdui da lepimo malo nesto novo

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #22 poslato: Januar 13, 2006, 02:29:31 posle podne »
Ajde Mladene pozuri sa tim vikendom : )

Markoni gde su tvoje slike, ha?
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #23 poslato: Januar 13, 2006, 02:40:31 posle podne »
Citat: MR.BIG
Ajde Mladene pozuri sa tim vikendom : )

Markoni gde su tvoje slike, ha?
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :roll:  :roll:  :roll: ..odosmo u offtopic...prekrati nam muke markoni i stalvalj pdo slike.....

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #24 poslato: Januar 13, 2006, 02:47:56 posle podne »
Nego Pedja, daj neki savet za ishranu :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #25 poslato: Januar 13, 2006, 02:49:16 posle podne »
Citat: Mladen
Nego Pedja, daj neki savet za ishranu :)
,....kazi stari..sta te god znaima..jel hoces da pisem sta ja jedem..sto sam vec negde pisao....ili hoces da neki savet po ptianje necega nabacim???

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #26 poslato: Januar 13, 2006, 03:06:13 posle podne »
Pa sta bi to dodao/oduzeo u odnosu na ovo sto ja jedem, u skladu sa mojom kilazom

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #27 poslato: Januar 13, 2006, 03:12:13 posle podne »
Pedja bi dodao sve to X2 :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #28 poslato: Januar 13, 2006, 03:14:31 posle podne »
Citat: sasacg
Pedja bi dodao sve to X2 :D :D


Znam, vec mi je pisao sta jede, ja bih one njegove obroke jeo ceo dan, ne znam ni da li bih imao vremena za spavanje :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #29 poslato: Januar 13, 2006, 04:05:19 posle podne »
Citat: Mladen
Pa ima sigurno oko 400g UH, nisam bas siguran da je to nedovoljno?!

Sto se tice proteina, ta cifra je iz vise razloga. Prvo, toliko otprilike savetuje Milos a u njegove savete ne sumnjam. Drugo imam EKSTREMNO brz metabolizam, verujte mi da nisam video nikoga sa takvim metabolizmom i dosta tesko dobijam na masi, tako da ne mislim da je ovo previse.

Zaboravio sam da pred spavanje uzmem i ZMA, videcu kako ce se pokazati pa mozda i ne nastavim sa njim
.....NEMOJ DA POVECAVAS UH...ima dovoljno...

treba da ubacis jos beklancevina...vidim imas samo 300 gr belog mesa...podigni bar na 400

ubaci i jedan komad crvenog mesa u toku dana...spici neku telecu sniclu

ubaci par jedno pakovanje tunjevine...

i povecaj jaja bar za 10-ak vise..

ajde sada izrazunaj sa ovim sto sam ja dodao pa da vids koliko imas svega..i onda mozesd da ocekujes naprdak..veruj mi..

ovo oko smanjivanja belancevina i pojacavanja uh necu ni da komentarisem..jedino ako si biciklista ili triatlonas onda moze..ovako....