Mart 29, 2024, 01:16:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: komentari u vezi sa prehranom  (Pročitano 21379 puta)

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #30 poslato: Januar 13, 2006, 05:42:39 posle podne »
Pedja ima 500g belog svaki dan, ne gledas dobro :))))

Nego, od kvalitetnijih izvora proteina svaki dan ima :
500g belog,1l mleka, 250g posnog,10 jaja,0.5l jogurta,70g wheya

i jos malo iz pirinca, ovsenih... I sa ovim se mucim da pojedem, jel znas nesto za apetit :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #31 poslato: Januar 13, 2006, 06:33:01 posle podne »
pivski kvasac ili prosto komplex b vitamina
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #32 poslato: Januar 13, 2006, 06:33:47 posle podne »
Citat: Mladen
Pedja ima 500g belog svaki dan, ne gledas dobro :))))

Nego, od kvalitetnijih izvora proteina svaki dan ima :
500g belog,1l mleka, 250g posnog,10 jaja,0.5l jogurta,70g wheya

i jos malo iz pirinca, ovsenih... I sa ovim se mucim da pojedem, jel znas nesto za apetit :)
..soory stari ali mleko i jogurt bas i nisu najsrecnije resenje..to te mozda i zajebava u tvom proracunu..ja te stvari smatram kao dodtatnu opremu :twisted:  :twisted: ...to ni ne racunam...

ja samo racunam..meso,jaja,sir posni,whey..ovo sve drugo je kao sto sam rekao...

a sto se tice toga za apetit..jebiga stari ali meni ovo deluje smesno malo tako da nemogu ni da zamislim da je nekome ovo puno..ja bi to sve smazao do 12.00 pre podne...

sto se tice apetitea...jebiga..neam tu pomoci...ja nikada nisam bas sa tim imao problema pa onda ga jebei..

ali u svakom slucaju moj savet ti je jasan...podizi belancevine sve dok ne dodjes do tog nivo da ne vids napredak na sebi..neka to bude i 700 gr ako treba..razumes..naravno ako mozes financjski ispratiti..

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #33 poslato: Januar 13, 2006, 06:37:30 posle podne »
A sto mleko i jogurt ne racunas . Mislim jasno mi je da su whey , jaja i meso srecnije resenje ,ali nije valjda da su mleko i jogurt toliko zanemarljivi?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #34 poslato: Januar 13, 2006, 06:56:45 posle podne »
Citat: gaudi
A sto mleko i jogurt ne racunas . Mislim jasno mi je da su whey , jaja i meso srecnije resenje ,ali nije valjda da su mleko i jogurt toliko zanemarljivi?
..pa jaimam takvo misljenje..ne mora biti da je tacno..razumes...ali u vecini slucajeva to bas nije najsrecnije resenje..

uostalom ja mislim da bi trebao intravenozno da se kravi prikljucim na sisu koliko bi mleka i jogurta mogao da popijem......mnogo bi to kostalo..jebiga..

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #35 poslato: Januar 13, 2006, 09:31:26 posle podne »
Mlecni secer i u mleku i u jogurtu, pa zatim problem sa varenjem laktoze ....  Voda je cudo od napitka.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #36 poslato: Januar 13, 2006, 09:47:29 posle podne »
Voda jeste cudo , a za laktozu je individualno . Neko je podnosi sasvim dobro Kad ce onaj tvoj najavljeni tekst?

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #37 poslato: Januar 13, 2006, 09:55:45 posle podne »
Nemam nikakvih problema sa laktozom, odnosno nemam ni sa bilo kojom namirnicom, sve varim :)

Drugo, mleko je najjeftiniji izvor proteina, nesto manje od 40 din je litar a ima 32g proteina, sto je oko 1.2 din/g proteina

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #38 poslato: Januar 13, 2006, 09:59:40 posle podne »
I treba ti litra za 32 gr, konzerva tunjevine na pijaci je 45 dinara, ona od 180gr., a nema masti, mlecnog secera koji goji ..... i posle nje ima mesta u stomaku za jos klope, a posle litre mleka trba kao zaba!

Tekst cu sad posle vecere da kucam pa cim zavrsim ....
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #39 poslato: Januar 14, 2006, 08:01:49 pre podne »
Citat: MR.BIG
I treba ti litra za 32 gr, konzerva tunjevine na pijaci je 45 dinara, ona od 180gr., a nema masti, mlecnog secera koji goji ..... i posle nje ima mesta u stomaku za jos klope, a posle litre mleka trba kao zaba!

Tekst cu sad posle vecere da kucam pa cim zavrsim ....
...EVO...BOLJE DA NEKO DRUGI KAZE OVO UMESTO MENE..DA NE BUDE KAKO JA STALNO KENJAM....

i kazem..bez obzira na sve ja bi trebao na kravu da se prikljucim direktno koliko toga mogu da popijem i pozderem,tako da mislim da je bilo sto puno sretniji izbor od meleka....ne kazem da ne....ali nema potrebe za ubijanjem od melka i da racunas to u proteine..nemoj da racunas melko i jogurt i ubaci umesto njih nesto durgo a njih nastavi da konzumiras kao i do sada ,pa ces da vidis kako se napreduje

Van mreže AquaZX

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #40 poslato: Februar 02, 2006, 02:19:18 posle podne »
Citat: MR.BIG
I treba ti litra za 32 gr, konzerva tunjevine na pijaci je 45 dinara, ona od 180gr., a nema masti, mlecnog secera koji goji ..... i posle nje ima mesta u stomaku za jos klope, a posle litre mleka trba kao zaba!

Tekst cu sad posle vecere da kucam pa cim zavrsim ....


Neshto mi se mota po glavi da su te konzerve tunjevine od 40+ dinara PREVARA, jer ko zna sta je unutra, sve je mleveno, ne vidi se meso :)
Do sada sam kupovao u Pekabeti tunjevinu za 46 din/konzervi i jeo, onda sam kupio u Cmarketu tunjevinu Hyla za 70 din a unutra tachno vidish meso i  njegovu strukturu. Ne znam sta da mislim nego prevara, prevara... :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #41 poslato: Februar 02, 2006, 03:31:32 posle podne »
ne stari..kod tunjivene ne moze da bude pravre....samo postiji mlevena-koju si ti kupio i koja ima mnogo ruzniji okus a nekda i miris nego tuna u komadima koja je najbolji deo mesa tune...

a sta milsis da stavljaju u nutra...mlevenog klokana!!hahhahahahhahahhahahhahahhah

Van mreže showtime

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #42 poslato: Februar 12, 2006, 08:05:13 posle podne »
danas sam bio u kupovini i naisao sam na mleko sa 0.5 mm. u pitanju je neko "alpsko" i kosta 95 din. da li ga je neko vec probao i vredi li dati te pare -)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #43 poslato: Februar 12, 2006, 08:15:37 posle podne »
Nisam probao ali odmah racunam: 95 dinara = oko 400 gr belog mesa (bar ovde na selu) i daleko bolji izbor za zauzimanje mesta u stomaku : )

Ili 250 gr oslica ... mmmmm.......

A tecnosti sto se tice voda je jedan od najboljih saplemenata a nije skupa : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: komentari u vezi sa prehranom
« Odgovor #44 poslato: Februar 12, 2006, 11:51:06 posle podne »
Citat: showtime
danas sam bio u kupovini i naisao sam na mleko sa 0.5 mm. u pitanju je neko "alpsko" i kosta 95 din. da li ga je neko vec probao i vredi li dati te pare -)

da nije to slovensko alpsko?  :D  8)
ne znam kakve su tamo cene al mleko ko mleko..meni je najbolje ono sa 1.5 il 1.6 mm..ono 0.5 prerijedko je.. :arrow: