April 29, 2024, 04:25:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Werewolf - Trening  (Pročitano 12017 puta)

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Trening
« Odgovor #30 poslato: Mart 25, 2015, 03:06:40 posle podne »
1. Obrok: jaja, ella, krompir, mleko, salata...
2. Obrok: piletina, meso, pirinac, salata, testenina... +vocka
3. Obrok: (posle treninga): krompir, ella, tuna...
4. Obrok: jaja, testenina, ella.... +salata
Ovako moze?

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Trening
« Odgovor #31 poslato: Mart 25, 2015, 03:53:15 posle podne »
1. Obrok: jaja, ella, krompir, mleko, salata...
2. Obrok: piletina, meso, pirinac, salata, testenina... +vocka
3. Obrok: (posle treninga): krompir, ella, tuna...
4. Obrok: jaja, testenina, ella.... +salata
Ovako moze?

Nabrojao si otprilike kako bi trebala da izgleda ishrana uopsteno, ne treba komplikovati, nigde veze ove kombinacije.. ne znam zasto bi se mucio da pravis toliko razlicitih UH obroka, odluci se, sta ti je dostupnije itd.. UH rasporedi npr ujutru, pre treninga i posle treninga.. ella pet puta na dan-nema potrebe, jedi je uvece..

Druga stvar, kolicine.. Savet: kreni ispocetka, uzmi citaj, ako ti je vec cilj da smrsas, trazi teme sa rotacijom UH itd..

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Trening
« Odgovor #32 poslato: Mart 25, 2015, 03:58:31 posle podne »
Hvala puno na odgovoru, samo jos jedno pitanje, da li sagorevaci masti imaju nekakve veze sa mrsavljenjem?

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Trening
« Odgovor #33 poslato: Mart 25, 2015, 04:08:04 posle podne »
Hvala puno na odgovoru, samo jos jedno pitanje, da li sagorevaci masti imaju nekakve veze sa mrsavljenjem?

pa bez pravilne ishrane i kalorijskog deficita i nemaju.. prvo ti lepo regulisi ishranu, treniraj i prati rezultate tj meri se-vaga, struk.. posle ubaci kardio npr posle treninga.. nemoj da se zaleces na pocetku, budi strpljiv i rezultati ce doci, pusti se ti sad sagorevaca

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Trening
« Odgovor #34 poslato: Mart 25, 2015, 07:12:56 posle podne »
Hvala na svemu, treniracu 2-3 meseca bez suplemeneta, a posle cu da ubacim sagorevace i whey, obraticu vam se za savet kad dodje vreme za to.  Jos jednom hvala i sve pohvale za forum. :)

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Trening
« Odgovor #35 poslato: Mart 25, 2015, 07:17:27 posle podne »
Hvala na svemu, treniracu 2-3 meseca bez suplemeneta, a posle cu da ubacim sagorevace i whey, obraticu vam se za savet kad dodje vreme za to.  Jos jednom hvala i sve pohvale za forum. :)

Nemoj da brkas whey sa sagorevacima po vaznosti, neka ti on bude prioritet cim budes u prilici, nema potrebe da cekas.. i nisam ti ja rekao da ubacis sagorevace, da ne bude zabune.. nema na cemu :)

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Trening
« Odgovor #36 poslato: Mart 25, 2015, 08:05:32 posle podne »
Pa ja mogu i sutra da ga kupim... nego nzm... treniram tek dve nedelje a i moram nekoliko kg da skinem...

Van mreže Pulss

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
  • Sky's the limit.
Odg: Trening
« Odgovor #37 poslato: Mart 25, 2015, 08:08:09 posle podne »
Pa ja mogu i sutra da ga kupim... nego nzm... treniram tek dve nedelje a i moram nekoliko kg da skinem...
Pa onda kupi sutra, uvik ti dobro dode dotadan izvor proteina.
The ones who say ''you can't'' and ''you won't'' are probably the ones scared that ''you will''.

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Trening
« Odgovor #38 poslato: Mart 25, 2015, 08:26:02 posle podne »
Pa ja mogu i sutra da ga kupim... nego nzm... treniram tek dve nedelje a i moram nekoliko kg da skinem...

merica wheya posle treninga ti nece pomoci ni da smrsas ni da se ugojis nego ce ti pomoci da se brze oporavis, nahranis misic posle treninga, dodas kvalitetan protein ukupnom dnevnom iznosu.. hrana je ona od koje se mrsa ili goji i to prvenstveno manipulacijom kolicine UH (ovsene, krompir, riza) i zdravih masti (maslinovo, orasasti plodovi, omega 3), a proteine mozes drzati konstantne, njih pokusaj da uneses 1,5-2g/kg telesne tezine.. za UH moras probati sam kao sto ti gore rekoh-rotacije UH za pocetak

eto malo, dalje citaj sam, opet ti kazem  :)

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Trening
« Odgovor #39 poslato: Mart 25, 2015, 08:38:21 posle podne »
E ovo mi se vec svidja :D Znaci ja mogu i da mrsavim i da povecavam misicnu masu u isto vreme? Koliko sam do sad procitao whey predstavlja obican protein iz surutke, uzimam jednu mericu posle treninga, pomesam ga sa mlakom vodom ili moram da dodam i onu dekstrozu?

Van mreže Pulss

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
  • Sky's the limit.
Odg: Trening
« Odgovor #40 poslato: Mart 25, 2015, 08:52:53 posle podne »
E ovo mi se vec svidja :D Znaci ja mogu i da mrsavim i da povecavam misicnu masu u isto vreme? Koliko sam do sad procitao whey predstavlja obican protein iz surutke, uzimam jednu mericu posle treninga, pomesam ga sa mlakom vodom ili moram da dodam i onu dekstrozu?
Ne mozes u isto vrijeme dobivat misicnu masu i mrsavit. Al visok unos proteina dok manipuliras sa UH ce ti pomoc da ne sagoris misic dok skidas.

Nemoj mleko poslje treninga sa wheyom, nego iskljucivo vodu, mozes i dex 15-20g ubacit u sejk.
The ones who say ''you can't'' and ''you won't'' are probably the ones scared that ''you will''.

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Trening
« Odgovor #41 poslato: Mart 25, 2015, 08:59:58 posle podne »
Nisam rekao sa mlekom nego sa mlakom (vrucom) vodom... a kako bi bilo bez dex?

Van mreže Pulss

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
  • Sky's the limit.
Odg: Trening
« Odgovor #42 poslato: Mart 25, 2015, 09:26:53 posle podne »
Nisam rekao sa mlekom nego sa mlakom (vrucom) vodom... a kako bi bilo bez dex?
Uff izvini onda, moja greska.
Ne boj se tih 20g dexa, slobodno ubaci dobro ce ti doc.
The ones who say ''you can't'' and ''you won't'' are probably the ones scared that ''you will''.

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #43 poslato: Mart 25, 2015, 09:47:39 posle podne »
Znaci ishranu sam sredio, trening sredio... posle treninga merica wheya. Rotacija UH:
Pon (visok unos UH) Uto (nizak unos) Sre (bez UH) Cet ( visok unos) Pet (nizak unos) Sub  (bez unosa) Ned (nizak unos)... samo taj dex... to je isto kao neki suplement ili nesto iz hrane?

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #44 poslato: Mart 25, 2015, 09:55:07 posle podne »
to ti je grozdjani secer..imas u svakoj prod zdrave hrane...dzabe je...
i citaj forum,na sva pitanja imas odgovore..a i google ce da ti pomogne.. pa se vrati vamo da pitas sta ne pronadjes i da proveris da li si dobro shvatio..ne moras bas svaku sitnicu da pitas..
lagano samo.. ne zuris nigde