April 28, 2024, 02:04:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moj Trening Split  (Pročitano 10764 puta)

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Moj Trening Split
« poslato: April 05, 2015, 02:35:09 posle podne »
-Ocenite,Ostavite Misljenje.
Moj Trenuni Trening Split:
-Pondeljak:Chest & Back
-Utorak:Sholuders & Arms
-Sreda:Legs & Abs
-Cetvrtak:Chest & Back
-Petak:Sholuders & Arms
-Subota:Legs & Abs
-Nedelja:Rest Day


za grudi:benc,kosi,propadanja sa opterecenjem,razvlacenje,....
za ledja:barbell,t bar,one arm,seated rows,pulls ili chins
za ramena:potisak bucicama,hammer,lateralno podizanje,upright rows,rear delt machine..
za ruke:incline curls,hammer curls,preacher,..lezeca tricep extenzija,ekstenzija bucicom iza glave,propadanja na razboju,pushdowns za noge:cucanj,iskorak,leg prees,leg curls,leg extensions,stiff leg deads.....
vezbe stalno menjam,tako da nije uvek ovako,ali uglavnom to je to
« Poslednja izmena: April 05, 2015, 02:54:47 posle podne Mare_Strong »

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #1 poslato: April 05, 2015, 05:31:38 posle podne »
Ne valja. Kako rame i ruke posle grudi i leđa? Pa onda noge, pa imaš samo jedan dan odmora. S ovim ćeš više štete nego koristi da vidiš.

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #2 poslato: April 05, 2015, 05:52:55 posle podne »
pa zato sam i pitao,zanima me misljenje drugih,ali vecina old school bodybuildera je radila ovako,ne bas ovako ali slicno,ne radim ja uvek ovako ovo sam skoro poceo da testiram,kako bi ti to podelio?
« Poslednja izmena: April 05, 2015, 05:54:54 posle podne Mare_Strong »

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #3 poslato: April 05, 2015, 06:08:59 posle podne »
Ja radim leđa, grudi, noge, rame, ruke pa vikend odmor

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #4 poslato: April 06, 2015, 05:17:00 pre podne »
pa zato sam i pitao,zanima me misljenje drugih,ali vecina old school bodybuildera je radila ovako,ne bas ovako ali slicno,ne radim ja uvek ovako ovo sam skoro poceo da testiram,kako bi ti to podelio?

rekao sam ti i na FB
radis gluposti
kakve old schol i kakvbi bakraci?
ti imas 15 godina i citao si po intrenetu neka pisanja itd
SVE i da jete ovo tacno-ti sa 15 godina i krenuvnski u ovaj sport da radis ovakve programe je VAN SVAKE PAMETI

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #5 poslato: April 06, 2015, 01:06:24 posle podne »
dobro pedja hvala ti na misljenju,ali ako imam 15 godina ja nisam novajlija u ovom sportu,treniram malo vise od dve godine,jeste da nije sve bio bodybuilding,vecinu sam radio bodyweight,a split promenicu za par dana,kakav split je dobar po tebi?

Van mreže Pulss

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
  • Sky's the limit.
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #6 poslato: April 06, 2015, 03:48:29 posle podne »
Pa ako ljudi sa 30god staza u ovom sportu rade svaku misicnu grupu 1x tjedno, zasto bi ti sa svojih 15god radia 2 puta ?
The ones who say ''you can't'' and ''you won't'' are probably the ones scared that ''you will''.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #7 poslato: April 06, 2015, 04:00:54 posle podne »
dobro pedja hvala ti na misljenju,ali ako imam 15 godina ja nisam novajlija u ovom sportu,treniram malo vise od dve godine,jeste da nije sve bio bodybuilding,vecinu sam radio bodyweight,a split promenicu za par dana,kakav split je dobar po tebi?

dobro-izivni sto sam te nazvao neisukusnim ,a imas 15 god..
i sta menja u tome sto sam rekao,a oko trening programa?

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #8 poslato: April 06, 2015, 04:02:39 posle podne »
Ispostuj sta ti ljudi govore,jer si ti sa 15 godina pocetnik u svakom smislu.Taj nacin koji ti hoces da ispostujes cete samo odvesti u pretreniranost i to je to.Oporavak,ishrana i suplementacija ne smiju biti zanemareni kod bilo kog oblika treninga..Na primjer ja imam druga koji trenira blizu 20 godina,trenira maltene svaki dan,biceps radi i po tri puta nedeljno,suplementacija i ishrana su mu fenomenalni,uzima AAS godinama i svako malo mi se zali kako od bolova uvece ne moze da zaspi,pored svega navedenog.Ali kod njega je problem druge vrste,on je toliki zavisnik od teskog treninga da sebi pravi vise stete nego koristi,a pritom koliko mu god ko o tome pricao,ne moze da utice na njega da to promijeni.

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #9 poslato: April 06, 2015, 05:26:52 posle podne »
Pa ako ljudi sa 30god staza u ovom sportu rade svaku misicnu grupu 1x tjedno, zasto bi ti sa svojih 15god radia 2 puta ?

pa ne znam imam osecaj kao da je malo 1x svaku misicnu grupu.

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #10 poslato: April 06, 2015, 05:28:51 posle podne »
dobro pedja hvala ti na misljenju,ali ako imam 15 godina ja nisam novajlija u ovom sportu,treniram malo vise od dve godine,jeste da nije sve bio bodybuilding,vecinu sam radio bodyweight,a split promenicu za par dana,kakav split je dobar po tebi?

dobro-izivni sto sam te nazvao neisukusnim ,a imas 15 god..
i sta menja u tome sto sam rekao,a oko trening programa?

pa poslusacu te i promenicu.

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #11 poslato: April 06, 2015, 05:33:09 posle podne »
Ispostuj sta ti ljudi govore,jer si ti sa 15 godina pocetnik u svakom smislu.Taj nacin koji ti hoces da ispostujes cete samo odvesti u pretreniranost i to je to.Oporavak,ishrana i suplementacija ne smiju biti zanemareni kod bilo kog oblika treninga..Na primjer ja imam druga koji trenira blizu 20 godina,trenira maltene svaki dan,biceps radi i po tri puta nedeljno,suplementacija i ishrana su mu fenomenalni,uzima AAS godinama i svako malo mi se zali kako od bolova uvece ne moze da zaspi,pored svega navedenog.Ali kod njega je problem druge vrste,on je toliki zavisnik od teskog treninga da sebi pravi vise stete nego koristi,a pritom koliko mu god ko o tome pricao,ne moze da utice na njega da to promijeni.

ishrane se pridrzavam osim kad mi je cheat day,pa i ja sam izgleda kao taj tvoj drug,ali moracu da promenim.

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #12 poslato: April 06, 2015, 07:27:30 posle podne »
Pa imaš utisak da je malo jednom nedeljno da radiš partiju jer JOŠ NE ZNAŠ DA JE ODRADIŠ KVALITETNO.
Odradi leđa ili noge kvalitetno, pa da vidiš šta je

Van mreže Pulss

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
  • Sky's the limit.
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #13 poslato: April 06, 2015, 08:24:33 posle podne »
Kad odradis noge kvalitetno nece ti bit do drugoga treninga nogu u tjednu, nego ces psovat sta si i prvoga napravia  :D
The ones who say ''you can't'' and ''you won't'' are probably the ones scared that ''you will''.

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #14 poslato: April 06, 2015, 08:27:21 posle podne »
Kad odradis noge kvalitetno nece ti bit do drugoga treninga nogu u tjednu, nego ces psovat sta si i prvoga napravia  :D

brt meni i nije do drugog treninga,tri-cetri dana posle leg daya sam u brutalnim bolovima.
ali nzm kako da dokazem sebi da je dovoljno 1x svaki misic nedeljno