April 20, 2024, 02:14:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Zatezanje i izgradnja misica  (Pročitano 3659 puta)

Van mreže Ja88

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Zatezanje i izgradnja misica
« poslato: April 07, 2015, 10:50:48 pre podne »
Postovanje,


Moje ime je Milica. Potrebna mi je mala pomoc strucnih lica, kako ne bih pocinjala nista na svoju ruku  :)

Imam 26 godina, 165cm visoka i oko 50 kg. Zadovoljna sam sa kilazom, mozda imam malo viska oko struka ali to ce posle par treninga da nestane.

E ovako, s obzirom da se ja vise godina nisam bavila nikakvom fizickom aktivnoscu, i pocela sam zadnjih dva mjeseca da idem na kardio boks 3x nedeeljno a u pauzama idem na brzi hod - zelim da istaknem MALO svoje misice i da se zategnem. Da li mogu poceti da pijem neki whey proteinski sejk posle treninga i koji ? A neke tablete vitamine minarele ? To su mi savjetovali ali se ja jos nisam usudila.

Da takodje ishrana mi nazalost nije savrsena zbog obima posla i radnog vremena pa sam zapravo mislila da sa tim zamijenim makar jedan dobar obrok koji ovako preskacem.

Da se razumemo - ne zelim da budem nabiledovana, zelim da budem zategnuta ispravljena samouverena zena  :D

Hvala!!!!!!!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Zatezanje i izgradnja misica
« Odgovor #1 poslato: April 07, 2015, 10:54:15 pre podne »
Cao.

Daj nam jelovnik po obrocima da vidimo.

Van mreže Ja88

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Zatezanje i izgradnja misica
« Odgovor #2 poslato: April 07, 2015, 11:22:50 pre podne »
Pa, ne mogu se bas pofaliti ....

Jedem uglavnom 2x dnevno - doruckujem vrlo rijetko i to uglavnom npr. integralne stapice i jogurt oko 10h,kroasan
onda rucam na pauzi oko 13h - piletinu,rizu nekad pojedem i pizzu i hamburger  ;D dolzim kuci tek oko 15do7, trening mi je od 7-8 i onda veceram nesto lagano, nekako nisam ni gladna, jedem inace kao pticica  :-*
Obozavam slatkooo !

Da popodne obavezno pojedem babanu i cijednjenu pomorandzu...

to je to ....

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Zatezanje i izgradnja misica
« Odgovor #3 poslato: April 07, 2015, 11:36:36 pre podne »

Van mreže Ja88

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Zatezanje i izgradnja misica
« Odgovor #4 poslato: April 07, 2015, 11:54:18 pre podne »
Hvala na odgovru.

Moram da priznam da nije da sam bas neinfromisana o pravilnoj ishrani, i slicno ...
Samo jednostvano moj tempo rada i radno vreme me zaista onemogucuju da svaki dan sve ispostujem ...
Mogu da se pridrzavam dorucka i rucka ,vecera nema sanse ...zbog toga sam i mislila da ukljucim whey proteinski sejk u zamjenu za obrok ili samo posle treninga ? Koji ?
koje vitamine minerale ?
omega 3 ?

Opet ,ja ne zelim mnogo istaknute misice, niti zelim da ih dobijem za 10 dana ...zelim da nastavim da treniram, poboljsam ishranu i da rezultati sami dodju ...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Zatezanje i izgradnja misica
« Odgovor #5 poslato: April 07, 2015, 12:13:59 posle podne »
Mislim da treba da ides korak po korak. Lagano sa suplementima, prvo se navikni da imas 4 obroka dnevno, sa dobrim odnosom makronutrtijenata pa ces lako da ubacis posle whey, omege i sta vec.

Van mreže Ja88

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Zatezanje i izgradnja misica
« Odgovor #6 poslato: April 07, 2015, 12:30:21 posle podne »
Zahvaljujem  ;)