April 28, 2024, 03:35:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.103 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: NOVI REZULTATI  (Pročitano 9525 puta)

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: NOVI REZULTATI
« Odgovor #15 poslato: April 03, 2007, 10:12:29 posle podne »
e hvala,hvala....
Da htjela bih reci curama da samo treba truda,truda i truda.....
Sto se tice programa ishrane tu nema puno filozofije???ja nemam neki magicni meni....dakle to je ono sto je ovdje napisano mozda milion puta,ali cu ipak i ja napisati....Dakle moj menu je:pahuljice,piletina i ostalo meso bez svinjetine naravno,tunjevina,bjelance,salate,povrce,nemasni sir,dijetalni vocni jogurti(to mi dopunjuje zelju za slatkisima jer je poznato da mi zene smo dosta slabe na slatkise)bez ikakvog hjleba...dakle to je uglavnom sto je vec vidjeno na forumu....
Znaci treba samo malo se potruditi...meni je takodje pocetak bio tezak pa sam ne znam neko vrijeme samo nesto pisala po forumu i filozofirala pa mi je onda neko fino reko kao odkada pricas da ces smrsati, mogla si do sada vec 5kg da smrsas i bio je u pravu...dakle samo treba biti uporan na pocetku a posle sve ide lakse....
Takodje moram dodati da mi je dosta pomoglo i to sto svakodnevno jurim na posao,znaci putujem sat vremena,uzimam jedan bus ,pa dva metroa pa puno i brzo pjesacim,tako da moram reci:djevojke jurite na posao u skolu....pomaze....
Na kraju moram da se jos i pohvalim...naime posto sam napravila veliki napredak u svome vjezbanju,muz mi je poklonio jos jednu spravu za noge i ruke, tako da sam sada kompletna i imam morala za jos vise vjezbanja;;;
Nadam se da nisam dosadna ali jednostavno sam zadovoljna sobom...
pozdrav svima na forumu i samo naprijed....
Bisou....