Mart 28, 2024, 07:48:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Oldschool - napredak :D  (Pročitano 18007 puta)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #30 poslato: Avgust 17, 2015, 05:12:22 posle podne »
Ovo je i dalje horor. Kome preti lock ne izbaci li autor uskoro nesto iole smislenije, tipa jelovnika ili plana treninga.
suck it up, buttercup

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #31 poslato: Avgust 17, 2015, 05:13:20 posle podne »
Pa bas zato cilj nije da se prezderavas i da nabacujes 5kg sala za pola kg misica, za ovo su potrebne godine i godine rada, lagan kalorijski suficit, jak trening to je pun pogodak :D

A i ne vidim cemu samo prica o kalorijama?
1000kalorija iz pice i 1000kalorija iz mesine nisu isto. Pozdrav.

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #32 poslato: Avgust 17, 2015, 05:18:00 posle podne »
Kreni da citas nutrition deo foruma

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #33 poslato: Avgust 17, 2015, 05:19:14 posle podne »
Bolje napravi kao covek jelovnik, nego sto ovako radis i brojis neke kalorije, drzi se makro nutrijanata (uh, masti, proteina) nego da gledas u kalorije.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #34 poslato: Avgust 17, 2015, 05:22:34 posle podne »
 :o :o
ok
kada vec imas tako "sjajan stav" pa da ti onda i cika Peki kaze
daklem

Citat
Nemam 16 godina vec 18. Nisam dehidrirao nego vec  to je zato sto nisam trcio toliko, pa sad naglo.

Napisao sam 16-18 sto znaci da sam napisao TACNO,a to sto ti se NE RAUZMES u ni jedan sport a ponajmanje ovaj,to ti ne daje za pravo da ti nekome objasnjavas DA LI SI ti dehidrardio ili nisi,posto znaci koje opisujes su aposlutni znanic PRETRIENIRATISTI pre svega,pa ona i dehidracije tela.Koliko je pametno to da radis sa 18 godina-pa ajde da ti ovako pojasnim na SRPSKOM starom jeziku,posto da koristim neku drugu terminlogoju nema smisla.To ces da osetis kasnije u svom zivotu-na zalost i ako nastavis to da radis!!

Citat
A sta mislis koliko bi kalorije trebam unositi za definiciju? lol pa normalno da ce biti manje kalorije nego sto sam pre unosio.

Kaze se -manje kalorija,ali to je nekea druga tema,vec nemam ja sta da mislim niti hocu da mislim,vec ako zelis da radis nesto KAKO treba onda se radi sa planom i programom i postuju se pravila koja postoje a ne izmislja se topla voda i prave BUDALSTINE koje ti radis i to sto radis sebi!

Citat
Ne vezbam za masu, cilj mi je definicija i kondicija. Zbog natprevare.

to kako vezbas ne bih sada ni komentarisao,ali POSLEDICA tvog vezbanja i ishrane itd ce biti ,hronicna pretreniranost,gubitak kilaze,malaksalost,anemija,metabolicki poremccaj-BAS OVIM REDOM kojimsam ti NACRTAO!

Citat
Oko 12 popodne nekad jedem jer dotad i spavam :D kad imam slobodnog vremena.

sportista na mestu!

Citat
Pa na definiciji koliko sam procitao po internetu, mora da si u kaloriski deficit.

mora ali ti si u METABOLICKOM PROBLEMU..ufff pardon,znam da ne kapiras...mora da si u deficitu ali ti si na korak od RAZBOLEVANJA

Citat
Masa jedino sto me nervira jeste da ces dobiti i salo. A posle dok skidam to salo, ima svaki dan da se nerviram, pa zato i ne vezbam za masu.

Uciti,uciti i samo uciti..znas ko je to rekao??

Citat
Zaboravio da se nadovezem. na definiciji UH i masti mora da se namale,

???

Citat
Pa ja skoro svako jelo mi je sa maslinovo ulje, a i u ribu ima zdravih masti. Zdravi masti nisu problem, problem je drugo vec kaloriski limit.

a ti znas svoj cal limit?

Citat
pa koliko vidim, proteinsku hranu i konzumiram. U belcavine od jajeta ima proteine, dok onu zutku ima kalorije.

a znas koliko ima u BELKU proteine a koliko u zutku kalorje i maste ?? ;D

Citat
Vise salo nabacis nego cistu misicnu masu, a posle da bi skidao to salo moras sve high intensity cardio da radis nakon teretane.

e jbg...

ps
ti mora da si neko drugi ko je uzeo ovom momku sifru od profila i sada ovde spmaujes,jer da jucer pricas da je nedelja ,a danas da pricas da je petak..

Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #35 poslato: Avgust 17, 2015, 05:29:30 posle podne »
Edit: obrisana, losa slika.

:o :o
ok
kada vec imas tako "sjajan stav" pa da ti onda i cika Peki kaze
daklem

Citat
Nemam 16 godina vec 18. Nisam dehidrirao nego vec  to je zato sto nisam trcio toliko, pa sad naglo.

Napisao sam 16-18 sto znaci da sam napisao TACNO,a to sto ti se NE RAUZMES u ni jedan sport a ponajmanje ovaj,to ti ne daje za pravo da ti nekome objasnjavas DA LI SI ti dehidrardio ili nisi,posto znaci koje opisujes su aposlutni znanic PRETRIENIRATISTI pre svega,pa ona i dehidracije tela.Koliko je pametno to da radis sa 18 godina-pa ajde da ti ovako pojasnim na SRPSKOM starom jeziku,posto da koristim neku drugu terminlogoju nema smisla.To ces da osetis kasnije u svom zivotu-na zalost i ako nastavis to da radis!!

Citat
A sta mislis koliko bi kalorije trebam unositi za definiciju? lol pa normalno da ce biti manje kalorije nego sto sam pre unosio.

Kaze se -manje kalorija,ali to je nekea druga tema,vec nemam ja sta da mislim niti hocu da mislim,vec ako zelis da radis nesto KAKO treba onda se radi sa planom i programom i postuju se pravila koja postoje a ne izmislja se topla voda i prave BUDALSTINE koje ti radis i to sto radis sebi!

Citat
Ne vezbam za masu, cilj mi je definicija i kondicija. Zbog natprevare.

to kako vezbas ne bih sada ni komentarisao,ali POSLEDICA tvog vezbanja i ishrane itd ce biti ,hronicna pretreniranost,gubitak kilaze,malaksalost,anemija,metabolicki poremccaj-BAS OVIM REDOM kojimsam ti NACRTAO!

Citat
Oko 12 popodne nekad jedem jer dotad i spavam :D kad imam slobodnog vremena.

sportista na mestu!

Citat
Pa na definiciji koliko sam procitao po internetu, mora da si u kaloriski deficit.

mora ali ti si u METABOLICKOM PROBLEMU..ufff pardon,znam da ne kapiras...mora da si u deficitu ali ti si na korak od RAZBOLEVANJA

Citat
Masa jedino sto me nervira jeste da ces dobiti i salo. A posle dok skidam to salo, ima svaki dan da se nerviram, pa zato i ne vezbam za masu.

Uciti,uciti i samo uciti..znas ko je to rekao??

Citat
Zaboravio da se nadovezem. na definiciji UH i masti mora da se namale,

???

Citat
Pa ja skoro svako jelo mi je sa maslinovo ulje, a i u ribu ima zdravih masti. Zdravi masti nisu problem, problem je drugo vec kaloriski limit.

a ti znas svoj cal limit?

Citat
pa koliko vidim, proteinsku hranu i konzumiram. U belcavine od jajeta ima proteine, dok onu zutku ima kalorije.

a znas koliko ima u BELKU proteine a koliko u zutku kalorje i maste ?? ;D

Citat
Vise salo nabacis nego cistu misicnu masu, a posle da bi skidao to salo moras sve high intensity cardio da radis nakon teretane.

e jbg...

ps
ti mora da si neko drugi ko je uzeo ovom momku sifru od profila i sada ovde spmaujes,jer da jucer pricas da je nedelja ,a danas da pricas da je petak..
Okej, pedja kako ti kazes. Pa onda  reci koji bi trebalo biti kaloriski limit ?

A za ishranu, ispisacu kasnije jer sad zurim na  kardio treningu


Edit u belku ne znam, samo sam cuo da samo u belku ima proteine, dok u zutku kalorije i masti. A i vec profesorica (kad sam bio u srednju) rekla da od 2 cela jajeta ne sme vise jesti jer holesterol se pokacuje, koliko je to tacno ne znam, al se pridrzavam na to.

« Poslednja izmena: Avgust 17, 2015, 05:33:48 posle podne oldschool »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #36 poslato: Avgust 17, 2015, 05:32:14 posle podne »
Jos jedna slika. Na brzinu
Posto trebam ici na kardio
Trening

da ova slika govori da ti je cardio vise nego potreban!  :) 8)

a jos da znam o kakvom kalorijskom LIMITU govoris,bilo bi ekstra

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #37 poslato: Avgust 17, 2015, 05:34:12 posle podne »
Kroz jedno uvo ti udje, a kroz drugo izadje.

Pa. Izgledas kao da imas 14-15god, a ne 18.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #38 poslato: Avgust 17, 2015, 05:37:22 posle podne »
Al jbt Pekos sto ne obrises ovu temu, vidis da zajebava?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #39 poslato: Avgust 17, 2015, 05:43:55 posle podne »
Jos jedna slika. Na brzinu
Posto trebam ici na kardio
Trening

da ova slika govori da ti je cardio vise nego potreban!  :) 8)

a jos da znam o kakvom kalorijskom LIMITU govoris,bilo bi ekstra

Nadovezacu se kasnije Pedja. Nemoj me pogresno shvatiti, kardio mi je potreban samo radi kondicije i radi definicije misice na ruke.

Pa kazes da ovo sto radim nevalja. Hm, sa malaksanost nisam nikada imao problema, hvala bogu. Tu ishranu sad koji sam ti napisao je za ovog dana. A napisacu ti detaljnju ishranu kako se odprilike hranim kasnije kad se vratim sa kardio treninga.

A zasto mislis da ne valja raditi sad kardio? nisam ni previse mrsav.

Nadovezacu se kasnije, kad se vratim.

Ipak, hvala na savetima.  I jos nesto, planiram uzeti Whey, pa da vidim sta dalje.

A na kilazi to si u pravu. Mada sad ili sutra cu da merim kilazu, al odprilike mislim da sam 60 kg, al ne shvataj me ozbiljno nisam se merio. Bar jos 20 kg ako mogu stici do 80, al cisto sumnjam :D




Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #40 poslato: Avgust 17, 2015, 06:08:05 posle podne »
U zumancu imas i proteina, procitaj malo o jajima i videces da zumance nije toliko zlo koliko mislis i slobodno ga jedi.

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #41 poslato: Avgust 17, 2015, 06:17:02 posle podne »
Kardio za definiciju ruke...
Jel si to cuo od Kristijana Golubovica?

Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #42 poslato: Avgust 18, 2015, 02:22:38 posle podne »
Kardio za definiciju ruke...
Jel si to cuo od Kristijana Golubovica?

Ne. Pa s kardio gubis salo, a ti gubis po celom telu, sta oko toga nije jasno?

Koliko je manji procenat BF, to ce biti misici izrazeniji, ispravi me ako gresim.

U zumancu imas i proteina, procitaj malo o jajima i videces da zumance nije toliko zlo koliko mislis i slobodno ga jedi.

Mozda ima, ali ima vise kalorije. A ako jedes cello jaje, vise od 2 ne bi trebalo. Jer se holesterol povecava, bar profesorica po hemije nam je tako rekla kad sam bio srednju.



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oldschool - napredak :D
« Odgovor #43 poslato: Avgust 18, 2015, 02:52:27 posle podne »
Citat
Jer se holesterol povecava, bar profesorica po hemije nam je tako rekla kad sam bio srednju.

 :'(