Mart 29, 2024, 10:33:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Pavac slike  (Pročitano 26887 puta)

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #30 poslato: Avgust 18, 2015, 06:12:05 posle podne »

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #31 poslato: Avgust 18, 2015, 06:15:00 posle podne »
Pa zavisi kolika su 2 parceta, obicno su cela pileca prsa oko 500g sve zavisi od pileta, pirinac kad nabubri 100g ti je samo oko 20g UH sve treba da gledas sirovo, ne gledaj na kg bolje prati ogledalo mada ne znam sta mislis da si napredovao iz 5 treninga.

mani me se brojki
nista ne brojim samo jedem sve
nisam ni rekao da sam napredovao,samo pisem ishranu i trazim sugestije

Van mreže theanimal

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Pavac slike
« Odgovor #32 poslato: Avgust 18, 2015, 06:21:23 posle podne »
Pa zavisi kolika su 2 parceta, obicno su cela pileca prsa oko 500g sve zavisi od pileta, pirinac kad nabubri 100g ti je samo oko 20g UH sve treba da gledas sirovo, ne gledaj na kg bolje prati ogledalo mada ne znam sta mislis da si napredovao iz 5 treninga.

mani me se brojki
nista ne brojim samo jedem sve
nisam ni rekao da sam napredovao,samo pisem ishranu i trazim sugestije
Lepo ti kaze decko ,ja jedem 800 grama piletine dnevno pa je iseckam na dosta komada ,sad jedno moze da ima i 150 a i 40 g ,ne znam sta se gubis odmah...

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #33 poslato: Avgust 18, 2015, 06:24:12 posle podne »
Pa zavisi kolika su 2 parceta, obicno su cela pileca prsa oko 500g sve zavisi od pileta, pirinac kad nabubri 100g ti je samo oko 20g UH sve treba da gledas sirovo, ne gledaj na kg bolje prati ogledalo mada ne znam sta mislis da si napredovao iz 5 treninga.

mani me se brojki
nista ne brojim samo jedem sve
nisam ni rekao da sam napredovao,samo pisem ishranu i trazim sugestije
Lepo ti kaze decko ,ja jedem 800 grama piletine dnevno pa je iseckam na dosta komada ,sad jedno moze da ima i 150 a i 40 g ,ne znam sta se gubis odmah...

ko se bre gubi purgeru?
jel lepo drugarica ,,Milenadiao'' rekla da samo jedem
imam 16 godina i nemam pametnija posla od brojanja gramaza
samo krkanje i dobar trening
poz

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Pavac slike
« Odgovor #34 poslato: Avgust 18, 2015, 06:33:16 posle podne »
Pa treba da brojis jer verovatno jedes premalo, a to ces da utvrdis nekim merenjem hrane pa tek kad si vec neko vreme u tome pa znas tacno koliko je 100g cega bice ti lakse.

Van mreže theanimal

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Pavac slike
« Odgovor #35 poslato: Avgust 18, 2015, 06:46:37 posle podne »
Pa zavisi kolika su 2 parceta, obicno su cela pileca prsa oko 500g sve zavisi od pileta, pirinac kad nabubri 100g ti je samo oko 20g UH sve treba da gledas sirovo, ne gledaj na kg bolje prati ogledalo mada ne znam sta mislis da si napredovao iz 5 treninga.

mani me se brojki
nista ne brojim samo jedem sve
nisam ni rekao da sam napredovao,samo pisem ishranu i trazim sugestije
Lepo ti kaze decko ,ja jedem 800 grama piletine dnevno pa je iseckam na dosta komada ,sad jedno moze da ima i 150 a i 40 g ,ne znam sta se gubis odmah...

ko se bre gubi purgeru?
jel lepo drugarica ,,Milenadiao'' rekla da samo jedem
imam 16 godina i nemam pametnija posla od brojanja gramaza
samo krkanje i dobar trening
poz
Zato i kazem,verovatno nije znala koliko je to tvoje "jedenje" dva krompira i dva stapica od mesa...Sine "trazi" ti se cheat posle 7 dana piletine i krompira a ni ti nisi postovao,pusti ovu pricu ,nisi za to :)

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #36 poslato: Avgust 18, 2015, 07:22:23 posle podne »
Pa zavisi kolika su 2 parceta, obicno su cela pileca prsa oko 500g sve zavisi od pileta, pirinac kad nabubri 100g ti je samo oko 20g UH sve treba da gledas sirovo, ne gledaj na kg bolje prati ogledalo mada ne znam sta mislis da si napredovao iz 5 treninga.

mani me se brojki
nista ne brojim samo jedem sve
nisam ni rekao da sam napredovao,samo pisem ishranu i trazim sugestije
Lepo ti kaze decko ,ja jedem 800 grama piletine dnevno pa je iseckam na dosta komada ,sad jedno moze da ima i 150 a i 40 g ,ne znam sta se gubis odmah...

ko se bre gubi purgeru?
jel lepo drugarica ,,Milenadiao'' rekla da samo jedem
imam 16 godina i nemam pametnija posla od brojanja gramaza
samo krkanje i dobar trening
poz
Zato i kazem,verovatno nije znala koliko je to tvoje "jedenje" dva krompira i dva stapica od mesa...Sine "trazi" ti se cheat posle 7 dana piletine i krompira a ni ti nisi postovao,pusti ovu pricu ,nisi za to :)

purgeru,mani me se spama
ti si neki Arnold,jedeš clean 11 meseci i onda sebi daš 1 dan oduška,ha?  ;)
ja jedem ovako,to sto se nekome ne svidja,pa izmisli pricu kako varam narod,hej junace,nisam ja Milan Tarot
pozzz

Van mreže theanimal

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Pavac slike
« Odgovor #37 poslato: Avgust 18, 2015, 07:53:39 posle podne »
Pa zavisi kolika su 2 parceta, obicno su cela pileca prsa oko 500g sve zavisi od pileta, pirinac kad nabubri 100g ti je samo oko 20g UH sve treba da gledas sirovo, ne gledaj na kg bolje prati ogledalo mada ne znam sta mislis da si napredovao iz 5 treninga.

mani me se brojki
nista ne brojim samo jedem sve
nisam ni rekao da sam napredovao,samo pisem ishranu i trazim sugestije
Lepo ti kaze decko ,ja jedem 800 grama piletine dnevno pa je iseckam na dosta komada ,sad jedno moze da ima i 150 a i 40 g ,ne znam sta se gubis odmah...

ko se bre gubi purgeru?
jel lepo drugarica ,,Milenadiao'' rekla da samo jedem
imam 16 godina i nemam pametnija posla od brojanja gramaza
samo krkanje i dobar trening
poz
Zato i kazem,verovatno nije znala koliko je to tvoje "jedenje" dva krompira i dva stapica od mesa...Sine "trazi" ti se cheat posle 7 dana piletine i krompira a ni ti nisi postovao,pusti ovu pricu ,nisi za to :)

purgeru,mani me se spama
ti si neki Arnold,jedeš clean 11 meseci i onda sebi daš 1 dan oduška,ha?  ;)
ja jedem ovako,to sto se nekome ne svidja,pa izmisli pricu kako varam narod,hej junace,nisam ja Milan Tarot
pozzz
ne znam sta si istripovao ,licis na kostura a ti ne jedes nego prezivljavas bukvalno.batali bolje bilo kakav vid sporta ,nisi za to :)

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #38 poslato: Avgust 18, 2015, 07:59:34 posle podne »
đeš na Rusiju?

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #39 poslato: Avgust 18, 2015, 08:00:55 posle podne »
elem purgeru,nemoj nabijati postove na mojoj temi i spamovati je glupostima i citiranjem
tema je za moje slike i napredak,ne za prepirke
pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Pavac slike
« Odgovor #40 poslato: Avgust 18, 2015, 09:33:21 posle podne »
Mali imas 16 godina, nema potrebe da tako razgovaras sa bilo kime. Osnova ovog sporta je merenje hrane, tacnije cilj je tacno znati koliko cega unosis u sebe. I garantujem ti da jedes upola manje nego sto bi trebao.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #41 poslato: Avgust 18, 2015, 09:38:37 posle podne »
Pozdrav druze
Nas drug forumas ,,animal'' me je vec pokusao izvredjati na prvoj strani
sada opet on ,,zakuvava'' i prvi pocinje tako da sam ja ovde uradio jedno veliko NISTA
elem,jedem koliko jedem,i koliko mi finansije dozvoljavaju
sam sebe finansiram i sve sam sebi placam,finansijska podrska roditelja - 0 %
tako da se nekada desava da ne mogu da ispratim ishranu i sve to,ali kako ide tako je  :)
sto se tice merenja,ako vas bas zanima,belo meso kupujem za 500 gr ili 400 gr-to ti dodje nekoliko parcadi i to mi je rucak...krompir zaista nikada nisam merio ali dobro
samo jedem i treniram,sve ce doci na svoje  :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Pavac slike
« Odgovor #42 poslato: Avgust 18, 2015, 09:44:36 posle podne »
Ma sve je to u redu, ali ga kao mladji iskuliras, nema potrebe za tim Purgeru. Vec ce ga neko od starijih forumasa ili moderatora opomenuti. Sto se tice hrane, postujem da se finansiras sam, ali ti objansjavamo da je vazno znati koliko ti cega treba i koliko tacno jedes cisto da bi znao da li jedes dovoljno, ili nedovoljno i to je razlog sto ne rastes.
A kad se stavi na papir i izmeri, i vidis koliko malo si u stvari jeo, shvatices o cemu ti pricam.
Ajde samo polako bez zurbe, probaj da meris hranu i da jedes sto vise od tih namirnica koje su ti rekli i nista se ne brini.
Pozdrav
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #43 poslato: Avgust 18, 2015, 09:46:26 posle podne »
u redu,pocinjem od sutra da merim sve sto se izmeriti moze  :)
kad budem rezimirao jedan ceo dan sa gramazama,napisacu pa cemo se dalje dogovoriti

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Pavac slike
« Odgovor #44 poslato: Avgust 19, 2015, 08:08:38 pre podne »
Ti meri da znaš da nisi otišao previše ili premalo, ali biće to ok svakako u tim godinama.
suck it up, buttercup