Mart 28, 2024, 10:06:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Pavac slike  (Pročitano 26880 puta)

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Pavac slike
« Odgovor #60 poslato: Septembar 16, 2015, 01:46:00 posle podne »
Jedino ti je 3. obrok kako treba.
Samo je i tu pitanje kolicine. Dva krompira mogu da imaju 300g, a mogu 700.
Par parcica belog... To moze da bude 200g, a moze i pola kg.
Ja ne znam sta je ljudima sa time da nece ,,jednolicnu,, ishranu. Pa malo se stisni druze.
Jogurt, mleko... To ne cini obrok.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Pavac slike
« Odgovor #61 poslato: Septembar 16, 2015, 02:32:18 posle podne »
Neće jednolično a svakog jutra u pekari ili kući hleb i namaz. Wow. Izbor.
suck it up, buttercup

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #62 poslato: Septembar 16, 2015, 03:09:17 posle podne »
Jedino ti je 3. obrok kako treba.
Samo je i tu pitanje kolicine. Dva krompira mogu da imaju 300g, a mogu 700.
Par parcica belog... To moze da bude 200g, a moze i pola kg.
Ja ne znam sta je ljudima sa time da nece ,,jednolicnu,, ishranu. Pa malo se stisni druze.
Jogurt, mleko... To ne cini obrok.

izvini BB guru...ne tece svakom med i mleko...
naravno da ni ne znam koliko kolicinski jedem kad mi vaga ne radi
tacnije radi,ali moze lagano i da pogresi..tako mi je jednom od potrebnih 50 gr jagoda,ja sam na kraju skontao da je to 20 gr jagoda..tako da se ne mogu osloniti na vagu
da se stisnem? ja sam se vec dovoljno stisao....

Neće jednolično a svakog jutra u pekari ili kući hleb i namaz. Wow. Izbor.

ne kontam tvoj post...
gde ti ovde vidis hleb i namaz?

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Pavac slike
« Odgovor #63 poslato: Septembar 16, 2015, 03:44:54 posle podne »
suck it up, buttercup

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #64 poslato: Septembar 16, 2015, 04:08:37 posle podne »
Nemam ja sta da smirujem strasti. Ja pitam da li je ishrana dobra a dobijem odgovor da treba da se ,,stisnem'' i da ja jedem ,, hleb i namaz'' ....

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Pavac slike
« Odgovor #65 poslato: Septembar 16, 2015, 04:52:10 posle podne »
Molim te se smiri i čitaj šta zapravo pišemo, a pogotovo da ne vređaš Marka onim podrugljivim BB guru.

Marko je prokomentarisao a ja se nadovezala na činjenicu da sve žive smara da jedu jednolično, misleći na to da inače ljudi tripuju raznolikost ishrane kad imaju mogućnost.

Spusti loptu i nauči se poštovanju drugih. Ne priliči ti godinama
suck it up, buttercup

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #66 poslato: Septembar 16, 2015, 05:13:18 posle podne »
Kako god...
Ja dovoljno postujem druge,forum nije mesto da se to odredjuje posto internet nije realan zivot.  ;)
Da li je ishrana dobra? Cini mi se da moze mnogo bolje ali ovo je neki maskimum sto mogu da finansijski izdrzim. Voleo bi i u skoli da mogu da jedem meso i da uvek imam mesa i kod kuce ali nema se para... snalazim se koliko mogu...
krenuo sam u teretanu pre nekih mesec dana...rezultati za sada solidni,nista spektakularno ali sta je tu je...
poz

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Pavac slike
« Odgovor #67 poslato: Septembar 16, 2015, 05:41:43 posle podne »
Vec su ti rekli da ishrana nije dobra, te pare od wheya daj za hranu, kupi vagu, sastavi malo bolji jelovnik ako si u mogucnosti, stavi ovde pa cemo ispraviti ako ne valja nesto, ne ide ovako...

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #68 poslato: Septembar 16, 2015, 05:55:10 posle podne »
Whey moram da imam...
veliki problem mi je PWM...cvrst obrok posle treninga nekada imam tek 3-4 sata kasnije i moram da popijem protein da bi me drzao do tad...
sad cu malo da pregledam cene vagica..  :)
i zasto ovaj jelovnik ne valja? to sam sastavio sa Cvetkom i cini mi se da je ok, malo sam ja tu nesto jos ceprkao ali osnova je tu...
poz

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Pavac slike
« Odgovor #69 poslato: Septembar 16, 2015, 05:59:20 posle podne »
Sto ne poneses cvrst obrok u teretanu pa pojedes posle treninga?
Imas okej vage za 1500 din. Ne valja jer nisi napisao kolicinu hrane u gramima i ako hoces da postignes nesto ne mozes da kombinujes dorucak tako, malo cu kifle, malo jogurta itd.
Uzmes vagu, pare od wheya das za hranu, sastavis jelovnik, napises ovde i mi ispravimo sto ne valja :)

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Pavac slike
« Odgovor #70 poslato: Septembar 16, 2015, 07:19:51 posle podne »
Whey moram da imam...
veliki problem mi je PWM...cvrst obrok posle treninga nekada imam tek 3-4 sata kasnije i moram da popijem protein da bi me drzao do tad...
sad cu malo da pregledam cene vagica..  :)
i zasto ovaj jelovnik ne valja? to sam sastavio sa Cvetkom i cini mi se da je ok, malo sam ja tu nesto jos ceprkao ali osnova je tu...
poz
Ima dosta faktora zasto ovaj jelovnik ne valja, nekolicina ti je vec napisala,sad je na tebi, procesljaj malo Nutrition,pa cak i Slike clanova i clanica gde su vecina stavljali svoje ishrane kao i ja npr... Osnova? osnova nije ni blizu za neku izgradnju ,u pocetku mozda bude okej jer si tek krenuo da vezbas ali bajo moj kasnije sa ovakvom ishranom malo sta mozes postici... Ako i nemas para mi nismo krivi realno, ne moras da se izdrkavas na ljude koji zele da ti pomognu a ti teras nesto svoje.. pozz :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Pavac slike
« Odgovor #71 poslato: Septembar 16, 2015, 09:15:29 posle podne »
Alo sinak ono sto sam tebi rekao je daleko od ovoga ja sam ti dao kombinaciju:
Jaja+ovsene
Meso+pirinac
Krompir+riba
Sir+orasasti plodovi
Kolicine sebi prilagodjavaj.
Nemoj mene da mesas u ovo tvoje molim te!

Al ti uvek kukas, mozemo da se borimo, a ti ne mozes? Ne znam da li si glup da mislis da je 20g jagoda ustvari 50g jagodina, malo razmisli.

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Pavac slike
« Odgovor #72 poslato: Septembar 16, 2015, 10:37:15 posle podne »
Evo ga bb guru... To što si ti bezobrazan, to je tvoja stvar. Ja sr ne lozim na te stvari, da se mi raspravljamo preko neta. Ja nigde nisam video da si bio napisao da je ovo tvoj maksimum, što se tiče finansija?
Samo sam video da imaš whey, pa sam išao logikom da onda imaš i za još mesa ili još koje jaje. Ja,jbg, nemam pare za whey, već sve dam za hranu. Šta da radim, tako je sad. Biće bolje. A ti, umesto da se raspravljas, bolje shvati da je ishrana broj jedan.
« Poslednja izmena: Septembar 16, 2015, 10:39:04 posle podne mareee »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pavac slike
« Odgovor #73 poslato: Septembar 16, 2015, 10:40:09 posle podne »
Pavac jos jednom se prokenjaj po nekome ko hoce da ti pomogne, letis.

Whey moras da imax al meso ne. Jos jedan kome je mozak ispran. Evo mesec dana ne uzimam whey, jer me mrsko. I sta se desilo, aps nista.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Pavac slike
« Odgovor #74 poslato: Septembar 16, 2015, 11:42:47 posle podne »
Pavac jos jednom se prokenjaj po nekome ko hoce da ti pomogne, letis.

Whey moras da imax al meso ne. Jos jedan kome je mozak ispran. Evo mesec dana ne uzimam whey, jer me mrsko. I sta se desilo, aps nista.
x2
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.