Mart 29, 2024, 03:22:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Pavac slike  (Pročitano 26891 puta)

Van mreže bobangsxr

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Pavac slike
« Odgovor #90 poslato: Septembar 17, 2015, 08:16:34 posle podne »
E pa vidis, ta gluperda nije dobila misice zato sto mnogo dobro prica nego zbog pravilne ishrane i dobrog treninga  ;)

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #91 poslato: Septembar 17, 2015, 08:23:46 posle podne »
imam ja dovoljno drugova koji se dave u picama i kolama i cigaretama,urade par puta nedeljno po koji sklek pa opet imaju six pack i grudi i sve sto im treba...sto se kaze - os*alo ih... geneticari u pocetku jako brzo napreduju i posle stanu i batale sve to
ja nisam geneticar i ne planiram da batalim  ;)
poz

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Pavac slike
« Odgovor #92 poslato: Septembar 18, 2015, 12:51:12 pre podne »
Zaboravio sam da kazem da u teretanu idem oko 35 dana.

Cek,35 dana ukupno vezbas??Pa tebe nisu jos ni upale prosle..Ti sa 68kg ne treba da se obazires striktno na neke rigorozne dijete,samo jedi,jedi i jedi..Ako ne jedes meso neces imati ni misice,ne moze krtina da se stvori WEY proteina,on je samo dodatak hrani..Jedi sto vise i prvi rezultati ce vec biti za koji mesec...Nemoj prednost davati WEY-u,vec mesu..I slusaj savete iskusnijih ljudi ovde,svasta nesto ces nauciti..
Limit in the sky!

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #93 poslato: Septembar 18, 2015, 07:22:29 pre podne »
Zaboravio sam da kazem da u teretanu idem oko 35 dana.

Cek,35 dana ukupno vezbas??Pa tebe nisu jos ni upale prosle..Ti sa 68kg ne treba da se obazires striktno na neke rigorozne dijete,samo jedi,jedi i jedi..Ako ne jedes meso neces imati ni misice,ne moze krtina da se stvori WEY proteina,on je samo dodatak hrani..Jedi sto vise i prvi rezultati ce vec biti za koji mesec...Nemoj prednost davati WEY-u,vec mesu..I slusaj savete iskusnijih ljudi ovde,svasta nesto ces nauciti..

izgleda da se nismo razumeli tacnije da ja nisam lepo vama objasnio
da,u teretanu idem nesto vise od mesec dana,pre neki dan sam platio clanarinu nakon mesec dana treniranja tako da je to to...  :)
sto se tice hrane,trudim se da je sto vise unesem,po mogucstvu sto kvalitetnije
dugo sam bio na fazi ,,mrsavljenja'' pa sam unosio manje hrane i tako mi je ostala navika ali sad se trudim da sto vise jedem....
poz

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Pavac slike
« Odgovor #94 poslato: Septembar 20, 2015, 01:23:50 posle podne »
Snadji se za bicikl i kuvalo za kafu u kome skuvaj jaja za par minuta.  ;) 

Van mreže Kokiroki

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Odg: Pavac slike
« Odgovor #95 poslato: Septembar 20, 2015, 01:41:43 posle podne »
Snadji se za bicikl i kuvalo za kafu u kome skuvaj jaja za par minuta.  ;)
Ima jeftinih klesta za secenje sajli ;)

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #96 poslato: Septembar 20, 2015, 05:00:27 posle podne »
Snadji se za bicikl i kuvalo za kafu u kome skuvaj jaja za par minuta.  ;) 

bicikl imam i kad mogu idem bicom u skolu ali nekad je zaista hladno pa mi lakse peske...kako god,opet moram rano da ustajem
sto se tice jaja,nije problem do kuvala vec do sporeta..jutros sam stavio jaja u 7:50 da se kuvaju a poceo sam da ih jedem u 9:20  >:(  ::)

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Pavac slike
« Odgovor #97 poslato: Septembar 20, 2015, 09:54:58 posle podne »
Macak kuvalo ne ukljucujes u sporet nego u utikac  na 220V , i kada vadis jaja ili ceprkas gledaj da to bude plasticna kasika.

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #98 poslato: Septembar 27, 2015, 11:41:22 pre podne »
Danas je 6 meseci clean ishrane. Ponosan sam na sebe sto sam uspeo ovo sve da obavim. Kao klinac sam isao na razne dijete i izdrzao bi maksimalno 4-5 dana i onda opet junk. Sto se tice ovih 6 meseci,prva 4 meseca su bila mrsavljenje. Poceo sam sa nekih 78 kg a zavrsio sam sa nekih 68. Posle sam presao na masu i trenutno imam 69,5 kg. To me malo brine..  :( Salo na stomaku se ponovo vratilo i u licu sam nesto bucmastiji nego sto sam bio. Kapiram da moram da budem na masi jer mi fali misica ali se bojim da se ne ugojim.  :(
Kardio slabo radim,doplacuje se u teretani pa nemam para.
Kilaze rapidno rastu i prezadovoljan sam. Ono sto sam radio ranije kao seriju,sad mi je zagrevanje.  :)
Visina oko 179 cm.
Trebao sam da se slikam i uporedim slike od ranije,ali eto nisam. Jedino sto imam je ova slika bicepsa od pre nekih 10-ak dana.
http://i.imgur.com/Wy7B7px.jpg?1
da li da nastavim da rokam masu i gym naravno i da se ne obazirem na salce ili sta?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pavac slike
« Odgovor #99 poslato: Septembar 27, 2015, 05:58:44 posle podne »
Savet. Jediiii dokle te zeludac nosi.

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pavac slike
« Odgovor #100 poslato: Septembar 27, 2015, 06:07:04 posle podne »
u redu Bukas,hvala na odgovoru   :)
sto se kaze,ne moram da vezbam do otkaza ali moram da jedem do otkaza  ;D  :D
krken zi  8)