April 26, 2024, 11:18:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-  (Pročitano 29879 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #15 poslato: Avgust 19, 2015, 10:21:45 pre podne »
Pogledaj moju temu od pre neki dan, sastavio sam slican trening pa sam ispravljao jer je bio prevelik obim mada vidim da su ti neki vec odgovorili i ispravljali i ranije.

ok pogledacu,pa jesu ali...

sta?
nije ok sto te savetujemo da manje treniras i da ces bolje napreodvati? ne zvuci lepo?

pedja hteo sam da kazem da sam bio budala,sto nisam poslusao inace vama hvala mnogo.

onda sam ja krivo shvatio to sto si napisao

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #16 poslato: Avgust 19, 2015, 10:25:09 pre podne »
Moraš da shvatiš da imaš samo 15 godina. Koliko god da se tebi žuri, vreme je POTPUNO na tvojoj strani. Sve te super, drop, giga, mega, setove imaš itekako vremena da isprobavaš u godinama koje dolaze.

Super je što si motivisan, ali vrati se u svoje godine.

Imaš ovde vršnjaka, radite zajedno kako da pravite pravilnu osnovu, ne žurite sa stvarima koje tek treba da dođu.

suck it up, buttercup

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #17 poslato: Avgust 19, 2015, 10:28:12 pre podne »
Moraš da shvatiš da imaš samo 15 godina. Koliko god da se tebi žuri, vreme je POTPUNO na tvojoj strani. Sve te super, drop, giga, mega, setove imaš itekako vremena da isprobavaš u godinama koje dolaze.

Super je što si motivisan, ali vrati se u svoje godine.

Imaš ovde vršnjaka, radite zajedno kako da pravite pravilnu osnovu, ne žurite sa stvarima koje tek treba da dođu.

znam shvatam da imam 15 godina,ma ne zuri mi se,znaci skroz da izbacim super,drop serije..
hvala na odgovoru.

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #18 poslato: Avgust 22, 2015, 10:13:35 pre podne »
da li moze neki odgovor za trenutnu ishranu,duze vreme je drzim a nisam se jos ugojio?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #19 poslato: Avgust 22, 2015, 10:21:26 pre podne »
da li moze neki odgovor za trenutnu ishranu,duze vreme je drzim a nisam se jos ugojio?
Jel to ova ishrana sa prve strane,koliko dugo se hranis tako?Koliko sam mogao da vidim u ishrani nemas zdravih masti uopste,valjalo bi da ubacis i njih u ishranu... ;)

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #20 poslato: Avgust 22, 2015, 10:23:22 pre podne »
da li moze neki odgovor za trenutnu ishranu,duze vreme je drzim a nisam se jos ugojio?
Jel to ova ishrana sa prve strane,koliko dugo se hranis tako?Koliko sam mogao da vidim u ishrani nemas zdravih masti uopste,valjalo bi da ubacis i njih u ishranu... ;)

da sa prve strane,nekoliko meseci,pa treba ali nzm gde da ih ubacim

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #21 poslato: Avgust 22, 2015, 10:36:28 pre podne »
Verovatno i sam znas izvore zdravih masti,to su recimo Omega 3,bademi,lesnici,orasi,  jednom recju orasasti plodovi..Unos neka bude od 0,6 pa do 1 gr po kilogramu telesne tezine,mada mozes i malo iznad 1 gr nece da bude smak sveta..Ukoliko se tacno pridrzavas onog unosa ugljenih hidrata sa prve strane i pocnes da unosis odgovarajucu kolicinu zdravih masti siguran sam da ce doci do povecanja telesne tezine..Moras da jedes Mare druze...nadam se da sam ti pomogao..znaci ubaci zdrave masti... ;)

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #22 poslato: Avgust 22, 2015, 10:41:32 pre podne »
Verovatno i sam znas izvore zdravih masti,to su recimo Omega 3,bademi,lesnici,orasi,  jednom recju orasasti plodovi..Unos neka bude od 0,6 pa do 1 gr po kilogramu telesne tezine,mada mozes i malo iznad 1 gr nece da bude smak sveta..Ukoliko se tacno pridrzavas onog unosa ugljenih hidrata sa prve strane i pocnes da unosis odgovarajucu kolicinu zdravih masti siguran sam da ce doci do povecanja telesne tezine..Moras da jedes Mare druze...nadam se da sam ti pomogao..znaci ubaci zdrave masti... ;)

ok ubacicu,znam da moram da jedem eat big to get big,ma pomogao si svaki odgovor je dobrodosao,samo ne znam koliko otprilike uh ode po trening?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #23 poslato: Avgust 22, 2015, 10:51:37 pre podne »
Mare mlad si ,kao sto rekose, svo vreme sveta je pred tobom.Nemoj da se opterecujes nekim stvarima,to ti je moj iskren savet..Masti mozes da ubacis u dorucak,u toku dana i pred spavanje recimo..Poslednjih dana na forumu je aktivna mladja garda  od 15 -16 godina sto je pohvalno ali svi nesto hrani daju manje znacaja,ne mogu da jedu itd..Mora da se jede Mareee drugar,samo polako.. ;)

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #24 poslato: Avgust 22, 2015, 04:48:36 posle podne »
Mare mlad si ,kao sto rekose, svo vreme sveta je pred tobom.Nemoj da se opterecujes nekim stvarima,to ti je moj iskren savet..Masti mozes da ubacis u dorucak,u toku dana i pred spavanje recimo..Poslednjih dana na forumu je aktivna mladja garda  od 15 -16 godina sto je pohvalno ali svi nesto hrani daju manje znacaja,ne mogu da jedu itd..Mora da se jede Mareee drugar,samo polako.. ;)

necu da se opterecujem,mada skoro po ceo dan mislim samo na trening i hranu,ma ja hranu cenim i jedem i kad mogu i kad nemogu,hvala na odgovoru poz.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #25 poslato: Avgust 22, 2015, 05:31:03 posle podne »
Mare mlad si ,kao sto rekose, svo vreme sveta je pred tobom.Nemoj da se opterecujes nekim stvarima,to ti je moj iskren savet..Masti mozes da ubacis u dorucak,u toku dana i pred spavanje recimo..Poslednjih dana na forumu je aktivna mladja garda  od 15 -16 godina sto je pohvalno ali svi nesto hrani daju manje znacaja,ne mogu da jedu itd..Mora da se jede Mareee drugar,samo polako.. ;)

necu da se opterecujem,mada skoro po ceo dan mislim samo na trening i hranu,ma ja hranu cenim i jedem i kad mogu i kad nemogu,hvala na odgovoru poz.
Samo polako i ne optecuj se,ako negde zapne tu smo..pozz

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #26 poslato: Avgust 23, 2015, 01:27:43 posle podne »
hvala na pomoci,a unos uh-a u dane odmora da smanjim ili ne?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #27 poslato: Avgust 23, 2015, 01:45:01 posle podne »
hvala na pomoci,a unos uh-a u dane odmora da smanjim ili ne?
Pa obzirom da je u dane odmora potreba za energijom manja-nema potrosnje glikogena mogao bi da bude nesto manji unos uh.Po mom misljenju mogao bi da u dane odmora spustis unos uh a akcenat stavis na masti..Kako god okrenes neces da pogresis drug..Nema na cemuu..pozz

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #28 poslato: Avgust 29, 2015, 10:11:49 pre podne »
imam jedno pitanje u vezi cheat-daya,u toku ove godine sam imao samo 5-6 puta cheat,i to ne ceo dan samo dva obroka,pa me sad zanima da li jedan cheat meal moze da se uzme jednom u 7-10 dana?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: -Trenutni Plan Treninga I Ishrane (Misljenje)-
« Odgovor #29 poslato: Avgust 29, 2015, 11:27:32 pre podne »
Po mom misljenju cheat meal moze da bude dobra stvar kada se uradi kako treba.Problem je sto se se to obicno pretvori u pretrpavanje losom hranom tj. 50% vise smeca od hrane nego uobicajeno.Takodje, cheat meal nekada nije potreba organzima vec PSIHOLOSKO stanje tako da..S obzirom drugar da ti imas 15 godina i nekih koliko se secam 65 kg,  u fazi mase mislim da nece biti problem da castis sebe 1-2 puta nedeljno nekom hranom,naravno kao sto rekoh da se ne pretvori u jedenje smeca po ceo dan.Dosta si mlad pa opet je malo specificna situacija,neki ce reci nemoj ali moje neko misljenje da si bas mlad za neko extremljenje ali treba da stices osnove pravilne ishrane polako..:)