April 23, 2024, 05:19:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moj trening  (Pročitano 91510 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Moj trening
« Odgovor #30 poslato: Januar 17, 2016, 01:25:20 pre podne »
"The reason we split up the exercises is to give 48 hours of rest to the muscles, to allow them to recuperate from injury or sore- ness. At first we don't want to train the same muscles every day (there are exceptions—abdominals, calves and forearms, which we use every day and must therefore train in a different way. The muscles in the abdomen are vital to almost every body func- tion, the forearms are needed to grip, the calves to walk)".

Ovo ti je iz "The education of a Bodybuilder by Arnold Schwarzenegger".

I on je takodje radio ruke  Sredu - Subotu. Samo sam ja zamenio to sa Ponedeljak i Cetvrtak..
I takodje je radio 2x ruke nedeljno, pa ako on nije istrenirao ruke dobro onda pa je radio 2x nedeljno.....

E sad sigurno ces reci da "kopiram", ne. Samo sam se informirao oko neke stvari... I dan danas citam tu knjigu..

A sto se tice natural, hah pa da naturalac sam. Razmisljam o whey proteinu, ali u iglama "steroide" nikad i necu :D..

I jos jedno pitanje:

Kako druze onda objasnjavas evo ovi sto rade tesku fizicku posao. Imam rodbinu koja 5 godina radi takav posao i to svaki dan, samo nedeljom odmara nekad, ruke mu se razvile i oformile (mislim na definiciju), pa i kad radi pozu "Double Biceps", ima taj "Biceps peak"... A kilaza je negde oko 50-60kg tu negde... A ne bavi se bb, niti sa tegovima se smara...

Arnold je bio na roidsima,on je mogao da radi ruke uz dorucak,rucak,veceru i opet bi se oporavile. :)
Ja ti lepo kazem da se to tako ne radi,da misic ne moze da se oporavi,ili pak moze,ako odradis trening kao devojcica onda mozes i sutra da radis opet,ali ako ga dovedes do maksimuma,treba nekoliko dana da se oporavi,a naravno i naturalci rade 2x nedeljno neke delove koji za ostaju,ali taj drugi trening se zasniva na pumpanju krvi u misic i dovodjenju materija u isti a to ne ometa proces 'krpljenja' misicnih vlakana od proslog treninga,cak sta vise...

A to sto se tice "biceps peak"-a,imam drugara koji isto to ima a FUDBAL trenira,tu je kljucna rec 50-60kg,tinejder od 50-60kg je toliko mrsav da se sve vidi,ali je zato biceps kao kliker,ali boze moj sve se vidi. A mogu misliti tvoja rodbina ako je covek od 20+ godina sa 50-60kg,jel jede taj nesto ?


PS: Ne ocekujem ja da ce ovi moji postovi nesto promeniti kod tebe,ili da ces me boze moj poslusati,jer ipak ko sam ja,klinac koji ti prica pricu preko neta,ali bar se nadam da ce te zaintrigirati da se udubis i pogledas stranu o kojoj ti ja pricam pa makar da mi dokazes kako nisam u pravu. :)

Taj covek je druze oko 30 godina... A ima biceps peak, a kilazu je odprilike 50-60, i 60 da je. Ja imam sad 57-58. E sad cilj ovakvog treninga je da izdefinisem ruke kao sto sam kazes "Biceps peak" za "Double Biceps" poza. Kada to postignem, ne mislim inace nista lose ni o tebi niti bilo koga od ovog foruma jer svako ima pravo na svoje misljenje.

Kada gledam danasnji bodybuilding meni se smuci, sve to na steroide preterano za primer je prvi Kai Greene, pa onda Cutler kako se bese zvao Jay, a cim kazes da i Arnold spada u ovu grupu steta...

Pa dakle opravdano je ta tvrdnja s obzirom sad kako izgleda, a vido sam i "Side effecte od Steroide", pa i ne kanim da uzmem to, jer i ne znam kako bi reagovao moj organizam na iste...

Pa mislim ako bi jos smrsao, tada bi trebalo da dobijem takav izgled. Jer ipak mislim da imam jos "te masti" koje trebam se resiti za takav izgled...

A sto se tice da pogledam drugu stranu, prelistacu forum jer me doticno i interesuje Bodybuilding...

E sad jos se dvoumim oko Whey protein,  i da li da uzimam ili ne. :D Moj "pametni" doktor kaze da ne uzimam..

A ne vidim nijedan razlog, pre ne mnogo vreme sam testirao sve i krv i secer. Secer mi je bio 3.0 ravno, a Krv kaze da je jaka, tj da moram vise vode minimum 2-3 litre da pijem dnevno jer u sprotivno bi mi se poremetila cirkulacija  ;D

Tad sam imao 56 kg, to je bilo blizu nove godine, 27-28 decembra. A napocetku Februar meseca 2015 imao sam 57 kg.. haha.

Sutra cu postaviti sliku samo da me slika sestra, jer danas nemogu. A nemogu sam da se slikam...

PS: A sta mislis sta je on mogao jesti ako od ujutro do uvece je na posao hahah :D ?

To me i mene zbunjuje taj "misicni oporavak - ostecenje"...

Svi su oni na AAS,samo se danas dobrano cepa hormon rasta pa izgledaju kao 3. mesec trudnoce,no da ne skrecem sa teme. :)

98% lekara ce ti reci da ne uzimas nista,no sve sto je SUPLEMENTACIJA to nece imati nikakve,boze me sacuvaj,nuspojave ako si zdrav,tako da slobodno uzmi whey nece ti naskoditi sigurno,moze samo da pomogne. :)

A sto se tice biceps peaka,definicije i ostalog,davno je rezimirano da se to sve radi u KUHINJI a ne u teretani i da je tu ishrana presudna,bilo da je rec o masi ili o definiciji.

A sto se tice kilaze,malo je to,nisam upratio koliko godina imas,ali opet obrni okreni to je malo,i tu se opet vracamo na prethodni pasus gde trening moze biti ne znam koliko dobar,ako JOS BOLJA ishrana nije u jednacini nema od toga nista. :)

PS: Siguran sam kad okacis slike da ce Pedja i iskusniji clanovi imati nesto kvalitetno da ti kazu,ali u sustini ako zelis rezultat mislim da ces morati da menjas iz korena i trening i ishranu. :)

Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Moj trening
« Odgovor #31 poslato: Januar 17, 2016, 01:38:04 pre podne »
"The reason we split up the exercises is to give 48 hours of rest to the muscles, to allow them to recuperate from injury or sore- ness. At first we don't want to train the same muscles every day (there are exceptions—abdominals, calves and forearms, which we use every day and must therefore train in a different way. The muscles in the abdomen are vital to almost every body func- tion, the forearms are needed to grip, the calves to walk)".

Ovo ti je iz "The education of a Bodybuilder by Arnold Schwarzenegger".

I on je takodje radio ruke  Sredu - Subotu. Samo sam ja zamenio to sa Ponedeljak i Cetvrtak..
I takodje je radio 2x ruke nedeljno, pa ako on nije istrenirao ruke dobro onda pa je radio 2x nedeljno.....

E sad sigurno ces reci da "kopiram", ne. Samo sam se informirao oko neke stvari... I dan danas citam tu knjigu..

A sto se tice natural, hah pa da naturalac sam. Razmisljam o whey proteinu, ali u iglama "steroide" nikad i necu :D..

I jos jedno pitanje:

Kako druze onda objasnjavas evo ovi sto rade tesku fizicku posao. Imam rodbinu koja 5 godina radi takav posao i to svaki dan, samo nedeljom odmara nekad, ruke mu se razvile i oformile (mislim na definiciju), pa i kad radi pozu "Double Biceps", ima taj "Biceps peak"... A kilaza je negde oko 50-60kg tu negde... A ne bavi se bb, niti sa tegovima se smara...

Arnold je bio na roidsima,on je mogao da radi ruke uz dorucak,rucak,veceru i opet bi se oporavile. :)
Ja ti lepo kazem da se to tako ne radi,da misic ne moze da se oporavi,ili pak moze,ako odradis trening kao devojcica onda mozes i sutra da radis opet,ali ako ga dovedes do maksimuma,treba nekoliko dana da se oporavi,a naravno i naturalci rade 2x nedeljno neke delove koji za ostaju,ali taj drugi trening se zasniva na pumpanju krvi u misic i dovodjenju materija u isti a to ne ometa proces 'krpljenja' misicnih vlakana od proslog treninga,cak sta vise...

A to sto se tice "biceps peak"-a,imam drugara koji isto to ima a FUDBAL trenira,tu je kljucna rec 50-60kg,tinejder od 50-60kg je toliko mrsav da se sve vidi,ali je zato biceps kao kliker,ali boze moj sve se vidi. A mogu misliti tvoja rodbina ako je covek od 20+ godina sa 50-60kg,jel jede taj nesto ?


PS: Ne ocekujem ja da ce ovi moji postovi nesto promeniti kod tebe,ili da ces me boze moj poslusati,jer ipak ko sam ja,klinac koji ti prica pricu preko neta,ali bar se nadam da ce te zaintrigirati da se udubis i pogledas stranu o kojoj ti ja pricam pa makar da mi dokazes kako nisam u pravu. :)

Taj covek je druze oko 30 godina... A ima biceps peak, a kilazu je odprilike 50-60, i 60 da je. Ja imam sad 57-58. E sad cilj ovakvog treninga je da izdefinisem ruke kao sto sam kazes "Biceps peak" za "Double Biceps" poza. Kada to postignem, ne mislim inace nista lose ni o tebi niti bilo koga od ovog foruma jer svako ima pravo na svoje misljenje.

Kada gledam danasnji bodybuilding meni se smuci, sve to na steroide preterano za primer je prvi Kai Greene, pa onda Cutler kako se bese zvao Jay, a cim kazes da i Arnold spada u ovu grupu steta...

Pa dakle opravdano je ta tvrdnja s obzirom sad kako izgleda, a vido sam i "Side effecte od Steroide", pa i ne kanim da uzmem to, jer i ne znam kako bi reagovao moj organizam na iste...

Pa mislim ako bi jos smrsao, tada bi trebalo da dobijem takav izgled. Jer ipak mislim da imam jos "te masti" koje trebam se resiti za takav izgled...

A sto se tice da pogledam drugu stranu, prelistacu forum jer me doticno i interesuje Bodybuilding...

E sad jos se dvoumim oko Whey protein,  i da li da uzimam ili ne. :D Moj "pametni" doktor kaze da ne uzimam..

A ne vidim nijedan razlog, pre ne mnogo vreme sam testirao sve i krv i secer. Secer mi je bio 3.0 ravno, a Krv kaze da je jaka, tj da moram vise vode minimum 2-3 litre da pijem dnevno jer u sprotivno bi mi se poremetila cirkulacija  ;D

Tad sam imao 56 kg, to je bilo blizu nove godine, 27-28 decembra. A napocetku Februar meseca 2015 imao sam 57 kg.. haha.

Sutra cu postaviti sliku samo da me slika sestra, jer danas nemogu. A nemogu sam da se slikam...

PS: A sta mislis sta je on mogao jesti ako od ujutro do uvece je na posao hahah :D ?

To me i mene zbunjuje taj "misicni oporavak - ostecenje"...

Svi su oni na AAS,samo se danas dobrano cepa hormon rasta pa izgledaju kao 3. mesec trudnoce,no da ne skrecem sa teme. :)

98% lekara ce ti reci da ne uzimas nista,no sve sto je SUPLEMENTACIJA to nece imati nikakve,boze me sacuvaj,nuspojave ako si zdrav,tako da slobodno uzmi whey nece ti naskoditi sigurno,moze samo da pomogne. :)

A sto se tice biceps peaka,definicije i ostalog,davno je rezimirano da se to sve radi u KUHINJI a ne u teretani i da je tu ishrana presudna,bilo da je rec o masi ili o definiciji.

A sto se tice kilaze,malo je to,nisam upratio koliko godina imas,ali opet obrni okreni to je malo,i tu se opet vracamo na prethodni pasus gde trening moze biti ne znam koliko dobar,ako JOS BOLJA ishrana nije u jednacini nema od toga nista. :)

PS: Siguran sam kad okacis slike da ce Pedja i iskusniji clanovi imati nesto kvalitetno da ti kazu,ali u sustini ako zelis rezultat mislim da ces morati da menjas iz korena i trening i ishranu. :)
Bacicu, inace 19 godine sam :D znam da je mala kilaza al sta ces :D. Sta se tice ishrane, planiram da kupim tu njegovu knjigu od https://www.facebook.com/maxphilisairepage/photos/pb.35400631813.-2207520000.1452990654./10153338415936814/?type=3&theater
 Pa cu kasnije i objaviti, nije skupa knjiga da kazes :D..
Trening sam uzeo ovakav cisto da vidim, imal rezultata, zasad mi se sve cesce pojavljuju vene :D sto je po mene dobro i osecam pump kada stegnem desnu ruku, valjda se menja, i ujedno ujacava... 



Ujedno stavicu bolje slike celo gornje telo, ledja, grudi i ruke.

Sto se razocarah od nekih favorite najvise od Arnolda :D Citao sam nesto o vezi Arnolda, ne znam dal je tacno [url=http://www.srbijadanas.com/clanak/svarci-propo-spava-na-javnom-mestu-kao-beskucnik-iza-njega-ostaci-stare-slave-foto-15-01-2016]www.srbijadanas.com/clanak/svarci-propo-spava-na-javnom-mestu-kao-beskucnik-iza-njega-ostaci-stare-slave-foto-15-01-2016[/url]

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Moj trening
« Odgovor #32 poslato: Januar 17, 2016, 09:38:08 pre podne »
Nema potrebe da bacas pare na knjigu,procitaj NUTRITION deo foruma i bice ti i vise nego dovoljno da sastavis svoj jelovnik :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening
« Odgovor #33 poslato: Januar 17, 2016, 11:01:18 pre podne »
Ovo je genralno veliki i enorman problem od samog pocetka:

Citat
i ne radim x puta dnevno, nego jednom :D Ponedeljak i Cetvrtak su ruke..

Citat
Trenutno se bavim cistom misicnom masu pa sta bude bude

Citat
E sad cilj ovakvog treninga je da izdefinisem ruke kao sto sam kazes "Biceps peak" za "Double Biceps" poza.

Citat
Ja imam sad 57-58.

Citat
imam drugara koji isto to ima a FUDBAL trenira,tu je kljucna rec 50-60kg,tinejder od 50-60kg je toliko mrsav da se sve vidi

Citat
Ovo ti je iz "The education of a Bodybuilder by Arnold Schwarzenegger".

 8)
Citat
I on je takodje radio ruke  Sredu - Subotu. Samo sam ja zamenio to sa Ponedeljak i Cetvrtak..

Citat
E sad sigurno ces reci da "kopiram", ne. Samo sam se informirao oko neke stvari.

Arnol Schwarzneger: 107-114 kg,pobednik takmicanja Mr O -7 x kao i na mnogim takmicenjima

Citat
Ja imam sad 57-58.

i trenira nekih 6 meseci
inace na pocetku

Citat
Ruke uopste ne odmaram i menjam vezbe odmah nakon zavrsetka 1, pa kada sve vezbe koje planiram da odradim taj dan za ruke odradim, onda ponovo jos 1 ili 2 put u zavisnosti koliko sam izmoren. Ovako cu da radim ruke jedno par meseci da vidim kako bi islo, ako ne bude islo normalno da cu da promenim. Prekopirao sam workout od Sylvester Stallone.

i za kraj
Citat
A ne vidim nijedan razlog, pre ne mnogo vreme sam testirao sve i krv i secer. Secer mi je bio 3.0 ravno, a Krv kaze da je jaka,

dakle rezimre
tebi ociglendo sinak nije jasno da MISIC ne raste na treningu vec da se na treningu rade mikro i makro ostecenja misicnih vlakana koje se kasnije "hrane" i na taj nacin tj ISHRANOM misicnih celija moguce je da dodje do efekata hypetrofije ili cak hyperlazije.
U tvom slucaju,takvig nacina trenirnja,ostecenja su toliko ogromna ,da ne postoji nacin da to nadoknadis aposlutno sve i da rauzmes barem eelemnatrne pojmove kada je ishrana za msicnu masu u pitanju,a na tvoju zalost,cak ne razumes ni pojmove kao sto su Protein( ne prah,vec gradivna materija) UH,M itd itd itd itd itd
Ono sto ti je moj savet
da ne budes tvrdoglav i ne guras glavom kroz zid
tebi sada izgleda mozda ovako ili onako,a da ne koristim reci sa kojima bi te knjige tj tu knjigu koju ti citas,trebalo da se nazove.
Kako vidim,imas intrenet i nemoj da budes zakovan,vec citaj i edukuj se
iz mojih qutova izvuci najbolje i procitaj nekoliko puta

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Moj trening
« Odgovor #34 poslato: Januar 17, 2016, 02:20:22 posle podne »
Je l ovaj oldschool onaj sto hteo da definise samo ruku jer kaze da mu je dovoljno velika i da samo to treba da definise?
Lik samo o bicepsu prica tacnije troluje. :D

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Moj trening
« Odgovor #35 poslato: Januar 17, 2016, 03:46:43 posle podne »
Je l ovaj oldschool onaj sto hteo da definise samo ruku jer kaze da mu je dovoljno velika i da samo to treba da definise?
Lik samo o bicepsu prica tacnije troluje. :D

Sto je najgore i ne troluje, vec su takva razmisljanja 90% danasnjih "klinaca".

Radim samo biceps i grudi, cao poz.

Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Moj trening
« Odgovor #36 poslato: Januar 17, 2016, 03:50:48 posle podne »
Ovo je genralno veliki i enorman problem od samog pocetka:

Citat
i ne radim x puta dnevno, nego jednom :D Ponedeljak i Cetvrtak su ruke..

Citat
Trenutno se bavim cistom misicnom masu pa sta bude bude

Citat
E sad cilj ovakvog treninga je da izdefinisem ruke kao sto sam kazes "Biceps peak" za "Double Biceps" poza.

Citat
Ja imam sad 57-58.

Citat
imam drugara koji isto to ima a FUDBAL trenira,tu je kljucna rec 50-60kg,tinejder od 50-60kg je toliko mrsav da se sve vidi

Citat
Ovo ti je iz "The education of a Bodybuilder by Arnold Schwarzenegger".

 8)
Citat
I on je takodje radio ruke  Sredu - Subotu. Samo sam ja zamenio to sa Ponedeljak i Cetvrtak..

Citat
E sad sigurno ces reci da "kopiram", ne. Samo sam se informirao oko neke stvari.

Arnol Schwarzneger: 107-114 kg,pobednik takmicanja Mr O -7 x kao i na mnogim takmicenjima

Citat
Ja imam sad 57-58.

i trenira nekih 6 meseci
inace na pocetku

Citat
Ruke uopste ne odmaram i menjam vezbe odmah nakon zavrsetka 1, pa kada sve vezbe koje planiram da odradim taj dan za ruke odradim, onda ponovo jos 1 ili 2 put u zavisnosti koliko sam izmoren. Ovako cu da radim ruke jedno par meseci da vidim kako bi islo, ako ne bude islo normalno da cu da promenim. Prekopirao sam workout od Sylvester Stallone.

i za kraj
Citat
A ne vidim nijedan razlog, pre ne mnogo vreme sam testirao sve i krv i secer. Secer mi je bio 3.0 ravno, a Krv kaze da je jaka,

dakle rezimre
tebi ociglendo sinak nije jasno da MISIC ne raste na treningu vec da se na treningu rade mikro i makro ostecenja misicnih vlakana koje se kasnije "hrane" i na taj nacin tj ISHRANOM misicnih celija moguce je da dodje do efekata hypetrofije ili cak hyperlazije.
U tvom slucaju,takvig nacina trenirnja,ostecenja su toliko ogromna ,da ne postoji nacin da to nadoknadis aposlutno sve i da rauzmes barem eelemnatrne pojmove kada je ishrana za msicnu masu u pitanju,a na tvoju zalost,cak ne razumes ni pojmove kao sto su Protein( ne prah,vec gradivna materija) UH,M itd itd itd itd itd
Ono sto ti je moj savet
da ne budes tvrdoglav i ne guras glavom kroz zid
tebi sada izgleda mozda ovako ili onako,a da ne koristim reci sa kojima bi te knjige tj tu knjigu koju ti citas,trebalo da se nazove.
Kako vidim,imas intrenet i nemoj da budes zakovan,vec citaj i edukuj se
iz mojih qutova izvuci najbolje i procitaj nekoliko puta

E hvala ti na ovome, dakle ako idem jos s ovim treningom bi trebao onda umesto 2x nedeljno sto radim ruke, 1x nedeljno.
Sad ostaje samo jelovnik da sastavim, nije ni cudo sto je bio Arnold toliki znam da sigurno nije imao 60-70 kg ali...

To iz pocetka sam radio ruke nonstop svakog dana, dok nisam ukapirao da stojim u mestu :D... Svako gresi, samo sto ja cesce gresim xD..

I pedjo, samo da te pitam jos neshto. Ako npr uzmem otprilike da mi bude protein dnevno 100 gr 115 gr, jer sam ja 56-57 (verujem 56 sam sad), trebao bi jedno 112 gr proteine. E sad, ako ne unosim UH, samo proteinskom hranu dal bi mogao ocekivati napredak? mozda uh malo konzumiram..
Nema potrebe da bacas pare na knjigu,procitaj NUTRITION deo foruma i bice ti i vise nego dovoljno da sastavis svoj jelovnik :)
Ima druze, ali vecina je za masi.. A ja kako bi nazvao hocu definiciju "cistu misicnu masu", stoga pretpostavljam da mogu i samo proteinsku hranu konzumirati bez uh, ili eventualno na low uh.


Inace edit cu pa cu staviti neke slike, a to za proteine znam koju ulogu ima (Ne na one praskove), i UH znam.. Protein ti je da bi hranio misica, sluzi za oporavku od ostecenje, i za misicni rast...
Je l ovaj oldschool onaj sto hteo da definise samo ruku jer kaze da mu je dovoljno velika i da samo to treba da definise?
Lik samo o bicepsu prica tacnije troluje. :D
Dakle da se ne vredjamo, ne ulazi u moju pricu... Svako ima razlican cilj i ne mora da se nepocitujemo ovde...
Je l ovaj oldschool onaj sto hteo da definise samo ruku jer kaze da mu je dovoljno velika i da samo to treba da definise?
Lik samo o bicepsu prica tacnije troluje. :D

Sto je najgore i ne troluje, vec su takva razmisljanja 90% danasnjih "klinaca".

Radim samo biceps i grudi, cao poz.
A sto sad ti trolujes u ovom temu to je druga briga jel?

I kad pricas o klincima, nisam ti ja klinac. Zamolio bi te ako nemas nikakve druge komentare, bolje da ne komentarises, ne zelimo da se vredjamo? zar ne ili ipak je to "da"?

I ne idem ja na takmicenje pa da budem 100-115 kg. Jer znam da sanse su 0,0001 % :D ...
« Poslednja izmena: Januar 17, 2016, 03:53:13 posle podne oldschool »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening
« Odgovor #37 poslato: Januar 17, 2016, 04:05:25 posle podne »
ti treba da unosis
2 gr proteina po kg
5 gr UH po kg
1 gr M po kg telesn tezine
obizrom na tvoj telesni tip,nacin treniranja,trosis sigurno 3000cal + tako da..

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Moj trening
« Odgovor #38 poslato: Januar 17, 2016, 04:19:58 posle podne »
Ja ne trolujem uopste, nego ti kazem samo, nisam rekao da si klinac vec da tako razmisljas.

To sto ne ides na takmicenje ne mora da znaci da ne moras svoj maksimum da dajes i da ne slusas savete iskusnijih i ljudi koji su godinama u ovome.

Train hard - eat clean - sleep - REPEAT

« Poslednja izmena: Januar 17, 2016, 04:21:40 posle podne Цветко »

Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Moj trening
« Odgovor #39 poslato: Januar 17, 2016, 04:29:50 posle podne »
Hvala pedja na odgovoru, evo jedna slika inace...

Pc: uvek se zeznem pa pred slikanje poglednem trbusnjake... mana...

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Moj trening
« Odgovor #40 poslato: Januar 17, 2016, 04:41:31 posle podne »
Hvala pedja na odgovoru, evo jedna slika inace...

Pc: uvek se zeznem pa pred slikanje poglednem trbusnjake... mana...

Napravi ishranu prema ovome i neces imati problem:

ti treba da unosis
2 gr proteina po kg
5 gr UH po kg
1 gr M po kg telesn tezine
obizrom na tvoj telesni tip,nacin treniranja,trosis sigurno 3000cal + tako da..


A sto se slike tice,moras da unosis UH,jer ako ih ne budes unosio,skidaces kile i gde si onda stigao ?

Mislim da je glavni problem sto cim se spomene MASA ti odma vezes za SALO,a ne razmisljas o KVALITETNOJ MISICNOJ MASI koju treba da dobijes,jer ako uz ovo nastavis da mrsavis da bi bio neki 'rezultat' zavrsices na 40 kila (boze sacuvaj)...


Radim samo biceps i grudi, cao poz.

A nijedan NI TOLIKO da skapira da ustvari triceps daje velicinu ruci.  :(

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Moj trening
« Odgovor #41 poslato: Januar 17, 2016, 05:01:59 posle podne »
Savete si dobio, kreni i rezultati su neizbezni :D

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Moj trening
« Odgovor #42 poslato: Januar 17, 2016, 05:56:47 posle podne »
Hvala pedja na odgovoru, evo jedna slika inace...

Pc: uvek se zeznem pa pred slikanje poglednem trbusnjake... mana...

Brate,gledam temu,citam sto pises i ne vjerujem.
Ti oces da se definises,a mrsav si,jel se tebi to svidja,ili mislis da ces se mozda djevojkama svidjet vise sa svakom zilom izrazeno?
Vjeruj mi ako je SLUCAJNO zbog djevojaka od toga ti na taj nacin leba nema,bolje poslusaj Pedju,Cvetka i Slobodana,pusti se Arnoldove knjige i tih marketinga,to je sve za pare radjeno,nego fino citas odje treninge drugih,ishrane njihove,prilagodis,cak ti je Penja dao i brojke makronutrijenata,i mislim da nema sto vise da trazis.
Krani na masu,nabaci malo sala neces umrijet,pa kad budes imao neku finu masu definisi,a ne ovo da definises.
I ako sam dobro zapamtio 19 godina ti je a ovako izgledas? To ti nikako nije dobro,ako treniras i oces da bolje izgledas,msm nemoj svatit kao uvredu vec kao savjet ka pocnes da se pravilno gojis.

Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Moj trening
« Odgovor #43 poslato: Januar 17, 2016, 08:24:10 posle podne »
Hvala pedja na odgovoru, evo jedna slika inace...

Pc: uvek se zeznem pa pred slikanje poglednem trbusnjake... mana...

Brate,gledam temu,citam sto pises i ne vjerujem.
Ti oces da se definises,a mrsav si,jel se tebi to svidja,ili mislis da ces se mozda djevojkama svidjet vise sa svakom zilom izrazeno?
Vjeruj mi ako je SLUCAJNO zbog djevojaka od toga ti na taj nacin leba nema,bolje poslusaj Pedju,Cvetka i Slobodana,pusti se Arnoldove knjige i tih marketinga,to je sve za pare radjeno,nego fino citas odje treninge drugih,ishrane njihove,prilagodis,cak ti je Penja dao i brojke makronutrijenata,i mislim da nema sto vise da trazis.
Krani na masu,nabaci malo sala neces umrijet,pa kad budes imao neku finu masu definisi,a ne ovo da definises.
I ako sam dobro zapamtio 19 godina ti je a ovako izgledas? To ti nikako nije dobro,ako treniras i oces da bolje izgledas,msm nemoj svatit kao uvredu vec kao savjet ka pocnes da se pravilno gojis.
Nije zbog devojke, vec zbog samog sebe. Ne volim pivski stomak xD...
1) Nije mi cilj da dodajem slaninu (salo) :D to ne ide u predvid ni u snu.
2) Pridrzavacu se kako je rekao pedja s tom planom, ako uvidim da ce se dodati salo (zbog 5gr UH na 1 kg telesne tezine, mislim da je malo mnogo al vidimo), po potrebu cu smanjiti na 4 gr ili eventualno 3 (rotiracu, neki dan off).
3) Kada nabacim salo, nabacim i na ruke, to ne zelim mislim ozbiljno... Cilj mi je do August da dobijem top formu tj spremam se za ljeto xD :D...

I sta je tu lose ako imas dobro izdefinisane ruke, zile vene itd... Nema, dosad nisam imao zdravstvenih problema cak sta vise kad sam proverio rezultate krvi i bubrezi sve je odlicno. Krv mi je mnogo jaka tako kaze doktor, pa mi preporucuje 3l minimum vode svakog dana jer haha kako kaze u suprotno bi mi se poremetila cirkulacija xD...

Ako prebrze dobijas na kilazu onda je to znak da je zbog masne naslage...

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Moj trening
« Odgovor #44 poslato: Januar 17, 2016, 08:35:33 posle podne »
O kakvom pivskom stomaku imas?
Tebe su ocigledno pukli kompleksi da si debeo blabla, kreni da jedes i da treniras jako!!