Mart 28, 2024, 07:22:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Nikola - Napredak  (Pročitano 9518 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Nikola - Napredak
« Odgovor #30 poslato: Mart 16, 2016, 06:18:45 pre podne »
Ljudi,mnogo vam hvala.. Moram da budem jos dosadan.. Sto se tice ishrane,imam unos oko 210g proteina dnevno bez suplementacije na 95kg. Imate ishranu na prvoj strani.. Da li je to okej,i da li bi valjalo da menjam ishranu za bolji napredak? Citao sam o rotacijama UH i slicno..

Pa namirnice su okej,ako ti se to sve uklapa u dnevni unos nutrijenata onda nema brige.. :)

Sto se rotacija tice,to se vise praktikuje na definiciji,sto opet ne znaci da ne moze u masi da se radi,ali ako ti 'stalan' plan radi,ne vidim zasto se zezati rotacijama :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Nikola - Napredak
« Odgovor #31 poslato: Mart 16, 2016, 08:18:04 pre podne »
Dobra oba plana!! Samp gruvaj sada!!!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Nikola - Napredak
« Odgovor #32 poslato: Mart 20, 2016, 09:01:31 posle podne »
Pozdrav drugari! Napredak je i vise nego odlican,veoma sam zadovoljan i izgledom i snazi! 10kg za manje od 2 meseca,ne znam da li je moglo bolje,ali imam leptirice u stomaku zbog ovog  8) Obavestavam vas o napretku i kacicu slike sa vremena na vreme da pratite transformaciju,koga zanima :) Ishrana nije menjana,sve je kao napisano.