April 19, 2024, 11:44:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Slobodan Santrač  (Pročitano 54062 puta)

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #105 poslato: Mart 27, 2017, 01:55:54 pre podne »
Od evropskh jedino KSW. Poljaci to rade bas kako treba.
Vaso je posebna prica,umislio da je McGregor. Gotivio sam ga zbog srcanosti a sad je postao kanta za napucavanje.Dolazi nespreman na borbe.Taj mali Stefan ce ga 99% dobiti.Proci ce isto kao McGregor protiv Floyda....ako uopste dodje do meca :)

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 420
  • X3M
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #106 poslato: Mart 27, 2017, 11:26:32 pre podne »
Od evropskh jedino KSW. Poljaci to rade bas kako treba.
Vaso je posebna prica,umislio da je McGregor. Gotivio sam ga zbog srcanosti a sad je postao kanta za napucavanje.Dolazi nespreman na borbe.Taj mali Stefan ce ga 99% dobiti.Proci ce isto kao McGregor protiv Floyda....ako uopste dodje do meca :)

Nije tema ali nadovezacu se jer jace je od mene.

Vaso ima taj ''agresivniji'' pristup i taj stav.Istina da je dolazio nespreman,ali ako si pratio mma novosti mogao si da cujes i da vidis da je vezbao na Floridi u ATT.I sam je izjavio da je svestan svojih predhodnih meceva ali da ce na ovaj doci spremniji nego ikad.Vezbao je sa UFC fajterima Dustin Poirier.Yoel Romero itd itd...Vaso ima preko 40 profesionalnih borbi a Stefan ima samo 5 na nekim ''znj'' organizacijama i borcima...''Jos od starih vremena i zapisa o njima, stoji jasno kao dan: Iskustvo je sustina!''...Ne bih da omalovazavam Stefana jer je i on dobar borac ali daj gledaj malo sa realnije strane...Nalupace ga samo tako..

Conor vs Floyd bih iskomentarisao ovako:
MMA fight: CONOR WINS
Boxing: FLOYD WINS
Street fight: Floyd die :D

Shut the f*ck up and squat

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #107 poslato: Mart 27, 2017, 11:50:49 pre podne »
Ma pisi slobodno bre,moja je tema,ne smeta mi :)

ja gotivim Vasu zato sto je showman,mislim generalno sve takve gotivim jer su mi interesantni.
Gledao sam i ja taj intervju,videcemo kako ce odraditi mec jbg.. :)

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #108 poslato: Mart 27, 2017, 12:04:01 posle podne »
E kad ne smeta ... :) (a bas sam htio da se prebacim na pp)

Ja sam Vasu gledao na njegovoj prvoj amaterskoj borbi,krajem 2009 u Sapcu.Znam njegov put i znam da je prihvatao sve moguce borbe.To je za respekt,ali to ga je i sjebalo,radio je skoro stalno iznad svoje kategorije,a realno to mu je velika greska.Znam Vasine pripreme za sledeci mec,pratim ga pa vidim sve...i bolje mu je da se dobro spremi jer nije lako progutati onakve rijeci.Da ne dodje do zabune ja Vasu i danas gotivim,samo kazem po mom misljenju sta su mu greske. Da bi glumio McGregora nije dovoljno samo srce i luda glava. Zato ja najvise gotivim bracu Diaz,i srce i muda i znanje :)

Van mreže brzinaa

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #109 poslato: Mart 29, 2017, 10:14:00 posle podne »
Posto sam citao prethodne komentare i sve, znaci sa 100kg si se spustio na 78 keto dijetom? :D kakva su ti iskustva, da li si zadovoljan kako je sve proslo? ja pokusavam malo da budem leanbulk, ali cu isto da se ocistim od sala za neki mesec :) nabacilo se malo salo u spojlerima i u stomaku, ali plocice su mi jos uvek tu, jebemu sunce. odlican si tebra, dobra ti tetovaza ps.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #110 poslato: Mart 30, 2017, 12:20:59 pre podne »
Posto sam citao prethodne komentare i sve, znaci sa 100kg si se spustio na 78 keto dijetom? :D kakva su ti iskustva, da li si zadovoljan kako je sve proslo? ja pokusavam malo da budem leanbulk, ali cu isto da se ocistim od sala za neki mesec :) nabacilo se malo salo u spojlerima i u stomaku, ali plocice su mi jos uvek tu, jebemu sunce. odlican si tebra, dobra ti tetovaza ps.

Ne,ne nisam isao keto niti je bila ta kilaza..
Uvek ja idem postepeno,rotacije-low carb-keto i to keto 4-5 nedelja pred bulk,jer to kako telo upija hidrat nakon keto dijete je prica za sebe.. :)

Prosle godine u ovo doba sam skidao sa nekih 90 cini mi se,na 78,a sada idemo sa 102kg dole pa cemo videti...
Trenutno sam na oko 90-92kg,dosta je otislo u poslednjih mesec dana zbog promene nacina treninga o cemu sam pisao u prethodnim porukama,jer potrosnja je ogromna,a unosim "umereno" hrane.. :)

Kada zaokruzim celu pricu,odnosno dodjem do zeljene kilaze,ispisacu ovde sve,kako sam isao sta sam radio,kako sam se hranio,trenirao itditd.. jer i sam sve belezim zato sto mi je odgovor tela na sve ove promene jako interesantan.. :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #111 poslato: Januar 27, 2018, 10:01:40 posle podne »
Proslo je oko godinu dana otkako nisam nista pisao.
Svasta se za to vreme radilo,bulkovalo,seklo,nabijala kondicija,agilnost,fleksibilnost i slicno,u svemu nezamislivo mnogo pomogli mma treninzi.

Trenutno stojim na nekih 177cm visine i oko 92kg,oko praznika se treniralo dosta aktivno,ali se jelo i pilo u bukvalno strasnim kolicinama.

Sada krecemo neki kat,trenutno zbog ogromne potrosnje idem static 200uh/ed i mogu vam reci da secem jako lepo cak i na toj cifri. Kada ovo malo zataji,preci cu na neku pristojnu rotaciju hidrata i idemo dalje,cilj je spustiti bf i odrzavati nekih kvalitetnih 85kg do 90 plafon ali uz nizi bf nego sto je to trenutno slucaj.

Slika dole je od pre nekih 2 nedelje na primer,sa nekih 95kg i polako ali sigurno to sve ide dole.
Ono sto mi prija u ovom trenutku,je sto uporedo guram mma treninge,tezinske treninge u teretani i stvarno velik broj kardio treninga(gomile i gomile trcanja i kondicioniranja) koje mi omogucavaju da unosim dosta vise hrane i postizem odlicne rezultate. Pratim sve kao i u proslosti sto sam radio,pa cemo videti kako ce ispasti.Bas zbog velikog unosa hrane koji mi dopustaju treninzi zadovoljavam psihu i nemam nikakve potrebe za junk hranom sto drasticno pomaze "ocuvanju" psihe tokom dijete.

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #112 poslato: Januar 27, 2018, 10:26:53 posle podne »
Dosta dobra polazna tačka za cut, biće to super, objavljuj češće ;)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #113 poslato: Januar 28, 2018, 07:21:18 pre podne »
slobs :)

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #114 poslato: Januar 28, 2018, 09:36:26 pre podne »
Top je ovo gradja brt,s obzirom da si  na mma i da se cijedis tamo, jos kad se  srezes bice to super

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #115 poslato: Januar 28, 2018, 11:06:42 pre podne »
Odlican, kao sto neko gore rece odlicna polazna tacka za secenje.
Kad ces u oktagon? :D :D :D

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #116 poslato: Januar 28, 2018, 12:30:13 posle podne »
Odlican, gde si bolji parter ili stand up?
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #117 poslato: Januar 28, 2018, 01:46:12 posle podne »
Dosta dobra polazna tačka za cut, biće to super, objavljuj češće ;)

Trudicu se brt!

slobs :)

Sve jasno Djape!

Top je ovo gradja brt,s obzirom da si  na mma i da se cijedis tamo, jos kad se  srezes bice to super

Brate veruj mi,potrosnja je ogromna,jos kad uzmes u obzir da dnevno pretrcim po 3-5km pa odem u dzim na tegove,sve ti bude jasno :D

Odlican, kao sto neko gore rece odlicna polazna tacka za secenje.
Kad ces u oktagon? :D :D :D

Hvala buraz.
Pa plan je izaci na drzavno prvenstvo u Aprilu,pa cemo videti za dalje,mada nemam neke ambicije da "gradim karijeru" vise to radim da vidim gde sam i da se ,kad vec volim trenirati, oprobam i na takmicenju.

Odlican, gde si bolji parter ili stand up?

Rvanje i parter su mi prednost da kazem,zbog gradje koju imam to mi je jaca strana. :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #118 poslato: Januar 28, 2018, 02:06:31 posle podne »
Naravno.
Samo guraj.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #119 poslato: Januar 28, 2018, 04:50:13 posle podne »
lakse se dise zar ne? u kojoj kategoriji planiras se boris ?