April 29, 2024, 07:43:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Slobodan Santrač  (Pročitano 54210 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #90 poslato: Mart 23, 2017, 03:01:23 posle podne »
Moze neka slika kako izgledas sada?

Buraz nisam vise u vodama bodibildinga toliko,mnogo sam se vise posvetio nekim drugim stvarima kao sto su funkcionalnost,kondicija,agilnost,snaga.. itditd tako da nije vise to ta prica koja se pricala do skoro.. :)


Sada je u rukama velemajstora :D


hahaha da ne kazem veLJemajstora :D

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #91 poslato: Mart 23, 2017, 07:14:09 posle podne »
Moze neka slika kako izgledas sada?

Buraz nisam vise u vodama bodibildinga toliko,mnogo sam se vise posvetio nekim drugim stvarima kao sto su funkcionalnost,kondicija,agilnost,snaga.. itditd tako da nije vise to ta prica koja se pricala do skoro.. :)

Otkud to,koji je razlog ako nije tajna?

« Poslednja izmena: Mart 25, 2017, 12:01:31 posle podne SlobodanS »

Van mreže FD

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 152
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #92 poslato: Mart 23, 2017, 07:44:42 posle podne »
Buraz nisam vise u vodama bodibildinga toliko,mnogo sam se vise posvetio nekim drugim stvarima kao sto su funkcionalnost,kondicija,agilnost,snaga.. itditd tako da nije vise to ta prica koja se pricala do skoro..
Ohohooo dobrodosao junace... da nije tu pri tom neki bs/bv?

Van mreže brzinaa

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #93 poslato: Mart 25, 2017, 01:12:30 pre podne »
Odlicno je tebra, po profilnoj sam mislio da imas 40 godina hahaha, tek kad sam usao ovde video sam da ne izgledas toliko staro

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #94 poslato: Mart 25, 2017, 12:07:47 posle podne »

Otkud to,koji je razlog ako nije tajna?

Ma kakvi tajna. :)
Jednostavno kad godinu okruglo ides u tom pravcu da si samo sto veci,pa bolesni treninzi,pa brda hrane,planine suplemenata,zavrsis bulk sa 100kg na 175cm visine,i onda u normalnim zivotnim situacijama shvatis koliko te to "koci" i pocnes da se osecas neprijatno u rodjenom telu...
Znaci neke obicne zivotne situacije su postale problem,jer sve podredis toj velicini,pa izgubis i kondiciju,i fleksibilnost izgubis sve samo da bi bio "velik",sto je naravno gomili ljudi okej,ali eto ispostavilo se da ja nisam spreman toliku "zrtvu" da napravim zarad nekog velikog izgleda...
Naravno,ovo ne znaci da ne podrzavam i postujem sve ljude koji rade to,jer ipak sam 3 god u toj prici bio 00/24 i imam dosta prijatelja koji "ozbiljnije" bilduju i maksimalno ih podrzavam,kao sto su oni podrzali ovu moju tranziciju...

U sustini sve sto sam naucio za ovo vreme,doslo mi je ekstra korisno,i dalje treniram 6-7 puta nedeljno,i dalje jedem cisto,suplementacija itditd.. samo je sve to izmenjeno zarad malo drugacijeg cilja... :)
I naravno i dalje idem da na to da unapredjujem svoj izgled,samo ne u velicinu :)


Ohohooo dobrodosao junace... da nije tu pri tom neki bs/bv?

Ne znam buraz da li sam te dobro skontao,ali radim mma kod Velje,valjda si na to mislio  ;D ;D ;D


Odlicno je tebra, po profilnoj sam mislio da imas 40 godina hahaha, tek kad sam usao ovde video sam da ne izgledas toliko staro

hahahahha brate kazu mi da izgledam starije,ali ti ga malo vise pretera  ;D ;D ;D

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #95 poslato: Mart 26, 2017, 03:02:38 posle podne »
Shvatam te druze kad kazes da te koci u nekim normalnim zivotnim situacijama i nekim banalnim okolnostima, pocinje da ti smeta tvoje tijelo , ali jbg , valjda je to ono za sta smo i prijavili kada smo poceli haha, sve u svemu , neka bude sretno :)
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže iker

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #96 poslato: Mart 26, 2017, 05:21:43 posle podne »
Ma radi dečko krosfit, šta ste ga napali...:)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #97 poslato: Mart 26, 2017, 07:20:42 posle podne »
Shvatam te druze kad kazes da te koci u nekim normalnim zivotnim situacijama i nekim banalnim okolnostima, pocinje da ti smeta tvoje tijelo , ali jbg , valjda je to ono za sta smo i prijavili kada smo poceli haha, sve u svemu , neka bude sretno :)

Pa da,ni meni nije smetalo do neke tacke ali eto...
Hvala.

Ma radi dečko krosfit, šta ste ga napali...:)

Pre svega niko me ne napada,bar ja ove poruke ne tumacim tako,pa eto ako je neko i poslao poruku u smislu "napada" nije dobro formulisao.. :)

Ne radim krosfit,radim treninge za snagu(5x5 trenutno),ali uz brda i planine vise kardio treninga nego sto sam ikada do sada radio,mnogo istezanja,razgibavanja itditd,i uz to radim mma.

Za ovih evo mesec dana kako ovako radim dosta se bolje osecam,bf% je opao s' obzirom da sam i te kako sokirao telo sa kolicinama kardia i nacinima treniranja,jer je potrosnja ogromna a i dalje jedem cisto oko 2.5k kalorija.. :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #98 poslato: Mart 26, 2017, 08:07:13 posle podne »
To se desava kada previse zadjes u masu(i meni se desilo u tvojim godinama pa je usledio sok...), i dobro je sto si promenio aktivnost na vreme si izvalio, mlad si... uvek mozes opet da se presaltas...

Van mreže Lazar S

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 491
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #99 poslato: Mart 26, 2017, 08:21:19 posle podne »
Kad ima toliko znanja u njegovim godinama lagano ce da se vrati ako bude hteo, samo gazenjeeee tebrexxxx :D :D :D

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #100 poslato: Mart 26, 2017, 08:30:02 posle podne »
uz to radim mma.


Imas li takmicarske ambicije?
Ja sam veliki ljubitelj MMA,pratim jos od Pride iz najslavnijih dana.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #101 poslato: Mart 26, 2017, 09:01:34 posle podne »
To se desava kada previse zadjes u masu(i meni se desilo u tvojim godinama pa je usledio sok...), i dobro je sto si promenio aktivnost na vreme si izvalio, mlad si... uvek mozes opet da se presaltas...

Ma da,poceo je opasno da mi smeta taj pad motorike i moralo je drugacije..

Kad ima toliko znanja u njegovim godinama lagano ce da se vrati ako bude hteo, samo gazenjeeee tebrexxxx :D :D :D

Ma brate i dalje ja "gradim telo" samo ce to biti manjih proporcija jbg :D

uz to radim mma.


Imas li takmicarske ambicije?
Ja sam veliki ljubitelj MMA,pratim jos od Pride iz najslavnijih dana.

Pa nije da nemam,ali sam svestan svojih mogucnosti i levela na kom sam,pa ne razmisljam o tome...
Trenirao sam oko 8 meseci prosle godine isto mma,mislim da sam cak pisao negde na forumu,pa sam prestao i sad evo opet krecem,ali u svakom slucaju nisam ni priblizno tom nivou ni fizicki ni tehnicki,tako da  sam zadovoljan samo da treniram,ucim,unapredjujem tehnike i da se "izduvam" kao covek,jer su mi treninzi postali jako dobar izduvni ventil pogotovo sad kad me pritiskaju oko fax-a itditd.. :)

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #102 poslato: Mart 26, 2017, 10:48:56 posle podne »

Pa nije da nemam,ali sam svestan svojih mogucnosti i levela na kom sam,pa ne razmisljam o tome...
Trenirao sam oko 8 meseci prosle godine isto mma,mislim da sam cak pisao negde na forumu,pa sam prestao i sad evo opet krecem,ali u svakom slucaju nisam ni priblizno tom nivou ni fizicki ni tehnicki,tako da  sam zadovoljan samo da treniram,ucim,unapredjujem tehnike i da se "izduvam" kao covek,jer su mi treninzi postali jako dobar izduvni ventil pogotovo sad kad me pritiskaju oko fax-a itditd.. :)

Da da...rekreativno ili profi postujem sve,jedan od najzahtjevnijih sportova,nema price.
Realno malo mi se ogadila mma scena u zadnje vrijeme,sve se vrti oko novca,a neki dobri borci su postali jos bolji cirkuzanti. Da ne pricam kod nas u regionu,pojavljuju se neke nove organizacije,protivnici se traze preko fb...cirkus. Jedino FFC radi ozbiljnu stvar i to je jedina odskocna daska za nesto vece.

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #103 poslato: Mart 26, 2017, 11:08:48 posle podne »
MMA je vrh brate,svaka cast.

Da li znas kada i gde ce se prodavati karte za “MEGDAN FC” 22.aprila u Novom Sadu ? Vaso vs Zvijer ?  :D :D
Shut the f*ck up and squat

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Slobodan Santrač
« Odgovor #104 poslato: Mart 26, 2017, 11:36:15 posle podne »

Da da...rekreativno ili profi postujem sve,jedan od najzahtjevnijih sportova,nema price.
Realno malo mi se ogadila mma scena u zadnje vrijeme,sve se vrti oko novca,a neki dobri borci su postali jos bolji cirkuzanti. Da ne pricam kod nas u regionu,pojavljuju se neke nove organizacije,protivnici se traze preko fb...cirkus. Jedino FFC radi ozbiljnu stvar i to je jedina odskocna daska za nesto vece.

Pa dobro,o organizacijama ne znam bas puno,mislim ne moras biti analiticar da shvatis da se UFC prodao,ali ima dosta stranih organizacija koje nisu bog zna kako popularne a dosta su korektne.. :)

MMA je vrh brate,svaka cast.

Da li znas kada i gde ce se prodavati karte za “MEGDAN FC” 22.aprila u Novom Sadu ? Vaso vs Zvijer ?  :D :D

Hvala.
Hahaha,ne znam jos nista brate,ali su jako velike sanse da cu ici da gledam da se malo sprdam :D :D