April 29, 2024, 07:53:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc i misljenje  (Pročitano 30778 puta)

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #45 poslato: Novembar 08, 2016, 11:13:48 pre podne »
Evo cisto da se javim... zadnje dve nedelje pojacao sam uh 150 i 200 i drzim na 200.
Za sad se lepo sve odvija, posle dijete upijam kao sundjer, osetljivost je super, necu povecavati uh neke 2-3 nedelje da vidim kako ce mi telo reagovati na konstantan unos od 200.
Takodje, forma se popravlja, snaga mi se vratila i to bas, neverovatno mi je cak sam oborio i neke PR koji su dugo bili zakucani. Na vagi 1-2kg sam otisao gore, na ogledlu je sve bolje i bolje cini mi pakujem se suv kvalitet.
Plan mi je da drzim ishranu cistu i da pakujem polako bez zurbe. Inace odusevljen sam kako mi je telo odreagovalo na sve ovo, i to se sve postigne samo sa hranom jbte!

Imam i jedno pitanje da li je sad dobar trenutak da uzmem neki t booster (tribulus, terminator...)?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #46 poslato: Novembar 08, 2016, 11:29:02 pre podne »
Evo cisto da se javim... zadnje dve nedelje pojacao sam uh 150 i 200 i drzim na 200.
Za sad se lepo sve odvija, posle dijete upijam kao sundjer, osetljivost je super, necu povecavati uh neke 2-3 nedelje da vidim kako ce mi telo reagovati na konstantan unos od 200.
Takodje, forma se popravlja, snaga mi se vratila i to bas, neverovatno mi je cak sam oborio i neke PR koji su dugo bili zakucani. Na vagi 1-2kg sam otisao gore, na ogledlu je sve bolje i bolje cini mi pakujem se suv kvalitet.
Plan mi je da drzim ishranu cistu i da pakujem polako bez zurbe. Inace odusevljen sam kako mi je telo odreagovalo na sve ovo, i to se sve postigne samo sa hranom jbte!

Imam i jedno pitanje da li je sad dobar trenutak da uzmem neki t booster (tribulus, terminator...)?

Odlicno
najbitnije je sto si ti zadovoljan!
A ne vidim ni jedan razlog da ne uzmes T booster u vidu terminatora,posto moze samo da ti DOBRO donese,a naneti stetu nece sigurno!!

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #47 poslato: Novembar 08, 2016, 11:38:39 pre podne »
Predpostavio sam, ali reko sigurnije mi je da pitam :) Hvala na odgovoru.

Cepamo dalje boom boom!



Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #48 poslato: Novembar 14, 2016, 09:58:35 pre podne »
Evo i par slika trenutne forme...
Noge zaostaju malo zaostaju. Cepam ih jako ali jednom nedeljno...
Da li da pojacam na 2 puta nedeljno (3-4 dana pauze izmedju)? i da li neko ima neki savet sta bi mogao da primenim s obzirom na visinu (2m) lupam, mozda ima neki nacin treninga za noge koji odgovara visokim osobama?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #49 poslato: Novembar 14, 2016, 10:00:22 pre podne »
Dobro je ovo ,,ali uvek moze bolje
a sto se tice treninga za visoke ljude
evo

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2011/07/zasto-lurch-ne-raste-trening-za-visoke.html

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #50 poslato: Novembar 14, 2016, 11:19:30 pre podne »
Sjajan tekst ... upravo me sve to i muci :)

Hvala Pedja.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #51 poslato: Novembar 14, 2016, 12:03:23 posle podne »
Sjajan tekst ... upravo me sve to i muci :)

Hvala Pedja.

nista
taman posla

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #52 poslato: Decembar 08, 2016, 06:08:45 posle podne »
Posto sam sledecu nedelju na odmoru (inace treniram 3 puta nedeljno) resio sam da pojacam trening na 6 puta te nedelje. Takodje nisam hteo da radim svoj standardni program nego sam hteo da probam superserije.
Ovo sam osmislio, pa me interesuje da li su dobre kombinacije vezbi:
Cucanj - Podizanje nogu na vratilu  4x10
Sedece veslanje - Ravni benc 4x12
Sedeci potisak sa bucicama (rame) - Mrtvo 4x10
Kosi benc - Lat  4X12

Ovo bih isao svih 6 dana (3 dana pa domor pa opet 3).



Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #53 poslato: Decembar 08, 2016, 07:54:23 posle podne »
Posto sam sledecu nedelju na odmoru (inace treniram 3 puta nedeljno) resio sam da pojacam trening na 6 puta te nedelje.

Ako ti nije problem prvo da mi objasnis logiku iza ove odluke?

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #54 poslato: Decembar 08, 2016, 08:50:50 posle podne »
Osecam da bi trebao malo da razbijem rutinu, a i malo sam radoznao posto se nikad nisam oprobao sa superserijama a hocu da iskoristim tu jednu nedelju za to kad vec imam priliku i vremena (kog inace nemam).

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #55 poslato: Decembar 08, 2016, 09:05:00 posle podne »
Pa ne rade ljudi 4-5-6 treninga JER IMAJU VREMENA da tako rade,nego imaju neko svrhu i korist od toga...
Jedina stvar koju ces verovatno dobiti od toga je pretreniranost,pa ces procerdati i to malo odmora sto imas da uradis suprotno - ne odmoris...

I ne vidim zasto super serije na razlicite partije tela... ?

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #56 poslato: Decembar 08, 2016, 09:23:10 posle podne »
Posao koji radim nije fizicki tezak, ali mi ostavlja jako malo sl vremena + na sve to zena, dete... ali ipak nisam dozvolio da mi to sve bude izgovor pa sam uspeo nekako i ukombinovao sve u 3 jaka treninga nedeljno (tako redovno vec godinu dana bez prekida).
Osecam da imam vise odmora nego sto mi je potrebno i mislim da sam bas daleko od pretreniranosti.
Kombinacije vezbi sam sastavio na osnovu teksova o superserijama koje su postavljane ovde na forumu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #57 poslato: Decembar 09, 2016, 05:58:47 pre podne »
Posto sam sledecu nedelju na odmoru (inace treniram 3 puta nedeljno) resio sam da pojacam trening na 6 puta te nedelje. Takodje nisam hteo da radim svoj standardni program nego sam hteo da probam superserije.
Ovo sam osmislio, pa me interesuje da li su dobre kombinacije vezbi:
Cucanj - Podizanje nogu na vratilu  4x10
Sedece veslanje - Ravni benc 4x12
Sedeci potisak sa bucicama (rame) - Mrtvo 4x10
Kosi benc - Lat  4X12

Ovo bih isao svih 6 dana (3 dana pa domor pa opet 3).




pa neka varijanta FB,prilicno neodredjena itd,ali nije to sada bitno,koliko bodu oci ova 3 dana pauze
ti nista neces uraditi,ukoliko telo dobije signal nakon 6dana da je u stanje pretreniranosti,i onda te mogu da se jave potecinjalni rpoblemi koji proizlaze iz takvih faza
ali dobro....probaj..pa ces sam videti kako reaguje

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #58 poslato: Decembar 09, 2016, 10:43:08 pre podne »
Pedja ne znam da li si me razumeo, mislio sam da idem 3 dana zaredom trening pa jedan dan odmor pa opet tri dana trening... nemam nigde 3 dana odmora.
Ovo sa superserijama sam mislio malo razdrmam rutinu kad vec imam tu nedelju slobodnu, a osecam se dobro i da bih mogao da probam... ali ako mislis da nema ponetu i kako sam te razumeo, cak moze i probleme da mi izazove, poslusacu - odustajem... zato sam i pitao za misljenje :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pomoc i misljenje
« Odgovor #59 poslato: Decembar 09, 2016, 11:04:39 pre podne »
Po meni,neka malo drugacija prica ss sistema bi i prosla pricu,ali glavna stvar je da to tebi konkretno ne treba...
Eto neka i Pedja kaze,pa odluci sam sta ces i kako ces ;)