April 19, 2024, 09:29:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Kako skinuti salo,bez velikog gubitka misica?  (Pročitano 7476 puta)

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Kako skinuti salo,bez velikog gubitka misica?
« Odgovor #15 poslato: Septembar 02, 2016, 12:32:57 pre podne »
Nemoj da zamaras tijelo vjezbama kod kuce,mislim nrma smisla,odradi muski trening i to je vjeruj mi dovoljno.
Ako si poceo u teretanu to je isto okej,i jos bolje da ukombinujes vjezbe sw sa teretanom jer za mene npr preko zgibova za ledja nema,meni oni najbolje to pogode,radim vise ponavljanja bez opterecenja,ovo ti je primjer kako je kod mene tebi moze biti neka druga vjezba pogodnija al ocu da ti kazem da kombinujes tegove i bodyweight trening.
I ovo sto rekoh kuci nema potrebe da ista radis (ja radim al radim korektivne vjezbe jer vucem skoliozu ako radis nesto toga tipa ok je al da sad radis kuci sklekove propadanja i slicno nema potrebe jer te to moze odvest u pretreniranost).
Odradi u teretani 4 treninga nedeljno tipa dan1 grudi triceps dan2 ledja dan3 noge dan4 ramena biceps,i mozes trbusnjake ubaciti nedje 2 vjezbe po 3 serije kao i listove.
Kreni da skidas salo jer tvoji se misice uopste ne vide znaci kao da ih nemas,baziraj se na ospeg ponavljanja od 10 do 15. Ne zato jer vise ponavljanja def manje masa vec jer ces najbolj prokrviti misice i za pocetak neces previse da opteretis tijelo,jer mnogo vise cns opteretis sa malim brojem ponavljanja nego vecim.
Vjeruj mi qko ispostujes ishranu i trening odradis da kipi sve sa tebe vrlo brzo ces vidjeti odlicne rezultate koji ce da ri daju odskocnu dasku da ides dalje. Zapamti,ako jedes kako treba tijelo ce ti bolje izgledati,naravno junk je po meni isto okej ako si rekreativac al jednom u nekoliko dana jer to prija tvojoj psihi,ako se previse suzdrzavas mozes da popustis i da onda useres sve,neki govore junkujrm jednom nedeljno cijeli dan,po meni je mnogo bolja opcija imati 2-3 junk meala nedejno (ne pretjerivati) jer taj jedan dan ako se prenatrpas sjutra tijelo moze da trazi mnogo vise neko prije junk a ako ti par puta nedeljno uzmes nesto onako lagano manje ce to tako biti.
Da se razumijemo ovo je sve iz licnog iskustva ne mora da znaci da ce ovo odgovarati tebi jer nismo svi isti,al vrijedi pokusati.
Ja se raspisah al ako ce ti ovo sve pomoci drago mi je,nemoj da sam dzabe ovo kucao.
Svako dobro :)
Ps Hvala Stevane :)

Van mreže motorbike33

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: Kako skinuti salo,bez velikog gubitka misica?
« Odgovor #16 poslato: Septembar 02, 2016, 12:48:18 pre podne »
Ne mogu da skode ovi dugi tekstovi,ja bas volim da procitam takve.Inace laknulo mi je kad si rekao da ne moram odmah da krenem sa brojanjem kalorija itd.vec kad se uhodam malo.Pozdrav :D