Mart 29, 2024, 02:46:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: winstrol  (Pročitano 32497 puta)

Van mreže Ace

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
winstrol
« poslato: Januar 12, 2007, 04:23:15 posle podne »
procitao sam Pedinu temu, a ono sto mene intresuje jeste
da li mogu koristiti winstrol sa whey-om i glutaminom i koji su efekti i kontraefekti istog?(zbog finansija ne bih bio u mogucnosti da koristim jos nesto)
uz napomenu da nemam takmicarskih ambicija i da nikada nisam koristio nista jace od obicnih suplemenata
unaprijed hvala...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: winstrol
« Odgovor #1 poslato: Januar 12, 2007, 04:27:16 posle podne »
pa za te pare mozes platit neku solidnu pocetnicku kuru ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: winstrol
« Odgovor #2 poslato: Januar 12, 2007, 04:31:08 posle podne »
isti su efekti kao i da nisi ga uzeo.moj savet ti je da ako nemas para za nesto kako treba da bude,nemoj da ulazis u pricu,,
takvih  primera imas ovde milion,koji su nesto pokusali na svoju ruku i pored nasih saveta i na kraju je bilo kako smo rekli-nista nisu uradili
ako je neko osetio to na svojoj kozi ne nadajte se da nekomoze bolje da prodje..
bolje za tih koliko E pojacaj klopu i imaces vise efekta.

moze to da radi uz ekstra suplemente i ekstra klopu ,da potpomogne malo anabolizam,samo treba staviti na vagu dali je vise korisno ili stetno za tako malo rezultata.druga je prica da li ces naici na neki falsh..

dobro razmisli,verujem da ce i drugi isto da ti kazu..

Van mreže Ace

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: winstrol
« Odgovor #3 poslato: Januar 12, 2007, 04:44:45 posle podne »
ok..fala

UsViTeNa

  • Gost
Odg: winstrol
« Odgovor #4 poslato: Januar 12, 2007, 04:51:13 posle podne »
Mozes da uzimas suplemente sa steroidima to nema nikakve veze...posebno whey....al za steroide razmisli lepo ti je rekao Lazic....osim ako je nesto bas bas da hoces pa ne mogu da te nagovore da ne radis to konsultuj se dobro

Van mreže BEGINER 2251989

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: winstrol
« Odgovor #5 poslato: Januar 12, 2007, 07:05:17 posle podne »
procitao sam Pedinu temu, a ono sto mene intresuje jeste
da li mogu koristiti winstrol sa whey-om i glutaminom i koji su efekti i kontraefekti istog?(zbog finansija ne bih bio u mogucnosti da koristim jos nesto)
uz napomenu da nemam takmicarskih ambicija i da nikada nisam koristio nista jace od obicnih suplemenata
unaprijed hvala...
Sve su ti vec objasnili Lazic i Anili ja imam samo da dodam par stvari a to je sledece:rekao si da nemas para da dodas jos nesto i ja te posebno razumem veruj mi ali uz winstrol ti treba i zastita za jetru koja je otprilike 350dinara po pakovanju a racunaj da moras za vreme kure od 6 nedelja da popijes bar 4kutije znaci minimum 4 kutije zastite za jetru...Dalje da bi mogao da koristis winstrol moras da imas sredjenu ishranu(ne mozes da uzimas winstrol i da jedes svinjetinu ili nesto masno,jbg ne ide to tako)...Dalje uz winstrol da bi imao bilo kakvog efekta moras da kombinujes jos neki aas jer nijedan aas ne daje rezultate kao u kombinaciji....Treca stvar zbog cega ti je moj savet da odustanes je sto zamisli ovako:Ti recimo sada zbog finansijske situacije recimo uzimas 100g dnevno proteina i 15g glutamin,e da bih imao rezultat sa winstrolom moraces bar duple doze...Nadam se da si se vec raspitao o nezeljenim efektima winstrola i da znas sve ostao...Dakle moj ti je savet kao sto ti je i Lazic rekao ako nemas para nemoj ni da ulazis u to...Ako si cvrsto resio onda bolje prikupi jos para pa uradi kuru kako valja...

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: winstrol
« Odgovor #6 poslato: Januar 12, 2007, 09:10:50 posle podne »
uz winstrol ti treba i zastita za jetru koja je otprilike 350dinara po pakovanju a racunaj da moras za vreme kure od 6 nedelja da popijes bar 4kutije znaci minimum 4 kutije zastite za jetru..

Neznam odklud ti ovaj podatak!!!
Winstrol nije bas specijalno stetan za jetru u odnosu na neke druge oralne steroide i morao bih na njemu osati pola godine (bukvalno) da bih jetra pokazivala "simptome zamora".Neznam o kakvoj zastiti pricas (koje tablete) ni na sta mislis kada kazes cetiri kutije.Koristenje suplemenata koji uticu na oporavak jetre je najbolje poslije ciklusa a ne za vrijeme ciklusa jer s tim ponistavas neke pozitivne efekte steroida.
Naravno sve zavisi od suplementa koji uzimas ali ako je efikasan u svom poslu onda nebih preporucio uzimanje te "zastite" za vrijeme ciklusa.Naravno postoje i drugacija misljenja 8)
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: winstrol
« Odgovor #7 poslato: Januar 12, 2007, 09:25:35 posle podne »
verovatno misli na liv 52  ili nesto za detoksizaciju..mada ja kazem da je on i malo previse opterecenje za jetru ako se sam uzima u odnsu na rezultate koje moze da da.naravno ovo poredim sa tabletom iste stetnosti a ima veci prinos u necemu.

mada neke tablete se i ne mogu porediti po efikasnoscu jer im je druga namena..cilj je da on ako ima para za ciklus sa winijwm ,bolje da uradi neku klasiku bolje ce mu biti u svakom slucaju..

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: winstrol
« Odgovor #8 poslato: Januar 12, 2007, 09:28:53 posle podne »
cilj je da on ako ima para za ciklus sa winijwm ,bolje da uradi neku klasiku bolje ce mu biti u svakom slucaju..

U svakom slucaju slazem se!!!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: winstrol
« Odgovor #9 poslato: Januar 12, 2007, 09:37:12 posle podne »
uz winstrol ti treba i zastita za jetru koja je otprilike 350dinara po pakovanju a racunaj da moras za vreme kure od 6 nedelja da popijes bar 4kutije znaci minimum 4 kutije zastite za jetru..

Neznam odklud ti ovaj podatak!!!
Winstrol nije bas specijalno stetan za jetru u odnosu na neke druge oralne steroide i morao bih na njemu osati pola godine (bukvalno) da bih jetra pokazivala "simptome zamora".Neznam o kakvoj zastiti pricas (koje tablete) ni na sta mislis kada kazes cetiri kutije.Koristenje suplemenata koji uticu na oporavak jetre je najbolje poslije ciklusa a ne za vrijeme ciklusa jer s tim ponistavas neke pozitivne efekte steroida.
Naravno sve zavisi od suplementa koji uzimas ali ako je efikasan u svom poslu onda nebih preporucio uzimanje te "zastite" za vrijeme ciklusa.Naravno postoje i drugacija misljenja 8)


Sto umanuju? Nisam znao za to. Za winy ne znam ali ja sam uzimao zastitu kad sam uzimao d-bol.

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: winstrol
« Odgovor #10 poslato: Januar 12, 2007, 09:48:18 posle podne »
Vezano je za lucenje IGF-a.
A razlika izmedju uzimanje i neuzimanja nije toliko velika u tom smislu da ces ako budes uzimao zastitu za vrijeme ciklusa dobiti 5kg manje znaci radi se o finesama (bubam 1% u ukupnom uspjehu ciklusa) ali takoder koliko ja znam te stvari najbolje funkcioniraju poslije ciklusa kad zavrsis sa supstancama koje lose uticu na jetru.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Ace

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: winstrol
« Odgovor #11 poslato: Januar 12, 2007, 09:53:15 posle podne »
a koja su to nezeljena dejstva?

Van mreže BEGINER 2251989

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: winstrol
« Odgovor #12 poslato: Januar 12, 2007, 10:24:27 posle podne »
verovatno misli na liv 52  ili nesto za detoksizaciju..mada ja kazem da je on i malo previse opterecenje za jetru ako se sam uzima u odnsu na rezultate koje moze da da.naravno ovo poredim sa tabletom iste stetnosti a ima veci prinos u necemu.

mada neke tablete se i ne mogu porediti po efikasnoscu jer im je druga namena..cilj je da on ako ima para za ciklus sa winijwm ,bolje da uradi neku klasiku bolje ce mu biti u svakom slucaju..
Da Lazicu upravo sam mislio na liv 52 ili nesto za detoksizaciju zato je winstrol dosta toksican pogotovu u  oralnom obliku...Ali u principu to sam i hteo da kazem sa obzirom na toksicnost i na dobijeno pitanje je da li je isplativo raditi to sto je Ace namerio...Samo sam hteo da mu skrenem paznju da ce biti vise stete nego koristi...Sele sto se tice toksicnosti to je individualna stvar,ti recimo mozda nista neces osetiti a on mozda oseti vec nakon prve tablete(naravno ne zelim mu to samo dajem primer)....Sve u vezi aas-a je individualno,nego moze da nema nikakav negativan efekat a neko moze da oseti sve efekte...Nadam se da sam bio jasniji 8)

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: winstrol
« Odgovor #13 poslato: Januar 12, 2007, 10:38:24 posle podne »
Sele sto se tice toksicnosti to je individualna stvar,ti recimo mozda nista neces osetiti a on mozda oseti vec nakon prve tablete(naravno ne zelim mu to samo dajem primer)....Sve u vezi aas-a je individualno,nego moze da nema nikakav negativan efekat a neko moze da oseti sve efekte...Nadam se da sam bio jasniji 8)

Tacno je da postoji individualni faktor ali svaki steroid ima svoj stepen toksicnosti a winstrol nije nista ispred po toksicnosti i nezahtjeva nista vecu paznju od ostalih posto ti citas steroidne profile od bigcat-a evo ti jedan njegov citat u vezi winstrola---Slightly less hepatoxic than most 17-alpha alkylated substrates, so it can be used a bit longer, as long as 8 weeks, but longer than that is not wise.

Nazalost pitanje je koliko LIV52 i ostali prirodni suplementi mogu pomoci da neko "neosjeti" nezeljene efekte!!!
Neznam odkud ubjedenje da ce takvi suplementi sprijeciti probleme sa jetrom izazvane steroidima.
No u svakom slucaju rekao sam da je to finesa i netreba se toliko opterecivati sa tim ako je nekome ceif da uzima "zastitu" neka tako i uradi.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže BEGINER 2251989

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: winstrol
« Odgovor #14 poslato: Januar 12, 2007, 10:47:24 posle podne »
Sele sto se tice toksicnosti to je individualna stvar,ti recimo mozda nista neces osetiti a on mozda oseti vec nakon prve tablete(naravno ne zelim mu to samo dajem primer)....Sve u vezi aas-a je individualno,nego moze da nema nikakav negativan efekat a neko moze da oseti sve efekte...Nadam se da sam bio jasniji 8)

Tacno je da postoji individualni faktor ali svaki steroid ima svoj stepen toksicnosti a winstrol nije nista ispred po toksicnosti i nezahtjeva nista vecu paznju od ostalih posto ti citas steroidne profile od bigcat-a evo ti jedan njegov citat u vezi winstrola---Slightly less hepatoxic than most 17-alpha alkylated substrates, so it can be used a bit longer, as long as 8 weeks, but longer than that is not wise.

Nazalost pitanje je koliko LIV52 i ostali prirodni suplementi mogu pomoci da neko "neosjeti" nezeljene efekte!!!
Neznam odkud ubjedenje da ce takvi suplementi sprijeciti probleme sa jetrom izazvane steroidima.
No u svakom slucaju rekao sam da je to finesa i netreba se toliko opterecivati sa tim ako je nekome ceif da uzima "zastitu" neka tako i uradi.
Sele Liv 52 nije suplement vec lek...Inace za sve ostalo si u pravu...Winy spada u jedan od najbezbednijih ali opet...Sve su to finese kao sto si rekao,neko moze da uzima a neko ne...Kao sto smo vec rekli to su finese i individualne stvari...