April 24, 2024, 05:04:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Marko rezultati  (Pročitano 32419 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #30 poslato: Mart 01, 2017, 02:59:56 posle podne »
Prvo, hvala. Bitnije je da se fokusiraš na samu vežbu, a ne na težine mada nikada nećemo ojačati ako se ne čeličimo :)
Vodi se time da je tezina bitna ali ne i presudna.Tehnika izvodjenja vezbe na prvom mestu pa sve ostalo.Samo napred, guraj.

Van mreže Shane O Mac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #31 poslato: Mart 29, 2017, 01:29:23 posle podne »
Poslednjih nedelju ipo dana izvlačim proteine isključivo iz jaja pa na dan pojedem od 10 do 15 celih. Brine me holesterol, a ja jednostavno ne mogu da izbacim žumance.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #32 poslato: Mart 29, 2017, 01:37:15 posle podne »
Poslednjih nedelju ipo dana izvlačim proteine isključivo iz jaja pa na dan pojedem od 10 do 15 celih. Brine me holesterol, a ja jednostavno ne mogu da izbacim žumance.

mozes ali neces
a svakako 15 kom celih jaja je mnoogo
i svkako da je unos B iz 15 jaja malo,sve i da imas 60 kg

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #33 poslato: Mart 29, 2017, 08:27:08 posle podne »
Pa postoji sansa da ce praviti,ja sam jeo po 15 komada celih dnevno,kad sam isao po 300gr prota na dan,i na krvnoj slici sam imao nesto sitno sitno povisen holesterol,ali opet povisen tako da ne preporucujem... :)


Van mreže whip

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #34 poslato: Mart 30, 2017, 01:45:27 posle podne »
Pa postoji sansa da ce praviti,ja sam jeo po 15 komada celih dnevno,kad sam isao po 300gr prota na dan,i na krvnoj slici sam imao nesto sitno sitno povisen holesterol,ali opet povisen tako da ne preporucujem... :)

Sve zavisi od covjeka do covjeka, ja sam npr. jeo 4 citava svaki dan i bio mi je takodje malo povecan los holesterol, a takodje znam ljude koji jedu po 10 komada i nemaju nikakvih promjena... Tako da vidi sam, ako bas moras onda probaj pa uradi nalaze

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.543
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #35 poslato: Mart 30, 2017, 02:48:10 posle podne »
15 celih je mnogo.. mozes da "obojis" sa po 3-4 zumanca dnevno ... jos ako rokas secer ...

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #36 poslato: Mart 30, 2017, 07:42:48 posle podne »
Sve zavisi od covjeka do covjeka, ja sam npr. jeo 4 citava svaki dan i bio mi je takodje malo povecan los holesterol, a takodje znam ljude koji jedu po 10 komada i nemaju nikakvih promjena... Tako da vidi sam, ako bas moras onda probaj pa uradi nalaze

Pa ti si jos osetljiviji,sto ne znaci da neko ko "nije osetljiv" nece imati problem,jer 15 jaja je ozbiljna brojka.. :)

Van mreže Lazar S

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 491
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #37 poslato: Mart 30, 2017, 08:05:38 posle podne »
Ja jedem po 5 svaki dan plus uvece rikota koja ima 12g masti sa 50g oraha i kad sam vadio rezultate holesterol mi je cak bio malo nizi od normalnog

Van mreže Shane O Mac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #38 poslato: Mart 30, 2017, 09:08:39 posle podne »
Pojeo sam 10 jaja danas, a od toga sam 10 belanaca i 6 žumanaca, a moji će me ubiti jer kupuju jaja, a pola bacim  8)

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #39 poslato: Mart 30, 2017, 09:28:14 posle podne »
Okej jaja , holesterol , a sta onda kaze Petar Celik kad se sprema na takmicenje da jede po 15 jaja dnevno cak i vise ,  i eno ga ziv i zdrav dan danas trenira covjek, kaze da u jajima ima lecitin koji neutralise holesterol. !?!?
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #40 poslato: Mart 30, 2017, 09:39:48 posle podne »
Okej jaja , holesterol , a sta onda kaze Petar Celik kad se sprema na takmicenje da jede po 15 jaja dnevno cak i vise ,  i eno ga ziv i zdrav dan danas trenira covjek, kaze da u jajima ima lecitin koji neutralise holesterol. !?!?

Pa prica kako pije jaja i sta sve ne...

Pa i da nije tako,niko nije rekao da ce UMRETI,nego su sanse odlicne da ima problema sa holesterolom pa ako je spreman da se igra sa tim neka jede i 30....

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #41 poslato: Mart 30, 2017, 10:08:08 posle podne »
Okej jaja , holesterol , a sta onda kaze Petar Celik kad se sprema na takmicenje da jede po 15 jaja dnevno cak i vise ,  i eno ga ziv i zdrav dan danas trenira covjek, kaze da u jajima ima lecitin koji neutralise holesterol. !?!?

Uzmi primjer iz predhodnih komentara,whip i kompany.Dodje se do zakljucka da je sve to individualno od covjeka do covjeka. Mozda Petar spada u one kojima jednostavno ne smeta.Glupo je i komentarisati,ko nije siguran moze da proba pa da se kroz nekoliko dana pregleda i rezultati ce sve reci.Prosto.
Vidim da u Hrvatskoj ima u nekim marketima tecno bjelance,2 litra cini mi se,dobra stvar.

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #42 poslato: Mart 30, 2017, 10:48:20 posle podne »
glupo je ovdje pricati samo o jajima, treba sve biti izbalansirano a ne samo jaja , ali eto , ne treba ni pretjerivati u necemu :D
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže Shane O Mac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #43 poslato: April 07, 2017, 09:26:43 posle podne »
Imam veoma ozbiljan i glup problem što se tiče svega i teretane i jela. Pošto moram da jedem 5-6x na dan i obično su to jaja, riba, ovsene itd.. Znači roditelji me smaraju CEO DAN da pojedem sva jaja ovog sveta, da mi ni jedna krava ne bi bila dovoljna koliko mleka pijem, da ne trebam da jedem toliko i da je dovoljno sve umereno po 2-3x na dan. Kad im kažem da ništa neću postići time što ne jedem ništa i da moram jesti dosta jer ne mogu sebe da gledam mršavog, a oni kao "nisi ti mršav, ti još rasteš, šta umišljaš"... I ovako nemam super rezultate ni sa ovime sve dok ne nađem posao, a čekam da li će me uopšte pozvati iz jedne firme...

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #44 poslato: April 07, 2017, 09:33:51 posle podne »
Imam veoma ozbiljan i glup problem što se tiče svega i teretane i jela. Pošto moram da jedem 5-6x na dan i obično su to jaja, riba, ovsene itd.. Znači roditelji me smaraju CEO DAN da pojedem sva jaja ovog sveta, da mi ni jedna krava ne bi bila dovoljna koliko mleka pijem, da ne trebam da jedem toliko i da je dovoljno sve umereno po 2-3x na dan. Kad im kažem da ništa neću postići time što ne jedem ništa i da moram jesti dosta jer ne mogu sebe da gledam mršavog, a oni kao "nisi ti mršav, ti još rasteš, šta umišljaš"... I ovako nemam super rezultate ni sa ovime sve dok ne nađem posao, a čekam da li će me uopšte pozvati iz jedne firme...

Kroz to smo svi prosli i prolazimo,ali ne razumem sta zelis od nas ovim postom? Utehu?