April 26, 2024, 02:28:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Nebudi ljenivac glasaj :)  (Pročitano 9295 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #15 poslato: Januar 19, 2007, 02:10:17 pre podne »
Iskreno sele ja nigde nisam napisao sta sam uzimam ili da sam uzimao,mozda kako bi uzimao..Neko od nas je imao poziv sto je pomenuo ime steroida u svom clanku da ga je koristio.Zamisli kakva bi se dzeva digla da se pisu celi ciklusi,kao i doze.
Jesam da se otvoreno prica o tome,ali da neko misli da zato sto sam uzimao ovo ili ono kopira moj ili neciji ciklus da ce biti isto i njemu tako,
veoma zajebano,drugo je da navodis nekoga sa nekim dozama kao sto radimo do sada.Bar sam ja tako radio.
Drugo nalazim se ovde  srbiji i imam kao nik svoje prezime,vecna zna ko sam ja ,tj koji trebaju da znaju,sto da me sutra ucenjuje neki mudonja ako resim da se ponovo takmicim i da me istresa iz gaca,zbog toga.
Mislim  to je moje misljenje,pitao si me odgovorio sam,mislim da ce u ovoj zemlji da funkcionise tako.
Drugacije je ,da je ova sekcija vidljiva za samo neke clanove i da mi mozemo medjusobno da razmenjujemo nasa iskustva.
Ovako ovo vidi svaki gost,bas i nije primereno..
Nadam se da necete da zamerite na ovakvom stavu,ipak ja planiram kasnije i da se vratim na scenu,na mom avatru je moja slika spreda,osim pedje i ostalih taklicara  svi ostali koriste nickove i neke avatre..
Ako se izdvoji ova sekcija kao posebna ,ja sam za,ako ostane ovako javna nikako..

Probajte ako uspe super ja cu da to komentarisem kao i do sada ,navodjenjem  :lol:



Odlicno razmisljanje Lazicu. Ja sam i prije imao primedbi na ovo, nije vazno kakav status imas, da li se takmicis ili si pocetnik koji ce na ciklus, o tome se ne treba pisati javno. Neki su i slike postavljali na forumu sa AAS koje su dobili. Pisao sam decku na PM da to nije dobro, nikad ne znas sta buducnost donosi. Neke se stvari jednostavno moraju drzati u privatnosti.
Da me ne shvatite krivo, da nesto prdim kurcu ovdje,(mozda ce neko i reci ali dobro..) ja ne sugerisem nista, vecinom ste svi odrasli i zreli ljudi i donosite svoje odluke sta mislite da je najbolje za vas.

Iako ne koristim AAS, htio sam samo izraziti misljenje u vezi toga na postavljenu temu.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #16 poslato: Januar 19, 2007, 06:50:30 pre podne »
gledaj stari.....ja poptuno razyumem ovu temu..i uvek za biti za to..

da nista ne treba da se krije..bas iz tog razloga kao sto ti rece..ti si momku pisao na pm da to ne avlja..on pojma nema o aas i ipak ih je uzeo...i sta ce mo sada??

dali ga pusiti da uziva u svojoj privatnosti i da jebe  zdravlje do kraja...ili ga svetovati sta i kako??

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #17 poslato: Januar 19, 2007, 10:52:35 pre podne »
gledaj stari.....ja poptuno razyumem ovu temu..i uvek za biti za to..

da nista ne treba da se krije..bas iz tog razloga kao sto ti rece..ti si momku pisao na pm da to ne avlja..on pojma nema o aas i ipak ih je uzeo...i sta ce mo sada??

dali ga pusiti da uziva u svojoj privatnosti i da jebe  zdravlje do kraja...ili ga svetovati sta i kako??

Ne, krivo si protumacio sta sam htio reci, nisam mislio na to da se ne smije javno govoriti sta , kako i koliko. Sada nemam vremena da ti kazem sta sam mislio jer me duznost zove, pa se cujemo kasnije. :D

 P.S. Nisam imao vremena da pisem pa je mozda zato malo nejasno.
« Poslednja izmena: Januar 19, 2007, 10:55:57 pre podne Manimal »

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #18 poslato: Januar 19, 2007, 11:00:06 pre podne »
Ja jesam da se prica o tome javno i  koliko vidim svi pricamo o tome i pre ove teme,ja sam pogresno razumeo da je tema otvoren da se pise dnevna rutina,npr moja,sto je kasnije receno da nije..
Ali sam opet za da ova rubrika bude kao private,znaci da jedan krug iskusnih i neiskusnih koje moderatori puste ,razmenjuju iskustva,na malom visem nivou za razliku od sada i to da bude kvalitetnije,da bude privilegija.
A da jedan deo ostane javan kao nesto opste.
No ipak je to nesto sto treba admini da odluce..Ja znam kako cu organizovati kasnije ovakvu rubriku..
Da mozemo da pricamo o tome a  da ne moze spijun da vidi i posle ucenjuje nekoga,u isto vreme da pisemo sta hocemo bez enkih posledica i ustrucavanja.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #19 poslato: Januar 19, 2007, 11:12:26 pre podne »
Ja jesam da se prica o tome javno i  koliko vidim svi pricamo o tome i pre ove teme,ja sam pogresno razumeo da je tema otvoren da se pise dnevna rutina,npr moja,sto je kasnije receno da nije..
Ali sam opet za da ova rubrika bude kao private,znaci da jedan krug iskusnih i neiskusnih koje moderatori puste ,razmenjuju iskustva,na malom visem nivou za razliku od sada i to da bude kvalitetnije,da bude privilegija.
A da jedan deo ostane javan kao nesto opste.
No ipak je to nesto sto treba admini da odluce..Ja znam kako cu organizovati kasnije ovakvu rubriku..
Da mozemo da pricamo o tome a  da ne moze spijun da vidi i posle ucenjuje nekoga,u isto vreme da pisemo sta hocemo bez enkih posledica i ustrucavanja.
..

ovo je poptuno tacno....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #20 poslato: Januar 19, 2007, 12:52:55 posle podne »

znaci ovako nesto
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #21 poslato: Januar 19, 2007, 03:52:21 posle podne »
Evo imam malkice vremena da objasnim sta sam mislio. Kada sam procitao sta je Lazic napisao nisam mogao a da se ne slozim sta je rekao, a to je da nikad ne bi u javnost izasao sa svojim ciklusima. To je ispravna stvar.
 
Reci  mi da li vidis nekog profija u USA da iznosi svoje cikluse javno na forumima, mislim moze on ali kakve posljedice ce da ima, ja to vrlo dobro znam. Znam kakva je situacija u Srbiji, znam i da ima zakon ali se jos ne sprovodi, ali neko ce jednog dana platiti cijenu, u to sam i vise nego siguran. Dobro to nije moja stvar, jer kako sam rekao u prethodnom postu mozda prdim kurcu jer svako je od vas zreo covjek i donosi odluku za sebe kako ce i sta da radi. Nije meni cilj da nikoga zaplasim ili nesto drugo, ne daj boze, nego samo da iznesem svoje vidjenje toga.

Lijepo je Pedja sto ti to radis, ja sam te uvijek podrzao u tome da im treba reci kako, zasto i koliko, sta je dobro a sta nije, moze se spasiti dosta ljudi na taj nacin. Ima i drugih nacina kako se to radi, ti radis to na svoj nacin ovako javno i ako si ti tako odlucio ja te podrzavam. Vjeruj mi na rijec da si ovdje gdje i ja, ne bi to radio, kao sto to ni Milos i ostala kompanija to ne radi.

Na kraju ne vidim neku razliku da ima izmedju tebe ili nekog pocetnika koji ce uskoro na ciklus pa da ovako javno stavi to na forum, zakon je isti ili bi trebao biti, kako za tebe tako i za onoga pocetnika. Nadam se da razumijes sta mislim.

Na ovaj nacin nisam htio da se  uplicem u rad foruma i da vam kazem sta da radite a sta ne, koje teme da postavljate a koje ne, ni na kraj pameti mi nije bilo.

Zelio sam samo da iznesem svoje misljenje o tome kao clan ovog foruma. Znam da to nije moja stvar kako sam rekao ali ipak.....

 Pedja, mozda ces se sloziti sa necim sto sam napisao a sa nekim stvarima i neces,  ja to znam, jer ti imas svoje vidjenje toga a ja svoje, i mogli bi o tome diskutirati jako puno ali mislim da sam vec pokvario topic sa ovim pa se ujedno izvinjavam i seletu137 koji je istu i pokrenuo.

P.S.Mozete ovo izbrisati ili premestiti negdje u drugi topic ako hocete, ja se slazem. :D

Pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #22 poslato: Januar 19, 2007, 04:11:17 posle podne »
NE..NISI POKVARIO NISTA...OVO JE SASVIM RELANU MISLJENJE I GLEDISTE..

NA NAMA JE DA OLDICIMO STA I KAKO DALJE..

HVAL STARI U SVKOM SLUCAJU..

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #23 poslato: Januar 19, 2007, 04:17:03 posle podne »
NE..NISI POKVARIO NISTA...OVO JE SASVIM RELANU MISLJENJE I GLEDISTE..

NA NAMA JE DA OLDICIMO STA I KAKO DALJE..

HVAL STARI U SVKOM SLUCAJU..

Hvala tebi na razumevanju!

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #24 poslato: Januar 19, 2007, 04:36:52 posle podne »
ali mislim da sam vec pokvario topic sa ovim pa se ujedno izvinjavam i seletu137 koji je istu i pokrenuo.

P.S.Mozete ovo izbrisati ili premestiti negdje u drugi topic ako hocete, ja se slazem. :D
Pozdrav!

Previse si ozbiljno ovo shvatio.Ovo je samo bila jedna anketa u pokusaju da se popravi kvalitet foruma.Kako god na kraju bude meni je stvarno svjedno jer ce na kraju uvijek odluciti vecina na ovom forumu sto i treba da bude slucaj!!!
Sto se tice mene ti apsolutno nisi nista pokvario...tacnije nisi ni imao nista da pokvaris jer je to samo bila ideja a ne neki ozbiljan projekat.
Ako nista ako ova ideja nezazivi u ovom obliku onda bih trebali malo vise insistirati kad neko postavlja pitanja o steroidnim ciklusima i sl. da bude malo detaljniji u opisu:staz u teret.,iskustva sa ciklusima,mjere i sl. i  onda ce se to pretvoriti u neki vid ove ideje koju sam ja imao a sve u cilju bolje pomoci onome ko pita o cikluisu, a i onima koji to citaju.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #25 poslato: Januar 19, 2007, 04:53:22 posle podne »
ali mislim da sam vec pokvario topic sa ovim pa se ujedno izvinjavam i seletu137 koji je istu i pokrenuo.

P.S.Mozete ovo izbrisati ili premestiti negdje u drugi topic ako hocete, ja se slazem. :D
Pozdrav!

Previse si ozbiljno ovo shvatio.Ovo je samo bila jedna anketa u pokusaju da se popravi kvalitet foruma.Kako god na kraju bude meni je stvarno svjedno jer ce na kraju uvijek odluciti vecina na ovom forumu sto i treba da bude slucaj!!!
Sto se tice mene ti apsolutno nisi nista pokvario...tacnije nisi ni imao nista da pokvaris jer je to samo bila ideja a ne neki ozbiljan projekat.
Ako nista ako ova ideja nezazivi u ovom obliku onda bih trebali malo vise insistirati kad neko postavlja pitanja o steroidnim ciklusima i sl. da bude malo detaljniji u opisu:staz u teret.,iskustva sa ciklusima,mjere i sl. i  onda ce se to pretvoriti u neki vid ove ideje koju sam ja imao a sve u cilju bolje pomoci onome ko pita o cikluisu, a i onima koji to citaju.

Svakako, kao sto sam i rekao nemam nista protiv tvoje ideje i nacina vodjenja foruma, a do clanova je da daju svoje misljenje shvatili to ozbiljno ili ne.

Pozdrav!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #26 poslato: Januar 19, 2007, 05:02:20 posle podne »
Ja jesam da se prica o tome javno i  koliko vidim svi pricamo o tome i pre ove teme,ja sam pogresno razumeo da je tema otvoren da se pise dnevna rutina,npr moja,sto je kasnije receno da nije..


Da li ste spremni da vodite javno dnevnik ciklusa u koji bih barem jednom sedmicno upisivali "droge" koje uzimate ishranu,trening i uopsteno kako se osijecate ko vas je naljutio taj dan ili obradovao itd. ???

Ovo je bilo pitanje ankete i dobro si ga ti razumeo prijatelju.
Ja sam samo sa onim tekstom htio da kazem da po MOM misljenju to nije dobro, a svako ko misli da je u redu da stavlja svoje cikluse javno, pa brate od volje mu, ja nemam nista protiv.

Uostalom ni sele137 nikoga nije prisiljavao da mora postati svoje cikluse, nego je samo otvorio anketu pa da vidi kako forum dise, i na kraju mi odgovaramo sa nasim razmisljanjima kao sto si i ti iznio svoje, sto je po meni sasvim u redu.