Mart 29, 2024, 05:42:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet  (Pročitano 6579 puta)

Van mreže Nobra85

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« poslato: Februar 08, 2017, 08:19:32 posle podne »
pozdrav svima,
iako sam prilicno mator konj(30godina) i odavno sam prestao sa fizickim aktivnostima odlazak na fudbal pre oko2 mes eca me naterao da se aktiviram ponovo zbog nemogucnosti da potrcim i mogucnosti da mi stomak prebije noge,isto vece vratio sam se na forum prelistao procitao i prvo krenuo sa ishranom sredio napravio kako mi odgovara uklopio sa poslom poceo lagano sa vezbanjem precznije traka (setnja i trcanje) pred Novu godinu nabavio stalak za tegove kombinovanu klupu spravu za propadanje i zgibove napravio isto plan traninga da mi odgovara mom trnutnom fizickom stanju e sada bi ja to posolio sve suplementacijom , NO reaktorom proteinom i bcaa i gutaminom,plan je da uradim sledece pola sata pre trninga NO plus 10 g +10 g bcca i glut isto tako posle treninga plus 2 merice whey. pred spavanje 10g glut. e moje pitanje ima li smisla to sve tako i ako nema sta da menjam. Kazem iskrana sredjenja kucno vezbanje old schooll  :) Nemoj te me grditi pomozite ;) pitajte sta nisam napisao a nisam mnogo toga nekako mi se i ovo oduzilo. hvala unapred

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2017, 08:26:54 posle podne »
Pa s obzirom da si za trening i ishranu napisao samo "Sredjeno" tu nema sta puno da se kaze,a sto se tice suplemenata pa doziranje je okej.. :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #2 poslato: Februar 08, 2017, 09:46:22 posle podne »
p aako je takvo stanje kako si opisao , trebace tebi malo vise rekvizita da udjes u formu itd.. kreni u teretanu...

Van mreže Nobra85

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #3 poslato: Februar 08, 2017, 11:58:30 posle podne »
e ovako kao prvo ishrana za dorucak ovsene i jogurt 5 supenih kasika i neka vocka pod obavezno jl same ne mogu da ih probam nikako banan kivi sa malinama najbolje ubacim nekad kuvana jaja ili kajganu cisto da i ne ogade , doruckujemoko sedam najkasnije do pola osam na posao nosim i jedam dva puta jer sam oko 10 sati na poslu prosecno do 6 zavrsavam, nosim tunjevinu ,piletinu i nekada skuvam junetinu ne prelaz 150 g po obroku  ,barim makarone pirinac kupujem frikomovo mesano pa kombinujem  , i obaveno neku salatu bez salate nista , cim dodjem kuci vezbam ,poslw vezbanja iako znam da je to vazno jako malo jedem zato sam i mislio da se nadomestim proteinom i pre spavanja ella to obavezno :) vikendom se malo opustim isreno uleti kevina kuhinja  :) e sada vezbanje za sada sam nasao kruzni trning 7/8 vezbi do 12 ponavljanja dva kruga trebao bi tri ali ja za sada ne mogu e zato sam mislio malo da se pomognem sa NO :) sve ovo za sada funkcionise ja sam zadovoljan pomaka ima a za dalje cemo da vidimo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2017, 06:33:18 pre podne »
pozdrav svima,
iako sam prilicno mator konj(30godina) i odavno sam prestao sa fizickim aktivnostima odlazak na fudbal pre oko2 mes eca me naterao da se aktiviram ponovo zbog nemogucnosti da potrcim i mogucnosti da mi stomak prebije noge,isto vece vratio sam se na forum prelistao procitao i prvo krenuo sa ishranom sredio napravio kako mi odgovara uklopio sa poslom poceo lagano sa vezbanjem precznije traka (setnja i trcanje) pred Novu godinu nabavio stalak za tegove kombinovanu klupu spravu za propadanje i zgibove napravio isto plan traninga da mi odgovara mom trnutnom fizickom stanju e sada bi ja to posolio sve suplementacijom , NO reaktorom proteinom i bcaa i gutaminom,plan je da uradim sledece pola sata pre trninga NO plus 10 g +10 g bcca i glut isto tako posle treninga plus 2 merice whey. pred spavanje 10g glut. e moje pitanje ima li smisla to sve tako i ako nema sta da menjam. Kazem iskrana sredjenja kucno vezbanje old schooll  :) Nemoj te me grditi pomozite ;) pitajte sta nisam napisao a nisam mnogo toga nekako mi se i ovo oduzilo. hvala unapred

momci su ti manje vise odgovorili
ali ja kako kapiram ,ovde je cilj neki bolik dijete,zatezanej,sidanje viska
pa svakako bi uradio (ovo mi ne ide u pirlog,posto se bavim sa prodajom,ali ne volim da pricam gluposti i da se ljudi varaju) na pocetku izostavio bcaa glutamin i No..razlog je taj sto CES IMATI vremena za to i kada bude trebalo,lako je da kupis

ono sto bi ti sada preporucio je svakako dobar protein
 http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/proteini/12-the-amino-whey-hydro.html

cofein i taurin umesto tog No
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/coffein-kofein/205-amix-caffeine-200mg-with-taurine-90kapsula.html

i neki light sagorevac (ne neki koji ima cofrein u sebi,posto sam ga vec preporucio) vec adekvatne doze L carintina npr
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/l-carnitini-i-tecni-sagorevaci-masti/574-the-l-carnitine-150-kapsula.html

e tako jednoo 6 ned pa onda lako ubacis sta bude trebalo...
moj predlog

Van mreže Nobra85

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #5 poslato: Februar 09, 2017, 09:00:33 posle podne »
bas iz ovogo razloga sam dosao i postavio temu na ovom forumu,bog pravih i korisnih saveta ,naravno da cu odraditi kako si rekao Pedjo samo m reci kako tacn da koristim navedene preparate kada i u kojim kolicinama

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #6 poslato: Februar 10, 2017, 05:46:00 pre podne »
bas iz ovogo razloga sam dosao i postavio temu na ovom forumu,bog pravih i korisnih saveta ,naravno da cu odraditi kako si rekao Pedjo samo m reci kako tacn da koristim navedene preparate kada i u kojim kolicinama

ma to kada se odlucis da kupis,pa ti napisem tacno ,posto mi treba jos dodatnih info oko trennga itd....ali da se ne opterecivas..

Van mreže Nobra85

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #7 poslato: Februar 10, 2017, 06:58:31 posle podne »
odlucio uzimam  :) narucujem u nedelju ponedeljak ne mogu zbog preuzimanja pre, trening za sada ostaje u kucnim uslovima , 3 dana tegova dva dana kardiao za sada fudbal dok ne krene lepse vreme za trcanje , ovo sa kruznim treningom sam mislio jos nekih nedelju dve  dana pa posle da predjem na neki novi program ,

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2017, 05:44:22 pre podne »
odlucio uzimam  :) narucujem u nedelju ponedeljak ne mogu zbog preuzimanja pre, trening za sada ostaje u kucnim uslovima , 3 dana tegova dva dana kardiao za sada fudbal dok ne krene lepse vreme za trcanje , ovo sa kruznim treningom sam mislio jos nekih nedelju dve  dana pa posle da predjem na neki novi program ,

apsolutno nikakav problem u vezi svega da se isprati

Van mreže Nobra85

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #9 poslato: Februar 16, 2017, 12:26:22 posle podne »
stigli suplementi :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #10 poslato: Februar 16, 2017, 01:22:05 posle podne »
I kakvi su utisci, sta si narucio?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #11 poslato: Februar 16, 2017, 01:30:58 posle podne »

Van mreže Nobra85

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #12 poslato: Februar 16, 2017, 06:28:41 posle podne »
sve sto je Pedja preporucio , i kao sto pedja rece sada gruvanje a za utiske javljam za nedelju dve, i jos samo moze te li mi reci kako bi najbolje konzumirao ovo sto sam uzeo kako kada koliko

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #13 poslato: Februar 16, 2017, 06:45:12 posle podne »
sve sto je Pedja preporucio , i kao sto pedja rece sada gruvanje a za utiske javljam za nedelju dve, i jos samo moze te li mi reci kako bi najbolje konzumirao ovo sto sam uzeo kako kada koliko

napisi ovde sta si sve porucio pa da ti napisem

Van mreže Nobra85

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Povratak vezbanju posle duze pauze potrebn savet
« Odgovor #14 poslato: Februar 16, 2017, 07:18:26 posle podne »
THE Amino Whey Hydro 3.500 g ,AMIX Caffeine 200mg with Taurine 90kapsula, THE L-Carnitine 150 kapsula