April 18, 2024, 12:27:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Nova kardio sprava  (Pročitano 13756 puta)

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Nova kardio sprava
« Odgovor #15 poslato: April 07, 2017, 10:17:48 posle podne »
Jednostavno ne mozete nista porediti sa trcanjem,jer trcanje je majka kardiovaskularnih vezbi...

Ovo mozda i nije lose,ali u svakom slucaju nije nesto sto bi radio kao kardio..
Verujem da nije cak ni nesto sto bi ti radio,samo eto novitet ti je,pa ti je gotivno i onda grizes ko god kaze da nije to to.. :)
Da se ne moze porediti to definiivno.
Ne grizem ja sto ja mislim da je to najbolja sprava,nego bas da je za zagrijavanje...pa nije jbg :)
Ne bih radio stalno sigurno,ali da malo razbije monotoniju,ne mora bas stalno traka i bicikl.
Ne znam da li si primjetio Slobo posto treniras,mma borci u svojim treninzima bas kidaju na ovoj spravi...skoro prije 15-ak dana vidim Vaso vrti ko lud,mislim da je to bilo na americkim pripremama.Probacu da nadjem snimak.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Nova kardio sprava
« Odgovor #16 poslato: April 07, 2017, 11:48:23 posle podne »
Gledao sam buraz to...
Ali nije sigurno zbog "kardia" nego zbog brzine i funkcionalnosti ruku,ramena i trupa pri udarcu itditd jos pogotovo ako moze otezanje da se podesava.. (nisam sa spravom upoznat)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Nova kardio sprava
« Odgovor #17 poslato: April 08, 2017, 08:28:25 pre podne »
Ma nije ta sprava nista novo , tacnije to biciklanje rukama postoji jos od ihaaa samo nema kod nas, nego si je ti sada izvalio... ja se secam nekog snimka jos pre mozda 7-8 godina Stalone koristio to u sklopu treninga... i  to je bio neki kruzni funkcionalni trening , tema ti je "nova kardio sprava" i poenta cele price je, i ono sto ljudi pokusavaju da ti kazu da- ona nije za kardio, ali ti naravno mozes da je koristis kako god hoces....kao sto bih je ja koristio da zagrejem laktove, ramena grudi... da probudim krvotok, dignem malo puls, ali sdruge strane vodi racuna- da je koristis kao kardio spravu i to po 25, 30+ min u cilju skidanja masti(kao sto se koriste ostale sprave), ta sprava bi ti pojela i ramena i ruke gornji deo grudi...zato ide ona prica sa nogama... Bas kao sto si i sam video MMA borci je koriste, ali njihov trening kao kod mnogih sportista nije bb trening..
« Poslednja izmena: April 08, 2017, 09:04:47 pre podne pirat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nova kardio sprava
« Odgovor #18 poslato: April 08, 2017, 08:48:17 pre podne »
Piratk DOKTOR za razradjivanje beznacjanih tema, nebitnih u bilo kom smislu, do epskih razmera, trilogije itd ha ha ha ha

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Nova kardio sprava
« Odgovor #19 poslato: April 08, 2017, 09:01:11 pre podne »
promenicu nik u Tolkin :)

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Nova kardio sprava
« Odgovor #20 poslato: April 08, 2017, 09:10:32 pre podne »
Ma nije ta sprava nista novo
Za mene je nova jer se srecem prvi put sa njom,za tebe pogotovo jer je nisi nikad ni vidio,no ne bitno.Pitao sam da li neko zna kako se zove,zato sam i stavio takav naslov.Nije teretana namjenjena samo za bb,tako da ni Peedja nije naivan sto je kupio onu....one stepenice,'bem li ga kako se zove.Raznovrsnija teratana privlacnija za sve vrste vjezbaca.


Gledao sam buraz to...
Ali nije sigurno zbog "kardia" nego zbog brzine i funkcionalnosti ruku,ramena i trupa pri udarcu itditd jos pogotovo ako moze otezanje da se podesava.. (nisam sa spravom upoznat)
Sinoc sam je mali detaljnije pogledao sto se tice kako se radi,prvo,one rucke koje se drze rotiiraju se,mogu sake da stoje u svim polozajima,taj kompletan dio gdje su pedale mozes da se dize i spusta,tipa da radis visoko u visini glave ili u visini stomaka.Moze da se gura naprijed i u rikverc.Ona stolica gdje sjedis moze da se izvuce skroz i odvoji od sprave pa da se radi u stojecem polozaju.Pitacu trenere koji rade tamo cemu je konkretno namjenjena.

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Nova kardio sprava
« Odgovor #21 poslato: April 08, 2017, 09:11:18 pre podne »
Piratk DOKTOR za razradjivanje beznacjanih tema, nebitnih u bilo kom smislu, do epskih razmera, trilogije itd ha ha ha ha
Ajd izbrisi ovu temu majke ti
Po mogucnosti i opciju "ignore"