April 25, 2024, 07:46:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc pri nacinu ishrane i treniranju  (Pročitano 3065 puta)

Van mreže Milos01

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pomoc pri nacinu ishrane i treniranju
« poslato: Jun 04, 2017, 10:36:43 posle podne »
Pozdrav,imam 16 godina,visok sam 184 i imam 80 kila.Zelim da smrsam,ali iskreno nemam ideju kakvu ishranu bi trebao da koristim.Imam vecu zadnjicu stomak i butine.Cilj mi je da sto brze smrsam tako da ako nije problem pomozite.Hvala

Van mreže Marvox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 314
  • MOZAK SRCE MUDA
Odg: Pomoc pri nacinu ishrane i treniranju
« Odgovor #1 poslato: Jun 04, 2017, 11:00:03 posle podne »
Kreni da citas podforum Nutrition, imas dosta slicnoh tema. Pokusaj da shvatis kako stvari funkcionisu i sastavi neki program, predstavi ga ovde pa ce se vrsiti korekcije. Ima dosta dobrih ljudi koji ce ti pomoci.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pomoc pri nacinu ishrane i treniranju
« Odgovor #2 poslato: Jun 04, 2017, 11:06:45 posle podne »
16 godina 184cm i 80kg pravo da ti kazem ne mogu da zamislim kako ovo izgleda a da je potrebno da "skidas kile" ?

Jel moze neka slika ? (slobodno zamagli lice ako je privatnost problem) :)

Van mreže Milos01

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pomoc pri nacinu ishrane i treniranju
« Odgovor #3 poslato: Jun 05, 2017, 12:34:46 pre podne »
Pa nemam misica,nutricionista me je savetovao da ne idem ka tome da izgubim masu nego da ostanem na istom ali da pretvorim u misice,mada ja stvarno ne znam kakvu ishranu i trening da koristim.Ne bih bas da se slikam

Van mreže Darli

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Pomoc pri nacinu ishrane i treniranju
« Odgovor #4 poslato: Jun 05, 2017, 12:56:15 pre podne »
16 godina 184cm i 80kg pravo da ti kazem ne mogu da zamislim kako ovo izgleda a da je potrebno da "skidas kile" ?

Jel moze neka slika ? (slobodno zamagli lice ako je privatnost problem) :)

Slobo, uz svo duzno postovanje, ali brate, tebi je ili brzi jezik od pameti nekad ili volis da postujes na svakoj temi. Decko je ocigledno onaj "skinny fat" tip, sa mrsavim rukama, sa salom na stomaku i butinama sto izgleda zaista ruzno, i sam sam bio u tom kanalu u tvojim godinama i najgore sto mozes sebi da uradis je da ides na dijete, moras da pokrenes hormone da rade za tebe, da snizis nivo estrogena i povecas testosteron, znaci tebi treba masti da budu primarne, protein osrednji - znaci nikako visok i uh umereno, OBAVEZNO TEGOVI!!! - fokusiranje na OSNOVNE vezbe, ovo posebno sa velikim slovima!

EDIT:

I jos nesto, ja sam imao 85 kg pa pomocu raznih dijeta i gluposti sjebao sebi zdravlje u decackim godinama i izgubio 22 kg na svoju ruku u mozda 2-3 meseca, klasicno ubistvo organizma, dosao na 62-3 kg na 175 visinu i opet izgledao ko goli k*rac da oprostite, ni mrsav ni debeo, stomak ostao, butine salave, misica 0.
« Poslednja izmena: Jun 05, 2017, 01:01:02 pre podne Darli »

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pomoc pri nacinu ishrane i treniranju
« Odgovor #5 poslato: Jun 05, 2017, 01:26:54 pre podne »
16 godina 184cm i 80kg pravo da ti kazem ne mogu da zamislim kako ovo izgleda a da je potrebno da "skidas kile" ?

Jel moze neka slika ? (slobodno zamagli lice ako je privatnost problem) :)

Slobo, uz svo duzno postovanje, ali brate, tebi je ili brzi jezik od pameti nekad ili volis da postujes na svakoj temi. Decko je ocigledno onaj "skinny fat" tip, sa mrsavim rukama, sa salom na stomaku i butinama sto izgleda zaista ruzno, i sam sam bio u tom kanalu u tvojim godinama i najgore sto mozes sebi da uradis je da ides na dijete, moras da pokrenes hormone da rade za tebe, da snizis nivo estrogena i povecas testosteron, znaci tebi treba masti da budu primarne, protein osrednji - znaci nikako visok i uh umereno, OBAVEZNO TEGOVI!!! - fokusiranje na OSNOVNE vezbe, ovo posebno sa velikim slovima!

Naravno da sam razmisljao o tome ali to opet nije "skidanje kila" tako da opet dodje to na svoje.. :)